Ir directamente al contenido
Logotipo de Neeskens Makelaars

Jufferswegje 33 J

4421JA Kapelle • Zeeland

Disponible

€ 405.000

Coste del comprador (estimado): € 9.950

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.100) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 414.950

Precio de compra /m²: € 5.260

Galería de fotos

Descripción

Met trots presenteren wij u Residence Kapelle-Biezelinge, een exclusief nieuwbouwproject dat de geschiedenis en karakter van Kapelle-Biezelinge op subtiele en verfijnde wijze doet herleven. Dit project omvat 22 luxe appartementen, verdeeld over twee elegante gebouwen die elk hun eigen verhaal vertellen. Het linkergebouw kijkt uit over Biezelinge, terwijl het andere, de rechtervariant, zich richt op Kapelle – een symbolische knipoog naar de vroegere scheiding tussen deze dorpen, die nu verenigd zijn in één naam en één project. Residence Kapelle-Biezelinge is meer dan enkel een woonlocatie; het is een plek waar het verleden en de toekomst elkaar ontmoeten. Op de locatie waar vroeger de "Heyzon" stond – een zalencentrum dat voorheen een kerk was – heeft de ontwikkelaar een unieke woonervaring gecreëerd, die eer doet aan de historie van deze plek. Het ontwerp van de appartementen weerspiegelt het authentieke karakter van de voormalige kerk, waarbij historische elementen op stijlvolle en moderne wijze opnieuw zijn geïnterpreteerd. De architectuur van Residence Kapelle-Biezelinge straalt luxe en klasse uit. De houten wandpanelen in combinatie met luxe zinken accenten geven de gebouwen een tijdloze en elegante uitstraling. Bovendien zijn de appartementen gebouwd volgens de BENG-normen (Bijna Energie Neutrale Gebouwen), wat betekent dat ze bijzonder energie-efficiënt zijn. Meer informatie over deze innovatieve en duurzame bouwstijl vindt u verderop in deze brochure. Penthouse 18, eveneens gelegen op de tweede verdieping, biedt een luxe woonomgeving met een dakterras aan de voorzijde, waar u heerlijk kunt ontspannen in de buitenlucht. De woon-eetkamer is ruim en licht dankzij de grote ramen die toegang geven tot het terras. De badkamer is voorzien van een moderne inloopdouche, wastafel en toilet. Een part gastentoilet verhoogt het gemak. Dit appartement heeft een ruime master bedroom en een tweede kamer die veelzijdig in gebruik is. Kenmerken • Woonoppervlakte: 77 m² • Aantal slaapkamers: 2 • Dakterras: Breed dakterras aan de voorzijde • Ligging: Tweede verdieping, achterzijde, penthouse De keuze voor luxe appartementen in Kapelle-Biezelinge was vanzelfsprekend. De toenemende vraag naar levensloopbestendige woningen in de regio bevestigde ons in het creëren van een comfortabele, toegankelijke en esthetisch aantrekkelijke woonomgeving. Wij zijn ervan overtuigd dat Residence Kapelle-Biezelinge een gewilde en waardevolle toevoeging zal zijn aan de gemeenschap en een thuis zal bieden aan wie op zoek is naar een unieke combinatie van luxe en modern comfort met levensloopbestendig wonen. Wij danken u voor uw interesse en kijken met vertrouwen, uit naar een succesvolle verkoop voor dit bijzondere project.

Hipoteca berekenen

€ 405.000

Coste del comprador (estimado): € 9.950

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.100) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 414.950

2,78%

Anualmente

%

€ 20.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 405.000
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Penthouse (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
77 m²
Contenido
231 m³
Espacio de almacenamiento externo
5 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2020
Método de construcción
Nieuwbouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met pannen
Aislamiento
HR-glas en volledig geïsoleerd
Calefacción
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Agua tibia
Elektrische boiler
Etiqueta energética
A+++

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardín
Zonneterras
Ubicación del jardín
Gelegen op het oosten
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein

Planificación

Ofrecido desde
11-07-2025

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Lift en mechanische ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 4421

Mapas de Google

Ver Kapelle en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Kapelle

Estadísticas de vivienda y vecindario en Kapelle

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Kapelle. En 2025 había 9.460 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 377.000.

Inhabitantes

9.460

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 377.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.700

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

256

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Kapelle
Año Inhabitantes
2021 9.330
2022 9.420
2023 9.445
2024 9.420
2025 9.460

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Kapelle
Año Promedio WOZ
2021 EUR 270.000
2022 EUR 297.000
2023 EUR 341.000
2024 EUR 358.000
2025 EUR 377.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.130 0-15: 1.635 15-25: 1.135 25-45: 2.110 45-65: 2.450

Nivel académico

Hoger

2.150

Praktisch

1.520

Middelbaar

3.120

Origen de los residentes (2025)

Europa

515

Nederland

8.365

Buiten Europa

580

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 633
Appartementen 494
Tussenwoningen 1.077
Vrijstaande woningen 1.157
Twee-onder-één-kap woningen 781

Período de construcción del edificio

Voor 1700 3
1700 tot 1900 55
1900 tot 1925 204
1925 tot 1950 360
1950 tot 1970 721
1970 tot 1980 739
1980 tot 1990 542
1990 tot 2000 460
2000 tot 2010 505
2010 tot 2020 349
2020 en later 255

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

1.109

Etiqueta C

979

Etiqueta B

700

Etiqueta D

406

Etiqueta G

321

Etiqueta F

207

Etiqueta A+++

173

Etiqueta E

147

Etiqueta A++++

62

Etiqueta A+

35

Etiqueta A++

25

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Kapelle
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.190 2.680
2021 1.340 2.940
2022 1.050 2.740
2023 890 2.640
2024 870 2.720

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 850 • Electricidad: 2.420

Huurwoning

Gas: 730 • Electricidad: 1.760

Koopwoning

Gas: 940 • Electricidad: 2.900

Appartement

Gas: 640 • Electricidad: 1.660

Tussenwoning

Gas: 760 • Electricidad: 2.210

Vrijstaande woning

Gas: 1.110 • Electricidad: 3.420

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 900 • Electricidad: 2.690

Actividad empresarial en Kapelle (2025)

Handel en HORECA 190
Nijverheid en energie 185
Zakelijke dienstverlening 270
Overheid, onderwijs en zorg 190
Landbouw, bosbouw en visserij 75
Vervoer, informatie en communicatie 75
Financiele diensten en onroerendgoed 85
Cultuur, recreatie en overige diensten 110

Número total de establecimientos empresariales: 1.185

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Kapelle
Periodo Delitos
jan 2026 15
jul 2025 17
jun 2025 20
mei 2025 33
mrt 2025 18
mrt 2026 24
nov 2024 8
nov 2025 15
okt 2024 11
okt 2025 22
sep 2024 14
sep 2025 28

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Kapelle.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Kapelle

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Kapelle?

Kapelle telt in 2025 ongeveer 9.460 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Kapelle?

De gemiddelde WOZ-waarde in Kapelle is in 2025 circa € 377.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Kapelle?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Kapelle ligt rond € 33.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Kapelle?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 256 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Kapelle?

In Kapelle komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.157 woningen.

Meer viviendas in Kapelle

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.