Ir directamente al contenido
Logotipo de ERA Ritter Makelaardij

Burgemeester Dolmanslaan 56

3604CB Maarssen • Utrecht

Disponible

€ 598.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 13.810

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.960) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 611.810

Precio de compra /m²: € 5.292

Galería de fotos

Descripción

Bent u op zoek naar een RIANT APPARTEMENT MET VRIJ UITZICHT? Dan biedt dit appartement precies wat u zoekt. Met een woonoppervlakte van ca. 113 m² en een weids uitzicht over het Amsterdam-Rijnkanaal combineert het comfort met een heerlijk gevoel van ruimte. Het appartement beschikt over een royale woonkamer met open keuken, twee ruime slaapkamers, een verzorgde badkamer, een inpandige berging en een heerlijk zonnige loggia op het zuidwesten. In de onderbouw vindt u bovendien een tweede berging én een eigen parkeerplaats in de ondergrondse parkeergarage, wat het woongemak verder vergroot. Het appartement is tevens voorzien van energielabel A+! Ziet u zichzelf hier al helemaal wonen? Wacht dan niet langer en plan een bezichtiging met ons in. Ligging: Het appartement is gelegen aan de rand van Maarssendorp, in de gewilde wijk Hogebrug, waar alle voorzieningen binnen enkele minuten fietsen bereikbaar zijn. In het centrum van Maarssendorp kunt u terecht voor uw dagelijkse boodschappen of voor een hapje en een drankje nabij de rivier de Vecht. Voor een uitgebreider winkelaanbod kunt u eenvoudig terecht in winkelcentrum Bisonspoor. Bent u een liefhebber van wandelen? Dan geniet u volop van de mooie groene routes langs het Amsterdam-Rijnkanaal. De centrale ligging van de woning staat garant voor een goede bereikbaarheid van diverse voorzieningen. Maarssen ligt op ca. 25 autominuten van Amsterdam en 10 minuten van Utrecht. Het NS-station in Maarssen heeft verbindingen met Amsterdam en Utrecht. Bushaltes zijn op enkele minuten loopafstand. Indeling: Begane grond: Entree appartementencomplex: Het appartementencomplex beschikt over een verzorgde entree met bellentableau en brievenbussen. Vanuit hier heeft u via het trappenhuis of de lift toegang tot de bovengelegen verdiepingen en de onderbouw, inclusief de afgesloten parkeergarage. Entree appartement: De entree van het appartement is gelegen op de 3e verdieping. Deze biedt toegang tot de woonkamer, de 2 slaapkamers, de badkamer, een separaat toilet en de berging. De entree is voorzien van de meterkast. Woonkamer: De royale woonkamer met open keuken is bijzonder licht dankzij de meerdere grote raampartijen. Het raam aan de zuidwestkant en de aangrenzende loggia zijn beide voorzien van elektrische screens, waardoor u op elk moment van de dag kunt genieten van aangenaam zonlicht, frisse lucht en een prachtig vrij uitzicht over de omgeving. Keuken: De L-vormige keuken is stijlvol afgewerkt met een composieten aanrechtblad en biedt volop praktische bergruimte. De keuken is compleet uitgerust met inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, een gasfornuis met dubbele oven en afzuigkap, een magnetron, een vaatwasser en een enkele spoelbak met kraan. Loggia: De loggia is gesitueerd op het zuidwesten en biedt een vrij uitzicht. Voor extra comfort is deze voorzien van elektrische screens, en de ramen kunnen aan beide zijden volledig open, waardoor u volop kunt genieten van zonlicht, frisse lucht en het panoramische uitzicht. Slaapkamers: Slaapkamer 1: De ruime (master)slaapkamer beschikt over meerdere raampartijen, waardoor er volop daglicht binnenvalt. Dankzij de slimme indeling biedt de kamer voldoende plek voor een royaal bed, (kleding)kasten en eventuele werk- of zitruimte. Slaapkamer 2: De 2e comfortabele slaapkamer is voorzien van een dubbele raampartij en biedt voldoende ruimte om naar wens in te richten, bijvoorbeeld als werk-, logeer- of kledingkamer. Badkamer: De badkamer is verzorgd en modern afgewerkt, voorzien van een ruime inloopdouche, een wastafel met bijpassend wastafelmeubel en een zwevend toilet. Een designradiator maakt de ruimte compleet en zorgt voor extra comfort en een stijlvolle uitstraling. Berging (appartement): De inpandige berging is voorzien van de wasmachine- en drogeraansluiting en biedt daarnaast plaats aan de cv-installatie en de mechanische ventilatie. Berging (onderbouw): De 2e berging, gelegen in de onderbouw, biedt een ideale plek voor het stallen van fietsen en extra opslagruimte. Parkeerplaats: De parkeerplaats (nr. 11) bevindt zich in de afgesloten parkeergarage, veilig achter een hekwerk en gemakkelijk bereikbaar vanaf de Burgemeester Dolmanslaan. Oplevering: In overleg. Bijzonderheden: • Vrij uitzicht over het Amsterdam-Rijnkanaal • Riant appartement • Royale woonkamer met open keuken • 2 ruime slaapkamers • Verzorgde badkamer • Loggia op het zuidwesten • 2 bergingen; waarvan 1 inpandig en 1 in de onderbouw • Eigen parkeerplaats (nr. 11) in afgesloten parkeergarage • Verwarming en warm water: cv-ketel. (Nefit, 2023) • Energielabel: A+ • Volledig voorzien van dubbele beglazing • Mechanische ventilatie • Elektra: meerdere groepen en aardlek is aanwezig • VvE kosten: ca. € 228,= p.m. Interesse in dit huis? Schakel uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Gegevens van collega NVM-makelaars in de regio vindt u op Funda.nl

Hipoteca berekenen

€ 598.000

Coste del comprador (estimado): € 13.810

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.960) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 611.810

3,04%

Anualmente

%

€ 29.900

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 598.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
113 m²
Contenido
372 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
8 m²
Espacio de almacenamiento externo
9 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2008
Método de construcción
Bestaande bouw
Aislamiento
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit Proline NXT CW4 (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Etiqueta energética
A+

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water en in woonwijk
Rescate
Box
Aparcar
Parkeergarage

Planificación

Ofrecido desde
16-04-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en natuurlijke ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3604

Mapas de Google

Mapa de Maarssen

Vista espacial del área de trabajo en Maarssen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maarssen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maarssen. En 2025 había 39.695 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 462.891.

Inhabitantes

39.695

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 462.891

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 37.929

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.294

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maarssen
Año Inhabitantes
2021 39.090
2022 39.055
2023 39.350
2024 39.565
2025 39.695

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maarssen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 333.177
2022 EUR 361.099
2023 EUR 423.000
2024 EUR 424.562
2025 EUR 462.891

Composición de los residentes

Edad

65+: 8.790 0-15: 6.605 15-25: 4.060 25-45: 9.920 45-65: 10.325

Nivel académico

Hoger

10.660

Praktisch

7.190

Middelbaar

11.250

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.045

Nederland

29.245

Buiten Europa

7.410

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.917
Appartementen 5.806
Tussenwoningen 8.266
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 517

Período de construcción del edificio

Voor 1700 32
1700 tot 1900 185
1900 tot 1925 309
1925 tot 1950 709
1950 tot 1970 1.360
1970 tot 1980 4.799
1980 tot 1990 3.972
1990 tot 2000 934
2000 tot 2010 574
2010 tot 2020 429
2020 en later 202

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

7.472

Etiqueta A

4.020

Etiqueta B

2.763

Etiqueta D

1.534

Etiqueta E

487

Etiqueta G

480

Etiqueta F

474

Etiqueta A+

276

Etiqueta A+++

120

Etiqueta A++++

96

Etiqueta A++

91

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maarssen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.106 2.886
2021 1.249 2.938
2022 963 2.738
2023 844 2.562
2024 820 2.584

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.031 • Electricidad: 2.905

Huurwoning

Gas: 671 • Electricidad: 1.922

Koopwoning

Gas: 923 • Electricidad: 2.873

Appartement

Gas: 579 • Electricidad: 1.738

Tussenwoning

Gas: 849 • Electricidad: 2.698

Vrijstaande woning

Gas: 1.543 • Electricidad: 4.190

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.241 • Electricidad: 3.017

Actividad empresarial en Maarssen (2025)

Handel en HORECA 730
Nijverheid en energie 710
Zakelijke dienstverlening 1.470
Overheid, onderwijs en zorg 890
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 425
Financiele diensten en onroerendgoed 255
Cultuur, recreatie en overige diensten 475

Número total de establecimientos empresariales: 4.975

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maarssen
Periodo Delitos
jan 2025 105
jan 2026 87
jul 2025 97
jun 2025 123
mei 2025 98
mrt 2025 134
nov 2024 119
nov 2025 107
okt 2024 81
okt 2025 104
sep 2024 117
sep 2025 116

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maarssen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maarssen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maarssen?

Maarssen telt in 2025 ongeveer 39.695 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen is in 2025 circa € 462.891.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen ligt rond € 37.929 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maarssen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.294 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maarssen?

In Maarssen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 8.266 woningen.

Meer viviendas in Maarssen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.