Inhabitantes
18.708
Último año: 2026
€ 625.000 k.k.
Coste del comprador (estimado): € 14.350
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total incl. k.k.: € 639.350
Precio de compra /m²: € 4.058
In exclusieve woonwijk "De Schuureik" gelegen ruime vrijstaand geschakelde zeer goed onderhouden woning op een perceel van 733 m2, met o.a.: ruime oprit, ruime woonkamer met open keuken, 4 slaapkamers, keurige badkamer, ruime garage, volledige onderkeldering en fijne achtertuin". Het volledige dak is 5 jaar geleden volledig vervangen en optimaal geïsoleerd. De woonoppervlakte bedraagt circa 154 m2, exclusief 111 m2 overige inpandige ruimte. Rustige groene woonomgeving met centrale bereikbaarheid. Energielabel bedraagt B. INDELING: Begane grond: Middels ruime oprit toegang tot de entree. Ontvangsthal voorzien van leistenen vloer en met trap naar verdieping en souterrain. Geheel betegelde toiletruimte met wandcloset. Woonkamer (9.09 x 7.06 m) voorzien van Noorse leistenen vloer met open haard en schuifpui naar het terras. Open keuken met keurige keukeninrichting met vele handige en vernuftige opberg mogelijkheden en alle apparatuur te weten: inductie kookplaat, RVS afzuigkap, oven, magnetron, koelkast en vaatwasser. Achtertuin met terras en verdere aanplanting. Ruime garage (7.20 x 4.21 m) voorzien van elektrisch bedienbare sectionaal poort en tevens verwarming aanwezig. Opstelling CV installatie (Bosch HR, eigendom, bouwjaar 2007, jaarlijks onderhouden). Eerste verdieping: Overloop. 4 Slaapkamers. Slaapkamer 1 (4.37 x 3.43 m) voorzien van laminaat vloer. Slaapkamer 2 (4.37 x 3.32 m) voorzien van laminaat vloer. Slaapkamer 3 (3.99 x 2.99 m) voorzien van laminaat vloer. Slaapkamer 4 (3.30 x 2.09 m) voorzien van laminaat vloer. Geheel betegelde moderne badkamer (2.95 x 2.46 m) met ruime inloopdouche, badmeubel met wastafel, zwevend toilet en design radiator. Souterrain met plafond hoogte van circa 2.38 m: Hal/berging (5.00 x 3.00 m) voorzien van plavuizenvloer. Berging/hobbyruimte (7.51 x 4.01 m). Berging/hobbyruimte (7.09 x 5.01 m). Algemeen: Gelegen in kindvriendelijk buurt op loopafstand van vele voorzieningen en tevens centraal gelegen naar belangrijke verbindingswegen. Voorzien van optimaal isolatie dak pakket welke 5 jaar geleden met het hele dak vernieuwd is. De woning is voorzien van hardhouten kozijnen met HR++ beglazing. Energielabel bedraagt B. Genoemde maten zijn circa maten. Het onderstaande is van toepassing op de informatiebrochure die u thans bekijkt. U stemt in met deze disclaimer. 1. De waarborgsom/bankgarantie bedraagt 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. 2. De koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige (aankoop-)keuring te (laten) verrichten en/of adviseur in te schakelen om zodoende een goed inzicht te verkrijgen in de actuele onderhoudstoestand van de onroerende zaak 3. Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening: Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend, ook wel “schriftelijkheidsvereiste” genoemd. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een “ondertekende koopovereenkomst”. 4. De content is door ons en eigenaar met de grootst mogelijke zorg samengesteld, doch we aanvaarden geen aansprakelijkheid ten aanzien van mogelijke onjuistheden van het getoonde. 5. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief en zijn gebaseerd op de meetmethode van de NVM, een afgeleide van de NEN2580.
€ 625.000
Coste del comprador (estimado): € 14.350
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 639.350
3,04%
Anualmente
€ 31.250
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.
Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel
Elektrische deur, elektra, verwarming en stromend water
Vista espacial del área de trabajo en Hoensbroek
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hoensbroek. En 2026 había 18.708 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 200.122.
Inhabitantes
18.708
Último año: 2026
Promedio WOZ
EUR 200.122
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 27.990
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
1.004
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2021 | 18.871 |
| 2022 | 18.826 |
| 2023 | 18.780 |
| 2024 | 18.786 |
| 2025 | 18.700 |
| 2026 | 18.708 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 151.559 |
| 2022 | EUR 160.700 |
| 2023 | EUR 190.615 |
| 2024 | EUR 185.886 |
| 2025 | EUR 200.122 |
Hoger
2.538
Praktisch
5.579
Middelbaar
5.993
Europa
2.885
Nederland
13.180
Buiten Europa
2.635
Etiqueta C
2.728
Etiqueta E
1.374
Etiqueta B
1.367
Etiqueta F
1.353
Etiqueta D
1.274
Etiqueta A
1.092
Etiqueta G
1.009
Etiqueta A+
62
Etiqueta A+++
48
Etiqueta A++++
28
Etiqueta A++
16
Etiqueta A+++++
2
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.173 | 2.668 |
| 2021 | 1.312 | 2.685 |
| 2022 | 1.026 | 2.586 |
| 2023 | 859 | 2.485 |
| 2024 | 833 | 2.535 |
Hoekwoning
Gas: 943 • Electricidad: 2.778
Huurwoning
Gas: 778 • Electricidad: 2.082
Koopwoning
Gas: 951 • Electricidad: 2.936
Appartement
Gas: 710 • Electricidad: 1.858
Tussenwoning
Gas: 816 • Electricidad: 2.535
Vrijstaande woning
Gas: 1.372 • Electricidad: 3.669
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 1.050 • Electricidad: 2.979
Número total de establecimientos empresariales: 1.495
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2026 | 85 |
| jul 2025 | 73 |
| jun 2025 | 84 |
| mei 2025 | 102 |
| mrt 2025 | 84 |
| mrt 2026 | 66 |
| nov 2024 | 76 |
| nov 2025 | 74 |
| okt 2024 | 73 |
| okt 2025 | 87 |
| sep 2024 | 64 |
| sep 2025 | 66 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hoensbroek.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Hoensbroek telt in 2026 ongeveer 18.708 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Hoensbroek is in 2025 circa € 200.122.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoensbroek ligt rond € 27.990 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.004 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Hoensbroek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.477 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
6433JG Hoensbroek
€ 399.000 k.k.
€ 2.293/m²
6432JJ Hoensbroek
€ 579.000 k.k.
€ 2.562/m²
6431BM Hoensbroek
€ 202.500 k.k.
€ 2.470/m²
6431XH Hoensbroek
€ 285.000 k.k.
€ 2.457/m²
6431XA Hoensbroek
€ 239.000 k.k.
€ 2.193/m²
6431CT Hoensbroek
€ 269.000 k.k.
€ 2.423/m²
6433LC Hoensbroek
€ 375.000 k.k.
6432BT Hoensbroek
€ 385.000 k.k.