Inhabitantes
40.743
Último año: 2026
€ 259.500 k.k.
Coste del comprador (estimado): € 7.040
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.190) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total incl. k.k.: € 266.540
Precio de compra /m²: € 3.554
Aan de Tamboerlaan 241 in Hoogeveen vind je deze moderne 4-kamer BENEDENWONING met tuin op korte afstand van het centrum van Hoogeveen. De woning bevindt zich op de begane grond en beschikt over een aparte GARAGE en BERGING op het achtergelegen terrein. De woning is de afgelopen jaren volledig gemoderniseerd, heeft twee slaapkamers, een waskamer (voormalig 3e slaapkamer) en een zonnige woonkamer. De woning is aan de voorzijde voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing en heeft een definitief energielabel C. De tuin is gezellig aangelegd met bestrating, veel groen en een royaal tuinhuis. Bel nu voor een afspraak voor een bezichtiging en wij leiden jou graag rond in deze leuke woning! Globale indeling: - hal/entree met meterkast en toiletruimte; - Zonnige woonkamer aan de voorzijde met nette laminaatvloer; - Hoofdslaapkamer met badkamer en-suite v.v. douche en wastafel; - moderne, dichte keuken met achterom naar de tuin; - 2e slaapkamer met inbouwkasten; - 3e kamer, welke in gebruik is als bijkeuken, met o.a. aansluiting voor de wasmachine. Het complex bevindt zich in de woonwijk Nije Nering in Hoogeveen, een rustige en centrale locatie met volop voorzieningen in de directe omgeving. Op korte afstand vind je diverse winkels, supermarkten, scholen en sportvoorzieningen. Het treinstation van Hoogeveen ligt op slechts 10 minuten fietsen, en met de auto ben je binnen enkele minuten op de A28 of A37, wat zorgt voor een uitstekende verbinding met steden als Zwolle, Assen en Emmen. Het gezellige centrum van Hoogeveen is binnen 5 minuten fietsen bereikbaar, met een compleet aanbod aan winkels, horeca en overige voorzieningen. De Vereniging van Eigenaren draagt zorg voor het algemeen onderhoud en opstalverzekering waarbij de servicekosten slechts € 97,46 per maand bedragen. Bijzonderheden: * Woonoppervlakte ca. 73 m²; * Bouwjaar omstreeks 1965; * Verwarming en warm water middels c.v. combiketel (Intergas, 2011); * Definitief energielabel C; * Maandelijkse bijdrage VvE € 97,46; * voorzijde voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing; * Meterkast in 2023 vernieuwd; * voldoende openbare parkeerruimte aanwezig; * garage met berging op het achtergelegen terrein; * aanvaarding in overleg. Lees de volledige omschrijving
€ 259.500
Coste del comprador (estimado): € 7.040
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.190) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 266.540
2,78%
Anualmente
€ 12.975
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).
Elektra
Vista espacial del área de trabajo en Hoogeveen
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hoogeveen. En 2026 había 40.743 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 263.066.
Inhabitantes
40.743
Último año: 2026
Promedio WOZ
EUR 263.066
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 28.622
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
1.851
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2021 | 39.905 |
| 2022 | 40.135 |
| 2023 | 40.560 |
| 2024 | 40.675 |
| 2025 | 40.900 |
| 2026 | 40.743 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 187.109 |
| 2022 | EUR 203.749 |
| 2023 | EUR 235.977 |
| 2024 | EUR 249.737 |
| 2025 | EUR 263.066 |
Hoger
5.880
Praktisch
10.130
Middelbaar
13.980
Europa
2.410
Nederland
33.130
Buiten Europa
5.360
Etiqueta A
6.089
Etiqueta C
5.666
Etiqueta B
3.160
Etiqueta D
1.903
Etiqueta E
1.044
Etiqueta G
837
Etiqueta F
735
Etiqueta A+
300
Etiqueta A+++
204
Etiqueta A++
125
Etiqueta A++++
76
Etiqueta A+++++
10
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.189 | 2.506 |
| 2021 | 1.326 | 2.541 |
| 2022 | 1.050 | 2.419 |
| 2023 | 882 | 2.333 |
| 2024 | 849 | 2.399 |
Hoekwoning
Gas: 985 • Electricidad: 2.505
Huurwoning
Gas: 741 • Electricidad: 1.858
Koopwoning
Gas: 999 • Electricidad: 2.670
Appartement
Gas: 623 • Electricidad: 1.678
Tussenwoning
Gas: 873 • Electricidad: 2.315
Vrijstaande woning
Gas: 1.413 • Electricidad: 3.527
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 1.082 • Electricidad: 2.769
Número total de establecimientos empresariales: 4.140
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2026 | 190 |
| jul 2025 | 158 |
| jun 2025 | 155 |
| mei 2025 | 134 |
| mrt 2025 | 162 |
| mrt 2026 | 200 |
| nov 2024 | 119 |
| nov 2025 | 171 |
| okt 2024 | 204 |
| okt 2025 | 154 |
| sep 2024 | 160 |
| sep 2025 | 141 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hoogeveen.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Hoogeveen telt in 2026 ongeveer 40.743 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Hoogeveen is in 2025 circa € 263.066.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoogeveen ligt rond € 28.622 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.851 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Hoogeveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.414 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
7901AA Hoogeveen
€ 435.000 k.k.
€ 4.628/m²
7907CZ Hoogeveen
€ 295.000 k.k.
€ 4.097/m²
7906BM Hoogeveen
€ 179.500 k.k.
7902ND Hoogeveen
€ 419.500 k.k.
7907CP Hoogeveen
€ 375.000 k.k.
7901CC Hoogeveen
€ 420.000 k.k.
7905CX Hoogeveen
€ 415.000 k.k.
7902GC Hoogeveen
€ 499.500 k.k.