Ir directamente al contenido
Logotipo de VAN GINKEL MAKELAARDIJ

J. Homan van der Heideplein 70

3604DK Maarssen • Utrecht

€ 650.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 14.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 664.850

Precio de compra /m²: € 5.462

Galería de fotos

Descripción

Energielabel A – Luxe, royaal en instapklaar 3-kamerappartement met royaal terras in Op Buuren en TWEE eigen parkeerplaatsen In het stijlvolle gebouw ‘De Zegepraal’ in de populaire wijk Op Buuren ligt dit bijzonder fraaie, luxe en instapklare 3-kamerappartement met ruim terras en een prachtig uitzicht over het plein en de gracht. Een plek waar comfort, rust en sfeer samenkomen – helemaal klaar voor een nieuwe bewoner! Wat maakt dit appartement zo bijzonder • Zeer royaal 3-kamerappartement met terras op de 1e verdieping van 119m2 • Onder architectuur ontworpen, kleinschalig complex (slechts 8 appartementen) • Uitstekend onderhouden en direct te betrekken • Ruim terras met fraai uitzicht over het plein en de gracht van ruim 19m2 • Bereikbaar via lift en trap, met eigen berging op de begane grond • TWEE eigen parkeerplaatsen op afgesloten terrein • Servicekosten VvE: € 331,11 p/m (excl. VvE bijdragen van de 2 parkeerplaatsen, die zijn elk €15,30 p/m) • Energielabel A Ligging Het fraai vormgegeven gebouw ligt aan een centraal plein in het charmante Op Buuren, een moderne wijk met klassieke uitstraling en sfeervolle gevels langs de Vecht. Je kunt hier letterlijk je sloep te water laten! De wijk biedt een prettige mix van stadswoningen, appartementen en vrijstaande villa’s en heeft in de directe omgeving diverse voorzieningen, zoals medische praktijken, een kinderdagverblijf, een schoonheidssalon en gezellige restaurants. Via de fietsbrug ben je in ongeveer 8 minuten in Maarssen-dorp, waar je winkels, scholen en sportverenigingen vindt. Ook Utrecht ligt op slechts 20 minuten fietsen of een korte rit met het OV. De uitvalswegen A2 en N230 zijn uitstekend bereikbaar. Indeling Begane grond: Centrale entree met video-intercom, lift en trappenhuis. Hier bevindt zich ook de privéberging, ideaal voor fietsen en opslag. Parkeren kan op je eigen TWEE plekken op het afgesloten terrein aan de achterzijde. Eerste verdieping: Ruime hal met toegang tot alle vertrekken en separaat toilet met fonteintje. De lichte woonkamer met openslaande deuren naar het terras biedt een heerlijk uitzicht over de gracht. Aan de achterzijde zorgt een knusse erker voor een fijne zithoek. De moderne hoekkeuken met hoogwaardige apparatuur is naadloos geïntegreerd in de living en vormt een echt hart van het huis. Er zijn twee ruime, lichte slaapkamers, waarvan één met directe toegang tot het terras. De stijlvolle badkamer is voorzien van een inloopdouche, tweede toilet, wastafelmeubel en designradiator. Het gehele appartement is afgewerkt met een fraaie laminaatvloer en is tot in de puntjes verzorgd. Kortom: dit appartement biedt luxe, ruimte en comfort op een unieke locatie aan de Vecht. Wordt dit jouw nieuwe thuis in Op Buuren? Maak dan snel een afspraak met voor een bezichtiging. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 650.000

Coste del comprador (estimado): € 14.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 664.850

3,04%

Anualmente

%

€ 32.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 650.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
119 m²
Contenido
375 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
19 m²
Espacio de almacenamiento externo
4 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2008
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
Aparcar
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
17-11-2025
Fecha de venta
27-02-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Lift
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3604

Mapas de Google

Mapa de Maarssen

Vista espacial del área de trabajo en Maarssen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maarssen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maarssen. En 2025 había 39.695 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 462.891.

Inhabitantes

39.695

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 462.891

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 37.929

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.294

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maarssen
Año Inhabitantes
2021 39.090
2022 39.055
2023 39.350
2024 39.565
2025 39.695

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maarssen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 333.177
2022 EUR 361.099
2023 EUR 423.000
2024 EUR 424.562
2025 EUR 462.891

Composición de los residentes

Edad

65+: 8.790 0-15: 6.605 15-25: 4.060 25-45: 9.920 45-65: 10.325

Nivel académico

Hoger

10.660

Praktisch

7.190

Middelbaar

11.250

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.045

Nederland

29.245

Buiten Europa

7.410

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.917
Appartementen 5.806
Tussenwoningen 8.266
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 517

Período de construcción del edificio

Voor 1700 32
1700 tot 1900 185
1900 tot 1925 309
1925 tot 1950 709
1950 tot 1970 1.360
1970 tot 1980 4.799
1980 tot 1990 3.972
1990 tot 2000 934
2000 tot 2010 574
2010 tot 2020 429
2020 en later 202

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

7.472

Etiqueta A

4.020

Etiqueta B

2.763

Etiqueta D

1.534

Etiqueta E

487

Etiqueta G

480

Etiqueta F

474

Etiqueta A+

276

Etiqueta A+++

120

Etiqueta A++++

96

Etiqueta A++

91

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maarssen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.106 2.886
2021 1.249 2.938
2022 963 2.738
2023 844 2.562
2024 820 2.584

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.031 • Electricidad: 2.905

Huurwoning

Gas: 671 • Electricidad: 1.922

Koopwoning

Gas: 923 • Electricidad: 2.873

Appartement

Gas: 579 • Electricidad: 1.738

Tussenwoning

Gas: 849 • Electricidad: 2.698

Vrijstaande woning

Gas: 1.543 • Electricidad: 4.190

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.241 • Electricidad: 3.017

Actividad empresarial en Maarssen (2025)

Handel en HORECA 730
Nijverheid en energie 710
Zakelijke dienstverlening 1.470
Overheid, onderwijs en zorg 890
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 425
Financiele diensten en onroerendgoed 255
Cultuur, recreatie en overige diensten 475

Número total de establecimientos empresariales: 4.975

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maarssen
Periodo Delitos
jan 2025 105
jan 2026 87
jul 2025 97
jun 2025 123
mei 2025 98
mrt 2025 134
nov 2024 119
nov 2025 107
okt 2024 81
okt 2025 104
sep 2024 117
sep 2025 116

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maarssen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maarssen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maarssen?

Maarssen telt in 2025 ongeveer 39.695 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maarssen is in 2025 circa € 462.891.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maarssen ligt rond € 37.929 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maarssen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.294 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maarssen?

In Maarssen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 8.266 woningen.

Meer viviendas in Maarssen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.