Ir directamente al contenido
Logotipo de Vesta Vastgoed

Adelbert van Scharnlaan F 57

6226HT Maastricht • Limburg

€ 225.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 6.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 231.350

Precio de compra /m²: € 0

Galería de fotos

Descripción

Gezellig HOEK appartement in een complex met 58 woningen. Het appartement is op het einde van de galerij op de bovenste verdieping gelegen. Het appartement heeft twee slaapkamers, een (nieuwe) badkamer, woonkamer en een aparte waskamer. De woning is grotendeels voorzien van dubbele beglazing in houten kozijnen maar deze worden mogelijk in 2026 vervangen. Het appartement is gelegen in stadsdeel Scharn, nabij het winkelcentrum van Scharn en de Albert Heijn in Heer. Het complex is op circa 30 minuten loopafstand van het ziekenhuis en van stadsdeel Wijck gelegen. Het centraal station is met de fiets in circa 5-7 minuten afstand te bereiken. Indeling Souterrain De kelder heeft diverse bergingen welke toegankelijk via het trapportaal en de achteringang. U beschikt u over een privé berging (circa 4,6m²) hier heeft u de mogelijkheid om uw fiets te stallen. Achter het complex is het mogelijk, op basis van beschikbaarheid om uw auto te parkeren. Begane grond Aan de buitenzijde voor de centrale hal is er naast de brievenbussen een intercom met video beeld aanwezig. In de toegangshal heeft u de keuze om de trap of de lift naar de tweede verdieping te nemen. tweede verdieping Boven aangekomen is de galerij voor de 8 aanwezige appartementen toegankelijk. Op het einde van de galerij is het betreffende appartement, dus u heeft maar aan een kant buren. Woning De entree (circa 4,5m²) biedt toegang tot de slaapkamers, woon-eetkamer, keuken en de badkamer. De gehele woningen is voorzien van een keurige PVC vloer en er is geschilderd behang op de muren. In de hal van de woning is een bergkast (0,5m²) met daarin de groepenkast, deze is v.v. 7 oudere type zekeringen. De woonkamer (circa 22 m²) met raampartijen heeft een knusse indeling en is netjes afgewerkt. Middels de balkondeur aan de voorzijde is het balkon (3,4m²) te betreden. Het balkon is ideaal gelegen (zuiden) om hier vrijwel de gehele dag van de zon te kunnen genieten. De nette en complete open keuken is in een wandopstelling geplaatst en er zijn voldoende onder en bovenkastjes. In de keuken (3,3m²) is momenteel een 4 zone inductiekookplaat en een wasemkap aanwezig. Verder is de keuken uitgerust met een spoelbak, combi oven-magnetron, koelkast en een vaatwasser alle keuken apparatuur is van het merk Siemens. Slaapkamer 1 (12,2m²) heeft zicht over Scharn en is v.v. een pvc vloer. en heeft een kantelraam aan de voorzijde. Slaapkamer 2 (5,6m²) is aan de galerij zijde gelegen en wordt nu gebruikt als kleedkamer. De huidige tweede slaapkamer heeft een kledingkast die achterblijft. De moderne (2022) badkamer (3,5m²) is v.v. een keurige antraciete vloer en wandtegel en een handdoek radiator. Een toilet zitting van Villeroy & Boch en een modern wasmeubel, de ronde spiegel maakt de badkamer af. De bijkeuken (3m²) heeft alle voorziening voor o.a. een wasdroger en de wasmachine. In de bijkeuken zijn ventilatieroosters (dauerluftung) aanwezig. In de berging is tevens de Daalderop huurboiler á120 liter van de Volta (€ 21,77 p/m incl service) geplaatst. Bijzonderheden; – Ideale woning voor de jong studerende of de starter op de woningmarkt. – Vloeren (PVC) en de wanden (geschilderd behang) zijn in goede staat. – Gunstig gelegen t.a.v. winkels, uitvalswegen en het openbaar vervoer. – VvE kosten bedragen € 211,97,- per maand voor het appartement en de berging. hierin zit verwerkt reservering groot onderhoud, verzekering, schoonmaak en water verbruik. – Het voorschot voor stoken bedraagt momenteel € 150,- (op basis van de Ista meter is het momenteel € 55,- p/m!) – Het betreft een gezonde en actieve VVe. – Kom snel kijken om te zien wat dit appartement jou te bieden heeft. – Aanvaarding zal medio november 2025 plaats kunnen vinden. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). In de Gemeente Maastricht geldt vanaf 1 oktober 2022 een Huisvestingsverordening – opkoopbescherming voor woningen met een WOZ waarde tot € 402.000 (peildatum 1 januari 2025 zie ook : ( termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 3 dagen ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud.

Hipoteca berekenen

€ 225.000

Coste del comprador (estimado): € 6.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 231.350

2,78%

Anualmente

%

€ 11.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 225.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
55 m²
Contenido
182 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
3 m²
Espacio de almacenamiento externo
5 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1976
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Blokverwarming
Agua tibia
Elektrische boiler (huur)
Etiqueta energética
G

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Rescate
Inpandig
Aparcar
Op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planificación

Ofrecido desde
13-08-2025
Fecha de venta
27-02-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Buitenzonwering en mechanische ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6226

Mapas de Google

Vista geográfica Maastricht

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Maastricht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maastricht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maastricht. En 2026 había 126.026 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 313.000.

Inhabitantes

126.026

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 313.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

7.537

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maastricht
Año Inhabitantes
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maastricht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Nivel académico

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origen de los residentes (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Período de construcción del edificio

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

15.755

Etiqueta A

13.753

Etiqueta B

10.777

Etiqueta D

6.853

Etiqueta G

6.274

Etiqueta E

5.553

Etiqueta F

5.314

Etiqueta A+

1.868

Etiqueta A+++

1.155

Etiqueta A++

762

Etiqueta A++++

196

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maastricht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricidad: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Número total de establecimientos empresariales: 14.555

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maastricht
Periodo Delitos
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maastricht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maastricht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer viviendas in Maastricht

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.