Ir directamente al contenido
Logotipo de De Ruiter Makelaarshuis BV

Van Tuyllstraat 67

3829AC Hooglanderveen • Utrecht

€ 600.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 13.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 613.850

Precio de compra /m²: € 3.092

Galería de fotos

Descripción

Aan een fraaie autoluwe laan in het gewilde Hooglanderveen ligt deze unieke hoekwoning (194 m2) verscholen achter het groen met diverse uitbouwsels, een compleet praktijkgebouw, serre annex carport, tuin, plantenkas en oprit te wachten op een nieuwe eigenaar. Vele oude 'Veners' zullen dit pand nog kennen van de rijschool met leslokaal die er lange tijd gevestigd was. Dit te verbouwen en te renoveren pand wordt nu te koop aangeboden. thans misschien niet moeder's mooiste, maar met de uitdaging en mogelijkheid om er iets moois en veelzijdigs van te maken, klaar voor jarenlang woongenot. Bij uitstek de kans om al je woonwensen te realiseren; het pand ligt op een perceel van 278 m2 en is zeer geschikt voor beroep of praktijk aan huis. Energielabel C; bouwjaar 1968. De Van Tuyllstraat is een brede laan met bomen, mooie huizen en super rustig nu de busroute is opgeheven. Kortom, een ideale plek om met je gezin te wonen. Hooglanderveen biedt daarbij een fijne dorpssfeer en behoorlijk complete voorzieningen zoals scholen, sportvelden, buurthuis de Dissel, diverse horeca en supermarkt Boni. In het naastgelegen Vathorst bevindt zich een NS-station en een compleet winkelcentrum. Uitvalswegen richting A28 / A1 liggen om de hoek. Interesse? Bel of mail De Ruiter Makelaarshuis voor een afspraak. Indeling: Entree, hal met wandpanelen, trapopgang en toilet met fonteintje. Royale zonnige woonkamer met meerdere raampartijen, parketvloer, klassieke schouw, wandpanelen en openslaande deuren naar een 'tuinkamer' met oude klinkertjes, beweegbaar dak en openslaande deuren aan de voorzijde. Deze multifunctionele ruimte kan dus ook gebruikt worden als een grote carport bijvoorbeeld. Op de plaats van de vroegere keuken is een eetkamer gerealiseerd, waarbij de keuken verplaatst is naar de aanbouw. Naast de keuken bevindt zich een achterportaal met tevens toegang tot de tuin. Het 'leslokaal' van totaal 28 m2 biedt volop mogelijkheden en is voorzien van een tuindeur, gevelramen en een keukenhoek. Van hieruit loop je door in de tuinkassen, ideaal voor de kwekers van (tropische) planten; ook zou je hier bijvoorbeeld een volière van kunnen maken. Kortom; mogelijkheden genoeg voor de mensen met uitgesproken hobby's! 1e verdieping: Overloop, 2 grote slaapkamers met vaste kasten, waarvan 1 met balkon. Derde slaapkamer met doorloop naar de uitbouw van de 1e verdieping. In deze ruimte bevindt zich een 2e toilet achter een muurtje, een boiler (huur), een zijraam met glas-in-lood en een dakraam. De badkamer bestaat uit een hoekbad en een wastafelmeubel en beschikt over een gevelraam. 2e verdieping: Vaste trap naar voorzolder met opstelling CV-HR-combiketel (Bosch, 2009) en bergruimte, nog 2 grote slaapkamers, beide met dakkapel. Goed om te weten: - De woning is voorzien van o.a. gevel-, dak- en bodemisolatie en dubbel glas - Energielabel C - Diverse glas-in-lood ramen en rolluiken aanwezig - Perceelsgrootte 278 m2 - Oprit geschikt voor 2 auto's - Een bijzonder perceel met oneindig veel mogelijkheden

Hipoteca berekenen

€ 600.000

Coste del comprador (estimado): € 13.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 613.850

3,04%

Anualmente

%

€ 30.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 600.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, hoekwoning

Índice

Habitaciones
9 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
194 m²
Área del lote
278 m²
Contenido
666 m³
Otra zona interior
15 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
3 m²
Área del jardín trasero
38 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1968
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Bosch (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordoosten
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Carport, garage mogelijk en parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
07-07-2025
Fecha de venta
20-02-2026

Instalaciones del baño

Ligbad, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Natuurlijke ventilatie
  • rookkanaal
  • en schuifpui

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3829

Mapas de Google

Mapa de Hooglanderveen

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Hooglanderveen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Hooglanderveen. En 2025 había 4.835 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 585.000.

Inhabitantes

4.835

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 585.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 40.600

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

83

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Hooglanderveen
Año Inhabitantes
2021 4.935
2022 4.910
2023 4.875
2024 4.870
2025 4.835

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Hooglanderveen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 419.000
2022 EUR 463.000
2023 EUR 543.000
2024 EUR 546.000
2025 EUR 585.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 555 0-15: 1.030 15-25: 680 25-45: 1.130 45-65: 1.430

Nivel académico

Hoger

1.590

Praktisch

580

Middelbaar

1.340

Origen de los residentes (2025)

Europa

230

Nederland

3.910

Buiten Europa

695

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 340
Appartementen 251
Tussenwoningen 622
Vrijstaande woningen 267
Twee-onder-één-kap woningen 285

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 3
1900 tot 1925 20
1925 tot 1950 26
1950 tot 1970 271
1970 tot 1980 43
1980 tot 1990 153
1990 tot 2000 113
2000 tot 2010 681
2010 tot 2020 299
2020 en later 15

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

1.067

Etiqueta C

253

Etiqueta B

233

Etiqueta D

67

Etiqueta E

54

Etiqueta F

44

Etiqueta A+

35

Etiqueta G

30

Etiqueta A+++

11

Etiqueta A++

6

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Hooglanderveen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.150 3.290
2021 1.300 3.430
2022 1.030 3.230
2023 880 3.040
2024 860 3.180

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 920 • Electricidad: 3.040

Huurwoning

Gas: 700 • Electricidad: 1.910

Koopwoning

Gas: 940 • Electricidad: 3.380

Appartement

Gas: 620 • Electricidad: 1.690

Tussenwoning

Gas: 770 • Electricidad: 2.650

Vrijstaande woning

Gas: 1.220 • Electricidad: 4.690

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.000 • Electricidad: 3.640

Actividad empresarial en Hooglanderveen (2025)

Handel en HORECA 75
Nijverheid en energie 50
Zakelijke dienstverlening 195
Overheid, onderwijs en zorg 115
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 55
Financiele diensten en onroerendgoed 35
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Número total de establecimientos empresariales: 585

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Hooglanderveen
Periodo Delitos
jan 2026 6
jul 2025 8
jun 2025 11
mei 2025 8
mrt 2025 12
mrt 2026 4
nov 2024 9
nov 2025 3
okt 2024 7
okt 2025 6
sep 2024 16
sep 2025 6

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Hooglanderveen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Hooglanderveen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Hooglanderveen?

Hooglanderveen telt in 2025 ongeveer 4.835 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hooglanderveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hooglanderveen is in 2025 circa € 585.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hooglanderveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hooglanderveen ligt rond € 40.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hooglanderveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 83 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hooglanderveen?

In Hooglanderveen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 622 woningen.

Meer viviendas in Hooglanderveen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.