Ir directamente al contenido
Logotipo de Stienstra

Dokter Frans Fouquetstraat 13 D 02

6211WH Maastricht • Limburg

Anuncio archivado

€ 1.375 p/m

Precio de alquiler /m²: € 18

Galería de fotos

Descripción

Introductie Op deze geweldige locatie in ons wooncomplex "Miller" op steenworp afstand van het centrum in Maastricht, bieden wij dit prachtige en luxe stadsappartement aan op de begane grond met o.a. een moderne keuken met inbouwapparatuur, moderne badkamer en balkon. De vloeren zijn afgewerkt met een mooie PVC vloer, waardoor het appartement zo goed als instapklaar is. Een stadsappartement betekent genieten van de stad, uitrusten in de stadstuin en geen zorgen over parkeren, er is immers een eigen priv' parkeerplaats in de parkeergarage bij de huurprijs inbegrepen! Naast alle gemakken die het wonen in de stad biedt zijn ook de verbindingswegen richting Eindhoven, Luik en Aachen binnen enkele minuten te bereiken. Kortom, een prachtig appartement op een top locatie! Parterre Vanuit de centrale entree met bellentableau zijn de liften en het trappenhuis bereikbaar. 3e Verdieping Vanuit de hal heb je toegang tot o.a. de toiletruimte, 2 slaapkamers, de berging waar zich de aansluitingen voor het witgoed bevinden en de ruime woonkamer met veel lichtinval en toegang tot het balkon. De open keuken, welke voorzien is van een inductiekookplaat, re-circulatiekap, koelkast, vaatwasser en combi oven, is modern afgewerkt. De badkamer is voorzien van zowel een ligbad als een inloopdouche en wastafel. Bijzonderheden Woningdelers en studenten behoren niet tot onze doelgroep; Binnen foto's zijn van een vergelijkbaar appartement; Jong en luxe stads appartement; Priv' parkeerplaats in parkeergarage; Energiezuinig en instapklaar; Luxe keuken en badkamer; Wand en vloerafwerking; Alle genoemde maten zijn circa maten; Aan deze informatie kunnen geen rechten worden ontleend. Voorbehoud Bij meerdere geschikte kandidaten zal de woning via loting worden toegewezen. Servicekosten De huurprijs is exclusief servicekosten. Deze bedragen euro 60,00 per maand. Inkomensnorm Als je in dit huis wilt wonen moet je bruto (gezamenlijk) maandinkomen minimaal euro 5.500,00 zijn, waarbij een eventueel 2e inkomen van je levenspartner voor de helft wordt meegerekend. Waarborgsom Bij de start van je huurovereenkomst betaal je een waarborgsom van minimaal 'n maandhuur. In sommige gevallen kan een hogere waarborgsom gevraagd worden. Zonnepanelen De woning is voorzien van zonnepanelen, waardoor je kunt profiteren van een lagere energierekening en bijdraagt aan een duurzamer energiegebruik. Langdurige verhuur Wij richten ons uitsluitend op langdurige verhuur. Dit betekent dat een eventuele huurovereenkomst altijd wordt afgesloten voor onbepaalde tijd met een minimale periode van drie jaar.

Alle características

Básico

Precio de alquiler
€ 1.375 p/m
Estado
Anuncio archivado
Tipo de oferta
huur
Tipo de vivienda
Appartement

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1
Pisos
1

Áreas y volúmenes

Superficie construida
78 m²
Contenido
266 m³

Construcción y energía

Año de construcción
2022
Método de construcción
Nieuwbouw
Etiqueta energética
A+

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In het centrum In een woonwijk Beschut gelegen
Aparcar
Garage

Planificación

Ofrecido desde
16-04-2026

Instalaciones del baño

Lift Mechanische ventilatie Zonnecollectoren Zonnepanelen

Características adicionales

  • Lift Mechanische ventilatie Zonnecollectoren Zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6211

Mapas de Google

Vista geográfica Maastricht

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Maastricht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maastricht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maastricht. En 2026 había 126.026 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 313.000.

Inhabitantes

126.026

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 313.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

7.537

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maastricht
Año Inhabitantes
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maastricht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Nivel académico

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origen de los residentes (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Período de construcción del edificio

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

15.755

Etiqueta A

13.753

Etiqueta B

10.777

Etiqueta D

6.853

Etiqueta G

6.274

Etiqueta E

5.553

Etiqueta F

5.314

Etiqueta A+

1.868

Etiqueta A+++

1.155

Etiqueta A++

762

Etiqueta A++++

196

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maastricht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricidad: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Número total de establecimientos empresariales: 14.555

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maastricht
Periodo Delitos
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maastricht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maastricht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer viviendas in Maastricht

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.