Ir directamente al contenido
Logotipo de Topmakelaars

Sint Servaasbolwerk 20

6211NB Maastricht • Limburg

Vendido

€ 465.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 476.150

Precio de compra /m²: € 4.514

Galería de fotos

Descripción

Wat een geweldige plek om te wonen! Het Sint Servaasbolwerk is een rustige zijstraat van de Calvariestraat, ‘binnen de singels’ en met een unieke ligging aan de rand van de historische binnenstad. Hier krijg je de kans om de nieuwe eigenaar te worden van deze sfeervolle jaren ’50 woning met vier slaapkamers en een fijne tuin op het westen. Het dak, de spouwmuren en de kruipruimte zijn geïsoleerd en op het dak aan de westkant liggen 8 zonnepanelen. De fiets kan in de berging staan, en via de steeg ben je zo onderweg. Het Sint Servaasbolwerk, een rustige eenrichtingsstraat, maakt van oudsher deel uit van de middeleeuwse stadsverdediging in Maastricht en grenst aan het herontwikkelde Polverpark. De vele winkels, speciaalzaken, restaurants en cafés in de binnenstad en omliggende wijken zijn maar een paar minuten lopen. De auto kan vaak blijven staan, ook als je werkt bij het MUMC+, in de omgeving van het MECC of bij een van de faculteiten van Maastricht University. Met de fiets of bus ben je er zo! Ook voor een wandeling in het Waldeckpark, het Aldenhofpark of langs de Jeker woon je hier aan het juiste adres. Indeling: Begane grond: Ben je een liefhebber van een huis met karakter? Dan is de hal een uitstekend begin! De originele terrazzovloer, de paneeldeuren en de hardhouten trap vormen een fraai geheel. Rechts in de hal is de toiletruimte met een fonteintje, stucwerk en ook hier ligt de originele vloer. In de woonkamer geniet je van het mooie uitzicht, zowel aan de voor- als achterzijde. Het zitgedeelte is van goed formaat, zeker omdat de deur naar de hal is vervallen. Aan de achterzijde, vlak naast het eetgedeelte, is genoeg plek voor een grote tafel. Sfeermaker in de woonkamer is de houten vloer, die bij verschillende interieurstijlen past. Wat vroeger een dichte keuken was, is nu een fijne plek die in halfopen verbinding met de woonkamer staat. Het contrast tussen de originele vloer en de moderne keuken is fraai, en alle benodigde apparatuur is ingebouwd: een gaskookplaat, afzuigkap, vaatwasser, combi-oven en een lage koelkast. Kelder: Vanuit de hal is de kelder te bereiken, met een lengte van ruim 7.10 meter. Hier kunnen stellingkasten staan, er is plek voor een vriezer en voor liefhebbers van wijn is er genoeg plek voor een grote collectie rood, wit en rosé. Eerste verdieping: Deze verdieping is ingedeeld met een overloop, drie slaapkamers en de badkamer. Aan de achterzijde zijn een ruime slaap-/werkkamer en een slaapkamer, die onder andere geschikt is als kleedruimte of kinderkamer. De derde slaapkamer, met uitzicht naar de rustige straat, is ingericht als tweepersoonskamer. In alle kamers zie je de originele houten vloer, mooie paneeldeuren en mooie ramen uit de jaren ’50. Naast de derde slaapkamer is de badkamer, ingedeeld met een bad en een wastafelmeubel. Het bad biedt tevens de mogelijkheid om te douchen en boven de wastafel hangt een kast met spiegel. Tweede verdieping: Een vaste trap leidt naar de tweede verdieping, met een goede stahoogte en een dakkapel aan de achterzijde. De dakkapel zorgt voor veel lichtinval is de ruime slaapkamer, waar de houten vloer wit is geschilderd. Vanaf de overloop is er ook toegang tot een berging, met de opstelling van de HR-ketel. Tuin: In de voortuin staan een mooie boom (magnolia), een groenblijvende haag en diverse beplanting. Dankzij de haag en boom is er veel privacy in huis, zowel in de woonkamer als de slaapkamer op de eerste verdieping. Vanuit de keuken loop je de achtertuin op het westen in. Dit is een fijne buitenruimte met veel groen en zon. Bij de pergola groeit een mooie druivenstruik, die je kunt bewonderen vanaf beide terrassen. Het achterste deel van de tuin zie je niet alleen groen, maar ook houten schuttingen, geplaatst in 2025 en een poort naar de steeg. En dat is handig, want zo kunnen de fietsen in de berging staan! Bijzonderheden: - 8 zonnepanelen aan de westkant, geplaatst rond 2023 - Vloerisolatie (2024), dakisolatie en spouwmuurisolatie - Houten kozijnen met enkel glas - Vier slaapkamers, waarvan een op de tweede verdieping - Verwarming en warm water via een HR-ketel (circa 2005) - Ruime tuin (west) met een berging en achterom - Energielabel C Meer info: Bel of mail naar topmakelaars.com. Genoemde maatvoeringen zijn circa maten. Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (schriftelijkheidsvereiste). De termijn die wordt opgenomen voor eventuele overeengekomen ontbindende voorwaarden (bijv. financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 2 weken na het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan.

Hipoteca berekenen

€ 465.000

Coste del comprador (estimado): € 11.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 476.150

2,78%

Anualmente

%

€ 23.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 465.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
8 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
103 m²
Área del lote
233 m²
Contenido
421 m³
Otra zona interior
13 m²
Espacio de almacenamiento externo
5 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1950
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
HR (gas gestookt combiketel uit 2005, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Jardín
Achtertuin en voortuin
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planificación

Ofrecido desde
02-10-2025
Fecha de venta
28-02-2026

Instalaciones del baño

Ligbad, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6211

Mapas de Google

Vista geográfica Maastricht

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Maastricht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Maastricht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Maastricht. En 2026 había 126.026 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 313.000.

Inhabitantes

126.026

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 313.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

7.537

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Maastricht
Año Inhabitantes
2022 121.151
2023 122.734
2024 125.285
2025 125.563
2026 126.026

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Maastricht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 238.000
2022 EUR 258.000
2023 EUR 301.000
2024 EUR 294.000
2025 EUR 313.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 28.459 0-15: 12.719 15-25: 26.390 25-45: 31.074 45-65: 27.384

Nivel académico

Hoger

36

Praktisch

24

Middelbaar

40

Origen de los residentes (2025)

Europa

26.270

Nederland

76.672

Buiten Europa

22.621

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 7.698
Appartementen 35.708
Tussenwoningen 19.849
Vrijstaande woningen 1.813
Twee-onder-één-kap woningen 3.133

Período de construcción del edificio

Voor 1700 613
1700 tot 1900 2.090
1900 tot 1925 3.309
1925 tot 1950 5.632
1950 tot 1970 11.766
1970 tot 1980 6.730
1980 tot 1990 4.538
1990 tot 2000 3.582
2000 tot 2010 1.602
2010 tot 2020 1.183
2020 en later 778

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

15.755

Etiqueta A

13.753

Etiqueta B

10.777

Etiqueta D

6.853

Etiqueta G

6.274

Etiqueta E

5.553

Etiqueta F

5.314

Etiqueta A+

1.868

Etiqueta A+++

1.155

Etiqueta A++

762

Etiqueta A++++

196

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Maastricht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.080 2.490
2021 1.210 2.510
2022 950 2.370
2023 810 2.250
2024 770 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.020 • Electricidad: 2.720

Huurwoning

Gas: 690 • Electricidad: 1.900

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 600 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.580 • Electricidad: 4.080

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Maastricht (2025)

Handel en HORECA 2.990
Nijverheid en energie 1.255
Zakelijke dienstverlening 3.810
Overheid, onderwijs en zorg 2.800
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 975
Financiele diensten en onroerendgoed 680
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.985

Número total de establecimientos empresariales: 14.555

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Maastricht
Periodo Delitos
jan 2026 559
jul 2025 587
jun 2025 645
mei 2025 717
mrt 2025 695
mrt 2026 651
nov 2024 762
nov 2025 546
okt 2024 759
okt 2025 658
sep 2024 645
sep 2025 649

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Maastricht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Maastricht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Maastricht?

Maastricht telt in 2026 ongeveer 126.026 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Maastricht is in 2025 circa € 313.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Maastricht ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Maastricht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 7.537 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Maastricht?

In Maastricht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 35.708 woningen.

Meer viviendas in Maastricht

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.