Ir directamente al contenido
Logotipo de CLAVEM MAKELAARS

Ypelaerstraat 4 K

5081BS Hilvarenbeek • Noord-Brabant

Vendido

€ 785.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 17.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 802.550

Precio de compra /m²: € 6.487

Galería de fotos

Descripción

Fantastisch gelegen royaal penthouse (121 m2) met drie slaapkamers, twee badkamers en een groot dakterras van maar liefst 45 m2 met fraai uitzicht. Het appartement is gesitueerd op een hoek, waardoor het extra veel lichtinval geniet. Het gehele appartement is strak en modern afgewerkt en voorzien van alle gemakken. De ligging in het centrum van Hilvarenbeek is fantastisch, alle voorzieningen op loopafstand, winkels, het cultureel centrum, tandarts, dokter en uiteraard de Vrijthof. Het appartementencomplex Ypelaerstate is een rustig gelegen complex op loopafstand van het bruisende centrum van Hilvarenbeek. Het complex is onder architectuur van Bedaux – De Brouwer in 2013 gebouwd en omvat naast 18 appartementen ook het Cultureel centrum, de bibliotheek en de muziekschool. Onder het complex is een parkeerkelder gesitueerd met een eigen afgesloten parkeerplaats. In deze kelder is tevens de eigen berging gelegen en op de begane grond is nog een gezamenlijke fietsenstalling aanwezig. BEGANE GROND: Op de begane grond is de toegang tot de gezamenlijke entree gesitueerd. Naast de voordeur is een bellenplateau met brievenbussen aanwezig. Middels de intercom installatie kan vanuit het appartement gecommuniceerd worden en kunnen gasten worden binnen gelaten. APPARTEMENT: Het appartement is gelegen op de derde woonlaag en is te bereiken middels een lift alsmede een trapopgang. Middels een overdekte galerij is het appartement te bereiken. De ruime entree geeft meteen het gevoel van thuiskomen. De entree/ hal geeft toegang tot alle vertrekken. In de hal zijn de meterkast (12 groepen en aardlekschakelaars), een vaste kast en een vaste kastenwand met opstelling van de combiketel (Remeha combiketel, bj. 2013) gesitueerd. Aan de voor- en zijkant van het appartement is de ruime master bedroom gesitueerd. De slaapkamer geniet veel lichtinval middels de twee franse balkons, met uitzicht op de Beekse kerktoren. Deze slaapkamer beschikt over twee vaste kasten en over een badkamer-en-suite. Deze grote geheel betegelde badkamer is ingericht met een ligbad, een wastafel met meubel, een inloopdouche met inbouwkraan, een wandcloset, mechanische ventilatie, inbouwspots, een radiator en vloerverwarming. In de hal is het gastentoilet gesitueerd. Het toilet is modern afgewerkt met stucwerk wanden, achterwand tegels, een wandcloset en een fonteintje. De andere twee slaapkamers zijn gesitueerd aan de voorzijde van het appartement. Beide slaapkamers beschikken over een groot raam met veel lichtinval. De kleinste slaapkamer beschikt tevens over een dakraam met elektrische zonwering. De tweede badkamer is gesitueerd in de gang naast de twee slaapkamers en is ook geheel betegeld. Deze badkamer is uitgerust met een inloopdouche, een wastafel met meubel, de wasmachine aansluiting, een radiator en vloerverwarming. Aan de achterzijde is de zeer lichte royale woonkamer gelegen. De woonkamer is aan de achterzijde geheel voorzien van glas waardoor de ruimte zeer prettig aanvoelt. De woonkamer is net zoals het gehele appartement voorzien van een houten vloer met vloerverwarming, stucwerk wanden en plafonds. Tevens is in de woonkamer een vast wandmeubel geplaatst met moderne gashaard. De open keuken is ingericht met een werkeiland en een apparatenwand. Het werkeiland welke is afgewerkt met een composiet aanrechtblad beschikt over een inductie kookplaat met gas wok brander, een plafond afzuigkap, een vaatwasser en een Quooker kraan. Tevens is er een barretje aanwezig voor twee barkrukken. In de apparatenwand zijn de koelkast, vriezer, combi-oven en oven opgesteld. Verder geniet deze kastenwand veel bergruimte. Het plafond is voorzien van inbouwspots en middels de schuifpui is het dakterras te bereiken. Het dakterras is het verlengstuk van de woonkamer. Het dakterras is op het zongunstige zuidwesten gesitueerd en geniet zeer veel privacy. Hier kunt u echt genieten van de zon en van de rust. Het dakterras is deels overdekt en voorzien van inbouwspots. Over de gehele breedte zijn twee elektrische zonneschermen aanwezig. Tevens is er een screen voor het zijpaneel. Het dakterras is geheel voorzien van siertegels. KELDER: Onder het complex is een parkeerkelder gerealiseerd. In een voor publiek afgesloten deel is een eigen parkeerplaats gelegen. Eveneens is in de kelder een eigen berging gelegen. Deze berging is ruim en dient als extra opslagruimte. Tenslotte bevindt zich bij de entree van de parkeergarage op de begane grond een gezamenlijke fietsenstalling. Deze stalling is toegankelijk voor de appartement eigenaren voor het stallen van de fietsen, zodat deze niet in de eigen berging hoeven te staan. VERENIGING VAN EIGENAARS Als eigenaar van een appartement bent u automatisch lid van de Vereniging van Eigenaars. Deze vereniging zorgt ervoor dat het beheer van het complex in goede orde verloopt. Zij zorgen dus voor het onderhoud van het gebouw maar ook de financiële administratie om deze werkzaamheden te kunnen uitvoeren. Tevens stellen zij de gebruiksregels van o.a. de algemene ruimtes behorende tot het gebouw op. Elk jaar wordt er tenminste een Algemene Ledenvergadering gehouden waarin alle eigenaren stemrecht hebben. Tijdens deze vergadering worden de financiën van de vereniging doorgenomen waarbij onder andere gekeken wordt of de reserves voor onderhoud voldoende worden opgebouwd. Op basis van de op te bouwen reserves en de overige kosten worden de servicekosten per eigenaar bepaald. Voor dit appartement en de parkeerplaats bedragen de servicekosten momenteel € 352,16 per maand (2026, incl. parkeerplaats). Vanuit de servicekosten worden ook de schoonmaak en verlichting van de gemeenschappelijke ruimtes betaald alsmede de opstalverzekering voor het gehele pand. ALGEMEEN: - Prachtig gelegen modern penthouse in het centrum van Hilvarenbeek. - Energiezuinig, goed geïsoleerd appartement. Energielabel A. - Het appartement is voorzien van 8 zonnepanelen. - Drie slaapkamers en twee badkamers. - Zeer lichte royale woonkamer met moderne open keuken. - Zeer riant dakterras van maar liefst 45 m2. - Oplevering in overleg.

Hipoteca berekenen

€ 785.000

Coste del comprador (estimado): € 17.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 802.550

3,04%

Anualmente

%

€ 39.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 785.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, penthouse (appartement)

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
121 m²
Contenido
378 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
45 m²
Espacio de almacenamiento externo
7 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2013
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha Calenta (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum, in woonwijk en vrij uitzicht
Rescate
Inpandig
Aparcar
Openbaar parkeren en parkeergarage
Tipo de garaje
Parkeerkelder en parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
10-07-2025
Fecha de venta
06-08-2025

Instalaciones del baño

2 inloopdouches, ligbad, toilet, vloerverwarming, en 2 wastafelmeubels

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • lift
  • schuifpui
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5081

Mapas de Google

Hilvarenbeek en el mapa

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Hilvarenbeek

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hilvarenbeek

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hilvarenbeek. En 2025 había 8.880 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 460.000.

Inhabitantes

8.880

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 460.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 36.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

565

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Hilvarenbeek
Año Inhabitantes
2021 8.755
2022 8.765
2023 8.800
2024 8.775
2025 8.880

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Hilvarenbeek
Año Promedio WOZ
2021 EUR 336.000
2022 EUR 379.000
2023 EUR 427.000
2024 EUR 443.000
2025 EUR 460.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.430 0-15: 1.260 15-25: 940 25-45: 1.735 45-65: 2.515

Nivel académico

Hoger

2.330

Praktisch

1.380

Middelbaar

2.670

Origen de los residentes (2025)

Europa

445

Nederland

7.875

Buiten Europa

560

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 712
Appartementen 827
Tussenwoningen 1.146
Vrijstaande woningen 991
Twee-onder-één-kap woningen 689

Período de construcción del edificio

Voor 1700 4
1700 tot 1900 94
1900 tot 1925 125
1925 tot 1950 252
1950 tot 1970 820
1970 tot 1980 823
1980 tot 1990 759
1990 tot 2000 445
2000 tot 2010 243
2010 tot 2020 473
2020 en later 246

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.149

Etiqueta A

1.060

Etiqueta B

673

Etiqueta D

463

Etiqueta F

325

Etiqueta A+

281

Etiqueta G

240

Etiqueta E

143

Etiqueta A+++

113

Etiqueta A++++

46

Etiqueta A++

33

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Hilvarenbeek
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.400 3.190
2021 1.570 3.240
2022 1.230 3.030
2023 1.010 2.860
2024 980 2.940

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.790

Huurwoning

Gas: 720 • Electricidad: 1.940

Koopwoning

Gas: 1.140 • Electricidad: 3.250

Appartement

Gas: 630 • Electricidad: 1.680

Tussenwoning

Gas: 880 • Electricidad: 2.510

Vrijstaande woning

Gas: 1.390 • Electricidad: 4.140

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.080 • Electricidad: 2.880

Actividad empresarial en Hilvarenbeek (2025)

Handel en HORECA 240
Nijverheid en energie 175
Zakelijke dienstverlening 340
Overheid, onderwijs en zorg 235
Landbouw, bosbouw en visserij 85
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 60
Cultuur, recreatie en overige diensten 160

Número total de establecimientos empresariales: 1.345

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hilvarenbeek
Periodo Delitos
jan 2026 18
jul 2025 130
jun 2025 43
mei 2025 28
mrt 2025 32
mrt 2026 25
nov 2024 29
nov 2025 22
okt 2024 24
okt 2025 20
sep 2024 25
sep 2025 25

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hilvarenbeek.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hilvarenbeek

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Hilvarenbeek?

Hilvarenbeek telt in 2025 ongeveer 8.880 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hilvarenbeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hilvarenbeek is in 2025 circa € 460.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hilvarenbeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hilvarenbeek ligt rond € 36.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hilvarenbeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 565 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hilvarenbeek?

In Hilvarenbeek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.146 woningen.

Meer viviendas in Hilvarenbeek

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.