Ir directamente al contenido
Logotipo de Dwars Makelaars | Qualis

Concordiahof 19

6014CK Ittervoort • Limburg

Disponible

€ 409.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 419.030

Precio de compra /m²: € 3.496

Galería de fotos

Concordiahof 19 Ittervoort

Día abierto

Zaterdag 23-05 van 10:00 tot 11:00

Foto 28

Descripción

Día abierto

Zaterdag 23-05 van 10:00 tot 11:00

KIJKMOMENT: ZATERDAG 23 MEI VAN 10.00 - 11.00 UUR! Charmante geschakelde woning (bouwjaar 1998) gelegen aan een rustig kindvriendelijk woonhof in de dorpskern van Ittervoort. Snelle verbinding met Eindhoven en Maastricht! Locatie: In de dorpskern van Ittervoort, met basisschool en supermarkt op steenworp afstand, ligt deze mooie gezinswoning. Dankzij de nabijheid van de snelweg A2 Eindhoven - Maastricht zijn zowel Eindhoven als Maastricht binnen 40 minuten bereikbaar. Begane grond: De woning beschikt over een ruimtelijke indeling op de begane grond, met een ruime lichte living die in open verbinding staat met de keuken aan de achterzijde van de woning. De lichte keuken is voorzien van een zwart granieten werkblad. Vanuit de keuken is via een portaal de bijkeuken bereikbaar. Deze ruimte is voorzien van veel bergruimte, een witgoedruimte, spoelbak en werkopstelling in U-vorm. Vanuit de bijkeuken is tevens de garage toegankelijk, gelegen aan de oprit zijde en voorzien van elektrische sectionaaldeur. Eerste verdieping en zolder: Op de eerste verdieping zijn twee ruime slaapkamers gerealiseerd (waarvan 1 eenvoudig op te splitsen is in twee kamers). De badkamer is onlangs gemoderniseerd en voorziet in een inloopdouche, wandcloset en een luxe badmeubel met dubbele wastafel. Op de overloop is via een vlizotrap de bergzolder bereikbaar. Tuin: Aan de voorzijde is een keurige siertuin aangelegd en een oprit met carport aanwezig. De achtertuin is volledig omsloten en voorzien van een keurig betegeld terras en een tuinberging. Een breed uitvalscherm dat van binnenuit elektrisch te bedienen is, maakt het woongenot compleet. Techniek en duurzaamheid: In 1998 is dit kleinschalige inbreidingsplan gerealiseerd met 14 karakteristieke witte woningen. De woning is tijdens de bouw voorzien van een volledig isolatiepakket, bestaande uit dak-, muur- en vloerisolatie, alsmede rondom dubbel glas in hardhouten kozijnen. De woning wordt verwarmd door een Nefit Ecomline CV-combiketel uit 2006. De woonkamer, hal, toilet en keuken zijn voorzien van vloerverwarming.

Hipoteca berekenen

€ 409.000

Coste del comprador (estimado): € 10.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 419.030

2,78%

Anualmente

%

€ 20.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 409.000 k.k.
Estado
Disponible
Día abierto
Zaterdag 23-05 van 10:00 tot 11:00
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, geschakelde woning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
117 m²
Área del lote
225 m²
Contenido
516 m³
Otra zona interior
29 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
12 m²
Espacio de almacenamiento externo
5 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1998
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit Ecomline (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Carport en inpandig
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
31-10-2025

Instalaciones del baño

Douche, dubbele wastafel, toilet, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektrische deur, elektra en stromend water

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • rolluiken
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6014

Mapas de Google

Mapa de Ittervoort

Vista espacial del área de trabajo en Ittervoort

Estadísticas de vivienda y vecindario en Ittervoort

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Ittervoort. En 2026 había 1.663 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 350.000.

Inhabitantes

1.663

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 350.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.000

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

60

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Ittervoort
Año Inhabitantes
2021 1.650
2022 1.670
2023 1.675
2024 1.655
2025 1.650
2026 1.663

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Ittervoort
Año Promedio WOZ
2021 EUR 249.000
2022 EUR 265.000
2023 EUR 321.000
2024 EUR 325.000
2025 EUR 350.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 455 0-15: 175 15-25: 165 25-45: 365 45-65: 485

Nivel académico

Hoger

340

Praktisch

330

Middelbaar

600

Origen de los residentes (2025)

Europa

190

Nederland

1.330

Buiten Europa

130

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 94
Appartementen 22
Tussenwoningen 131
Vrijstaande woningen 336
Twee-onder-één-kap woningen 170

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 12
1900 tot 1925 29
1925 tot 1950 16
1950 tot 1970 225
1970 tot 1980 219
1980 tot 1990 138
1990 tot 2000 124
2000 tot 2010 54
2010 tot 2020 8
2020 en later 13

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

238

Etiqueta D

159

Etiqueta B

147

Etiqueta A

112

Etiqueta F

51

Etiqueta G

44

Etiqueta E

22

Etiqueta A+

10

Etiqueta A+++

6

Etiqueta A++

3

Etiqueta A++++

1

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Ittervoort
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.510 3.280
2021 1.730 3.310
2022 1.340 3.110
2023 1.110 2.990
2024 1.060 3.130

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.790

Huurwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.130

Koopwoning

Gas: 1.140 • Electricidad: 3.160

Appartement

Gas: 890 • Electricidad: 1.920

Tussenwoning

Gas: 950 • Electricidad: 2.650

Vrijstaande woning

Gas: 1.340 • Electricidad: 3.460

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 890 • Electricidad: 2.640

Actividad empresarial en Ittervoort (2025)

Handel en HORECA 60
Nijverheid en energie 60
Zakelijke dienstverlening 60
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 10
Cultuur, recreatie en overige diensten 20

Número total de establecimientos empresariales: 290

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Ittervoort
Periodo Delitos
jan 2026 6
jul 2025 7
jun 2025 10
mei 2025 5
mrt 2025 5
mrt 2026 3
nov 2024 10
nov 2025 6
okt 2024 5
okt 2025 2
sep 2024 4
sep 2025 3

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Ittervoort.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Ittervoort

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Ittervoort?

Ittervoort telt in 2026 ongeveer 1.663 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ittervoort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ittervoort is in 2025 circa € 350.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ittervoort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ittervoort ligt rond € 32.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ittervoort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 60 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ittervoort?

In Ittervoort komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 336 woningen.

Meer viviendas in Ittervoort

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.