Ir directamente al contenido
Logotipo de CLAVEM MAKELAARS

Bloemenstraat 18

5081CS Hilvarenbeek • Noord-Brabant

€ 575.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 13.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 588.350

Precio de compra /m²: € 2.846

Galería de fotos

Descripción

Op een steenworp van het centrum van Hilvarenbeek is deze verrassende halfvrijstaande woning gelegen. De woning is zeer ruim van opzet met maar liefst ca. 202 m2 woonoppervlakte en nog eens ca. 55 m2 overige inpandige ruimte. Een groot deel van deze woonoppervlakte (ca. 130 m2) is gelegen op de begane grond. Hierdoor zijn er vele alternatieve gebruiksmogelijkheden voor bijvoorbeeld gelijkvloers wonen of een aan huis gebonden beroep. Naast de vele ruimte op de begane grond zijn er op de eerste verdieping drie volwaardige slaapkamers en een badkamer. Op de twee bergzolders is voldoende bergruimte en in de diepe tuin is het heerlijk zitten. De woning is centraal gelegen met in de directe omgeving winkels, voorzieningen, het Vrijthof en uitvalswegen. De indeling is als volgt: Begane grond: De entree/hal geeft toegang tot het linker- en rechtergedeelte van de woning. Bij binnenkomst aan de rechterzijde bevindt zich aan voorzijde van de woning het zitgedeelte en de keuken. De keuken is ingericht in U-opstelling en voorzien van diverse apparatuur zoals keramische kookplaat, afzuigkap en koelkast. Ook is hier de vaste trapopgang naar de verdieping en een gezellige open haard met schouw. Een tussenportaal geeft toegang tot de toiletruimte en de achtergelegen woon- c.q. eetkamer. Deze ruimte (vroeger in gebruik geweest als timmerwerkplaats) met houten vloer is royaal van opzet met meer dan voldoende ruimte voor een zithoek en eetkamertafel. Ook zijn hier twee vaste kasten en de meterkast aanwezig. Via een vlizotrap is de bergzolder met opstelling van de combi-ketel te bereiken. Aansluitend aan de woon- c.q. eetkamer bevindt zich een grote berging/garage van ca. 34 m2 met openslaande deuren. De ideale ruimte voor mensen die op zoek zijn naar een hobby-, werk- of atelierruimte aan huis. Wanneer er via de hal naar het linkergedeelte wordt gegaan bevindt zich hier een verrassende ruimte. Dit gedeelte van de woning is in het verleden gebruikt voor een inwonend familielid en beschikt nog over alle benodigde voorzieningen/aansluitingen voor dit gebruik. Uiteraard is het ook mogelijk om dit gedeelte bij het rechterdeel te betrekken. De linkerzijde is in drie gedeeltes verdeeld. Het voorste deel werd gebruikt als slaapkamer, het tweede gedeelte als woonkamer met houtkachel en in het laatste deel met lichtkoepel zijn nog aansluitingen voor een keukenblok. Via het achterste deel is er een loopdeur naar de tuin en is ook de bijkeuken met aansluitend de badkamer te bereiken. De badkamer is deels betegeld en ingericht met een douche, staand toilet, wastafel en aansluiting t.b.v. de wasapparatuur. Eerste verdieping: Brede overloop met dakkapel toegang gevend tot drie volwaardige slaapkamers en de badkamer. Twee slaapkamers (ca. 12 en 16 m2) zijn aan de voorzijde gelegen en beschikken over een laminaatvloer en vaste kasten. De derde slaapkamer (ca. 12 m2) en de badkamer zijn aan de achterzijde gelegen. Ook deze kamer heeft een vaste kast en is afgewerkt met een laminaatvloer. De badkamer met groot dakraam is deels betegeld en voorzien van een staand toilet, wastafel en een zitbad. Daarnaast is er een aansluiting t.b.v. de wasapparatuur. Tweede verdieping: Middels een luik op de overloop is de bergzolder te bereiken. Buiten: Aan de achterzijde van het linker woongedeelte bevindt zicht een patiotuin met bestrating en plantenborders. Een looppad verbindt deze patio met de achtertuin welke ca. 30 meter diep is en zeer veel privacy biedt. De achtertuin is tevens bereikbaar via de aangebouwde berging/garage. De brede pad naast de woning (tussen nummer 16 en nummer 18, hier mag NIET geparkeerd worden) biedt de mogelijkheid om met een auto de achtertuin te bereiken. Het eerste gedeelte van de achtertuin is bestraat en kan tevens als terras gebruikt worden. Aansluitend is er tussen een aantal plantenborders en volwassen bomen een pad aanwezig welke toegang biedt tot het achterste gedeelte van de tuin met veel groen en een overdekte zithoek. Algemeen: • Verrassende halfvrijstaande woning met veel woonruimte; • Diverse gebruiksmogelijkheden; • Grote aangebouwde berging/garage/multifunctionele ruimte; • Gelegen op een fantastisch perceel met diepe, privacy biedende tuin; • Op korte afstand van het centrum van Hilvarenbeek met alle benodigde voorzieningen nabij; • Houten kozijnen met grotendeels isolerende beglazing; • Gedeeltelijk dakisolatie; • Verwarming en warmwatervoorziening via combi-ketel (Nefit, 2014).

Hipoteca berekenen

€ 575.000

Coste del comprador (estimado): € 13.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 588.350

3,04%

Anualmente

%

€ 28.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 575.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, halfvrijstaande woning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
202 m²
Área del lote
460 m²
Contenido
969 m³
Otra zona interior
55 m²
Área del jardín trasero
255 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1925
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Mansarde dak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie en grotendeels dubbelglas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Etiqueta energética
E

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum en in woonwijk
Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
13-06-2025
Fecha de venta
12-07-2025

Instalaciones del baño

Douche, 2 toiletten, 2 wastafels, en zitbad

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5081

Mapas de Google

Hilvarenbeek en el mapa

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Hilvarenbeek

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hilvarenbeek

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hilvarenbeek. En 2025 había 8.880 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 460.000.

Inhabitantes

8.880

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 460.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 36.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

565

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Hilvarenbeek
Año Inhabitantes
2021 8.755
2022 8.765
2023 8.800
2024 8.775
2025 8.880

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Hilvarenbeek
Año Promedio WOZ
2021 EUR 336.000
2022 EUR 379.000
2023 EUR 427.000
2024 EUR 443.000
2025 EUR 460.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.430 0-15: 1.260 15-25: 940 25-45: 1.735 45-65: 2.515

Nivel académico

Hoger

2.330

Praktisch

1.380

Middelbaar

2.670

Origen de los residentes (2025)

Europa

445

Nederland

7.875

Buiten Europa

560

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 712
Appartementen 827
Tussenwoningen 1.146
Vrijstaande woningen 991
Twee-onder-één-kap woningen 689

Período de construcción del edificio

Voor 1700 4
1700 tot 1900 94
1900 tot 1925 125
1925 tot 1950 252
1950 tot 1970 820
1970 tot 1980 823
1980 tot 1990 759
1990 tot 2000 445
2000 tot 2010 243
2010 tot 2020 473
2020 en later 246

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.149

Etiqueta A

1.060

Etiqueta B

673

Etiqueta D

463

Etiqueta F

325

Etiqueta A+

281

Etiqueta G

240

Etiqueta E

143

Etiqueta A+++

113

Etiqueta A++++

46

Etiqueta A++

33

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Hilvarenbeek
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.400 3.190
2021 1.570 3.240
2022 1.230 3.030
2023 1.010 2.860
2024 980 2.940

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.790

Huurwoning

Gas: 720 • Electricidad: 1.940

Koopwoning

Gas: 1.140 • Electricidad: 3.250

Appartement

Gas: 630 • Electricidad: 1.680

Tussenwoning

Gas: 880 • Electricidad: 2.510

Vrijstaande woning

Gas: 1.390 • Electricidad: 4.140

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.080 • Electricidad: 2.880

Actividad empresarial en Hilvarenbeek (2025)

Handel en HORECA 240
Nijverheid en energie 175
Zakelijke dienstverlening 340
Overheid, onderwijs en zorg 235
Landbouw, bosbouw en visserij 85
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 60
Cultuur, recreatie en overige diensten 160

Número total de establecimientos empresariales: 1.345

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hilvarenbeek
Periodo Delitos
jan 2026 18
jul 2025 130
jun 2025 43
mei 2025 28
mrt 2025 32
mrt 2026 25
nov 2024 29
nov 2025 22
okt 2024 24
okt 2025 20
sep 2024 25
sep 2025 25

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hilvarenbeek.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hilvarenbeek

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Hilvarenbeek?

Hilvarenbeek telt in 2025 ongeveer 8.880 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hilvarenbeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hilvarenbeek is in 2025 circa € 460.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hilvarenbeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hilvarenbeek ligt rond € 36.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hilvarenbeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 565 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hilvarenbeek?

In Hilvarenbeek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.146 woningen.

Meer viviendas in Hilvarenbeek

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.