Ir directamente al contenido
Logotipo de Domicilie Makelaars Ede

de Savornin Lohmanstraat 13

6741XM Lunteren • Gelderland

€ 475.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 486.350

Precio de compra /m²: € 4.656

Galería de fotos

Descripción

Ruime, lichte hoekwoning met een oprit LET OP: Deze woning wordt verkocht door Woonstede. Deze woning wordt op dit moment uitsluitend verkocht aan huurders van een woningcorporatie (sociale huurwoning), uit de gemeente Ede of Scherpenzeel. De verkoopperiode voor deze huurders duurt tot 20 augustus 2025 12:00 uur. Biedingen van huurders moeten voor dit tijdstip binnen zijn. Vanaf 21 augustus 2025 wordt de woning op de vrije markt aangeboden. Voor meer informatie: Onder de woningtekst zijn de voorwaarden voor de verkoop van deze woning te vinden. Welkom in Lunteren, waar deze lichte hoekwoning met drie (mogelijk vier) slaapkamers en een oprit staat. De vierde slaapkamer kan worden gerealiseerd op de tweede verdieping, te bereiken via een vaste trap. De achtertuin, op het noordwesten, heeft een eigen achterom en biedt toegang tot een binnenterrein met enkele speeltoestellen. Wat opvalt aan het huis zijn de grote ramen, waardoor veel licht in huis naar binnen valt. Na een paar minuten lopen sta je in de Dorpsstraat en Het Nieuwe Erf, omringd door winkels en speciaalzaken, is nog geen 500 meter lopen. Aan de Dorpsstraat is de bushalte en met de fiets zijn de sportclubs, basisschool en andere voorzieningen goed bereikbaar. De snelweg A30 zorgt voor goede verbindingen met Ede, Barneveld en de snelwegen A1/A12. De indeling is als volgt: Begane grond: Staat de auto geparkeerd op de oprit? Loop dan naar de entree van deze lichte hoekwoning, en vervolgens naar de hal. Hier zijn de meterkast, trapopgang en de nette toiletruimte. In de hal ligt donker tapijt, net als op de trap en in de woonkamer. De L-vormige woonkamer biedt een goede mogelijkheid tot indeling, met het zitgedeelte aan de voorzijde en het eetgedeelte aan de andere zijde. Ook is het mogelijk om de eettafel in de ruime keuken te zetten, waardoor de woonkamer geheel als zitkamer ingedeeld kan worden. Grote ramen aan de zuidoostkant zorgen voor veel lichtinval en mooi uitzicht naar de rustige straat. Dan de keuken, heerlijk ruim en met openslaande deuren naar de achtertuin. De keukenopstelling in een L-vorm heeft een ingebouwde afzuigkap en een houtlook aanrechtblad. Eerste verdieping: Met tapijt onder je voeten is het fijn lopen op de trap, vanuit de hal naar de overloop. Naast de trap is een inbouwkast en op een deel van deze verdieping ligt tapijt, net als op de begane grond. In totaal zijn er drie slaapkamers, waarvan twee aan de achterzijde. De master bedroom, over de hele breedte van het huis, is aan de voorzijde. De badkamer, uitgevoerd in wit en blauw, is ingedeeld met een ligbad/douche en een wastafel. Naast het bad staat een hoge kast en bij de wastafel zie je een planchet en spiegel met verlichting. Tweede verdieping: Er is een vaste trap naar de tweede verdieping, waar een grote zolderkamer met dakraam op een nieuwe invulling wacht. Op deze verdieping hangen de HR-ketel en de ventilatieunit, maar er is nog genoeg plek om een extra slaapkamer te realiseren. Exterieur: Wat aan de voorzijde direct opvalt, is de ruime opzet. Zo is er altijd parkeergelegenheid op eigen terrein, voor een tot twee auto’s. De voortuin, op het zuidoosten, is keurig aangelegd en aan het einde van de oprit is een poort naar de achtertuin. Ook in de achtertuin zie je een mooie combinatie van beplanting en bestrating. Houten schuttingen zorgen voor privacy en in de stenen berging is plek voor de fietsen en het tuin-/klusgereedschap. Vanuit de tuin is het maar een paar stappen naar het binnenterrein, met openbaar groen en enkele speeltoestellen. Bijzonderheden: - Ruime parkeergelegenheid op eigen terrein; - Energielabel B - Koper heeft de keuze uit de volgende projectnotarissen: Van Putten Van Apeldoorn Notarissen, notaris.com of Posthuma Schutte Notariaat; - LET OP: de woning mag alleen verkocht worden aan personen voor zelfbewoning. Beleggers kunnen de woning niet kopen! - Aanvaarding: uiterlijk 10 weken na mondelinge overeenstemming. Voor de verkoop van deze woning gelden de volgende voorwaarden: 1. U bent huurder van een sociale huurwoning (van een woningcorporatie) en woonachtig in de gemeente Ede of Scherpenzeel. 2. Na koop van de woning komt uw huurwoning vrij voor verhuur. 3. De woning wordt aangeboden tegen taxatiewaarde, bieden kan vanaf dit bedrag. 4. Als er voor eerdergenoemde datum geen biedingen zijn ontvangen van huurders, dan wordt de woning opnieuw te koop aangeboden voor alle overige geïnteresseerden. Wanneer bent u huurder van een sociale huurwoning? 1. U staat ingeschreven in de gemeente Ede of Scherpenzeel. 2. U huurt een woning of appartement van een woningcorporatie die valt binnen de huurgrenzen van sociale huur. Wilt u zeker weten of dit voor uw woning geldt, neem dan contact op met uw verhuurder. 3. Uw naam staat op het huurcontract. Wat is het voordeel? • U heeft als huurder vier weken de tijd om te kijken en te kopen, voordat de woning op de vrije markt komt.

Hipoteca berekenen

€ 475.000

Coste del comprador (estimado): € 11.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 486.350

3,04%

Anualmente

%

€ 23.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 475.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, hoekwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
102 m²
Área del lote
160 m²
Contenido
371 m³
Espacio de almacenamiento externo
7 m²
Área del jardín trasero
46 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1991
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dubbel glas en grotendeels dubbelglas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Benraad (gas gestookt combiketel, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
22-07-2025
Fecha de venta
21-02-2026

Instalaciones del baño

Ligbad en wastafel

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6741

Mapas de Google

Vista geográfica Lunteren

Explora Lunteren y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Lunteren

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Lunteren. En 2026 había 14.265 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 598.000.

Inhabitantes

14.265

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 598.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.300

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

345

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Lunteren
Año Inhabitantes
2021 13.775
2022 13.790
2023 13.875
2024 13.830
2025 14.055
2026 14.265

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Lunteren
Año Promedio WOZ
2021 EUR 445.000
2022 EUR 476.000
2023 EUR 536.000
2024 EUR 565.000
2025 EUR 598.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.905 0-15: 2.835 15-25: 1.895 25-45: 3.270 45-65: 3.350

Nivel académico

Hoger

2.100

Praktisch

3.200

Middelbaar

4.470

Origen de los residentes (2025)

Europa

485

Nederland

12.995

Buiten Europa

575

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 508
Appartementen 1.005
Tussenwoningen 993
Vrijstaande woningen 2.301
Twee-onder-één-kap woningen 529

Período de construcción del edificio

Voor 1700 5
1700 tot 1900 131
1900 tot 1925 306
1925 tot 1950 601
1950 tot 1970 1.140
1970 tot 1980 703
1980 tot 1990 691
1990 tot 2000 663
2000 tot 2010 501
2010 tot 2020 779
2020 en later 315

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

1.403

Etiqueta C

1.219

Etiqueta B

1.029

Etiqueta G

735

Etiqueta D

435

Etiqueta F

424

Etiqueta E

181

Etiqueta A+++

116

Etiqueta A+

115

Etiqueta A++

63

Etiqueta A++++

13

Etiqueta A+++++

9

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Lunteren
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.620 3.640
2021 1.810 3.740
2022 1.430 3.510
2023 1.180 3.320
2024 1.140 3.430

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.400

Koopwoning

Gas: 1.270 • Electricidad: 3.590

Appartement

Gas: 790 • Electricidad: 2.240

Tussenwoning

Gas: 850 • Electricidad: 2.460

Vrijstaande woning

Gas: 1.530 • Electricidad: 4.250

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.190 • Electricidad: 3.350

Actividad empresarial en Lunteren (2025)

Handel en HORECA 395
Nijverheid en energie 690
Zakelijke dienstverlening 560
Overheid, onderwijs en zorg 210
Landbouw, bosbouw en visserij 360
Vervoer, informatie en communicatie 105
Financiele diensten en onroerendgoed 185
Cultuur, recreatie en overige diensten 165

Número total de establecimientos empresariales: 2.675

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Lunteren
Periodo Delitos
jan 2026 21
jul 2025 39
jun 2025 24
mei 2025 25
mrt 2025 29
mrt 2026 22
nov 2024 33
nov 2025 26
okt 2024 33
okt 2025 27
sep 2024 16
sep 2025 23

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Lunteren.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Lunteren

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Lunteren?

Lunteren telt in 2026 ongeveer 14.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Lunteren?

De gemiddelde WOZ-waarde in Lunteren is in 2025 circa € 598.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Lunteren?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Lunteren ligt rond € 33.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Lunteren?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 345 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Lunteren?

In Lunteren komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 2.301 woningen.

Meer viviendas in Lunteren

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.