Ir directamente al contenido
Logotipo de Woonvisie NVM Makelaars

Don Carloshof 15

3194GA Hoogvliet Rotterdam • Zuid-Holland

Vendido bajo reserva

€ 289.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.640

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.790) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 297.140

Precio de compra /m²: € 4.021

Galería de fotos

Descripción

Deze eengezinswoning aan Don Carloshof 15 in Hoogvliet, Rotterdam, biedt een warme en gezinsvriendelijke woonervaring. Uit 1953, met een woonoppervlakte van ongeveer 72 m² en gelegen op eigen grond, staat deze woning voor € 289.500,- k.k. ter beschikking. De begane grond bevat een lichte woonkamer van ca. 18 m² met een semi-open keuken, uitgerust met gaskookplaat, afzuigkap, koelkast, oven en vaatwasser. De eerste verdieping omvat twee slaapkamers met de mogelijkheid van een derde, en een badkamer voorzien van wastafel en inloopdouche. Aan de buitenkant biedt het perceel van 113 m², met een tuin van ca. 47 m², ruimte voor gezellige buitenactiviteiten en ontspanning. De woning is voorzien van dubbele beglazing, verwarming via een CV combi-ketel en heeft energielabel D. De woning is goed onderhouden, zowel binnen als buiten, en wacht op haar nieuwe eigenaar. Vanwege het bouwjaar geldt er een asbest- en ouderdomsclausule in de koopakte. De oplevering kan snel plaatsvinden onder voorbehoud van overleg. Bekijk deze woning aan de Don Carloshof 15 en ontdek de gezellige, huiselijke sfeer vanwege het lichte ontwerp en aangename omgeving.

Hipoteca berekenen

€ 289.500

Coste del comprador (estimado): € 7.640

Total de compra (incl. gastos de envío): € 297.140

2,78%

Anualmente

%

€ 14.475

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).