Ir directamente al contenido
Logotipo de Jacobi makelaars

Lieve Vrouwegracht 11

3417HM Montfoort • Utrecht

€ 525.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 12.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 537.350

Precio de compra /m²: € 4.069

Galería de fotos

Descripción

De kans om in het centrum te wonen, te kunnen parkeren én een opslag/werkruimte/hobbyruimte te hebben is nu aangebroken. Een heerlijke ruime eengezinswoning met zonnige tuin en twee garages hebben wij in de verkoop! De Lieve Vrouwegracht is gelegen tussen de Lange Kerkstraat en de Molenstraat en is een eenrichtingsverkeerstraat en de Molenstraat is voor bestemmingsverkeer. Het betreft een geschakelde twee-onder-één-kapwoning met voor- en achtertuin en twee garages (bereikbaar via de Molenstraat). Loopt u mee? De voortuin zorgt voor een prettige afstand tot trottoir, parkeervakken en de straat. Entree/hal met meterkast, garderobekast en half betegelde toiletruimte met toilet en fonteintje. Aan de voorzijde is de zitkamer en aan de achterzijde is de keuken gesitueerd waardoor er ook vanaf de eethoek een goed zicht is op de tuin. In het midden is de trap naar de eerste verdieping. De woning is op de begane grond voorzien van een lichte plavuizenvloer met vloerverwarming, de keuken heeft een hoekopstelling met onder meer koelkast, vriezer, vaatwasmachine op kniehoogte, combi-oven-magnetron, afzuigkap, inductiekookplaat, halve apothekerskast, carrouselkast, anderhalve spoelbak en close-in boiler. Op de eerste verdieping geeft de overloop toegang tot de drie aanwezige slaapkamers en de badkamer. De badkamer heeft een douche, tweede (wand)toilet, ligbad, handdoekradiator, vloerverwarming, planken voor handdoeken en wasproducten en wastafel. De kleurstelling is zwart-wit en hij is volledig betegeld. De grote slaapkamer (voorheen twee kamers) is middels een schuifdeurensysteem af te sluiten van de overloop. Er is een vaste schuifkastenwand aanwezig. Via een vaste trap is de ruime open zolder te bereiken en er is zowel aan de voor- als achterzijde al een dakkapel aanwezig en hier is vrij eenvoudig de mogelijkheid om een kamerindeling (twee stuks) te realiseren. De CV-ketel en de wasapparatuur zijn keurig weggewerkt achter de op maat gemaakte vaste kasten onder het schuine gedeelte van de kap. Terug op de begane grond lopen we via de achtertuin naar de twee geschakelde garages. Beide garages hebben een elektrische kanteldeur en één van de twee heeft dubbele deuren naar de tuin. De garages kunnen gebruikt worden om auto of andere voertuigen te parkeren, maar er valt ook te denken aan opslag voor werkmateriaal of hobbyruimte. De achtertuin is grotendeels bestraat en heeft een aantal mooie borders. Handige weetjes: - drie kadastrale percelen - de linker garage (vanuit de woning gezien) heeft dubbele deuren met glas zodat er niet op een blinde muur gekeken wordt en er een ruime opening is om van en naar de garage te gaan - de kruipruimte is voorzien van isolatiekorrels als bodembedekker - oplevering in overleg, mogelijk op korte termijn - gedeeltelijk voorzien van kunststof kozijnen - betonnen begane grond en eerste verdiepingsvloer - houten tweede verdiepingsvloer - zonnige tuin met zonnescherm en buitenkraan - beide garages hebben een elektrische kanteldeur - aan de straatzijde openbaar parkeren met elektrische laadpaal Een huis met karakter én comfort. Kom je snel kijken omdat je interesse in deze leuke woning is gewekt? Neem gerust uw eigen NVM-aankoopmakelaar mee en plan een bezichtiging! De woning is ingemeten conform de NEN2580 meetinstructie, deze instructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van het gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Hoewel de woning met veel zorg is opgemeten en wij de verkooptekst hebben gemaakt kan het zijn der er verschillen zijn in de afmetingen of onvolledigheid/onjuistheid of anderszins van de informatie. Noch verkoper noch de makelaar accepteert enige aansprakelijkheid voor deze verschillen. De maten zijn zuiver indicatief, als (kandidaat-)koper kunt u altijd zelf de maten (laten) opmeten. De NVM voorwaarden zijn van toepassing. De koopovereenkomst wordt onder meer opgesteld met de ouderdoms- en asbestclausule..

Hipoteca berekenen

€ 525.000

Coste del comprador (estimado): € 12.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 537.350

3,04%

Anualmente

%

€ 26.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 525.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, geschakelde 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
129 m²
Área del lote
160 m²
Contenido
433 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
2 m²
Espacio de almacenamiento externo
33 m²
Área del jardín trasero
45 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1970
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Vaillant (gas gestookt uit 2007, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Aparcar
Openbaar parkeren
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
25-06-2025
Fecha de venta
03-10-2025

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3417

Mapas de Google

Vista geográfica Montfoort

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Montfoort

Estadísticas de vivienda y vecindario en Montfoort

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Montfoort. En 2025 había 9.840 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 483.554.

Inhabitantes

9.840

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 483.554

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.786

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

201

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Montfoort
Año Inhabitantes
2021 9.885
2022 9.850
2023 9.920
2024 9.900
2025 9.840

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Montfoort
Año Promedio WOZ
2021 EUR 342.577
2022 EUR 375.403
2023 EUR 430.517
2024 EUR 458.291
2025 EUR 483.554

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.095 0-15: 1.555 15-25: 1.275 25-45: 2.135 45-65: 2.770

Nivel académico

Hoger

1.600

Praktisch

1.890

Middelbaar

3.260

Origen de los residentes (2025)

Europa

500

Nederland

8.550

Buiten Europa

795

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 867
Appartementen 693
Tussenwoningen 1.786
Vrijstaande woningen 729
Twee-onder-één-kap woningen 300

Período de construcción del edificio

Voor 1700 16
1700 tot 1900 141
1900 tot 1925 235
1925 tot 1950 140
1950 tot 1970 932
1970 tot 1980 1.025
1980 tot 1990 553
1990 tot 2000 524
2000 tot 2010 337
2010 tot 2020 205
2020 en later 192

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.292

Etiqueta A

1.022

Etiqueta B

795

Etiqueta D

399

Etiqueta G

283

Etiqueta F

242

Etiqueta E

180

Etiqueta A+

47

Etiqueta A+++

47

Etiqueta A++

44

Etiqueta A+++++

8

Etiqueta A++++

6

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Montfoort
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.248 3.192
2021 1.411 3.201
2022 1.081 2.959
2023 935 2.798
2024 908 2.796

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 956 • Electricidad: 2.849

Huurwoning

Gas: 794 • Electricidad: 2.293

Koopwoning

Gas: 995 • Electricidad: 3.001

Appartement

Gas: 639 • Electricidad: 1.984

Tussenwoning

Gas: 780 • Electricidad: 2.589

Vrijstaande woning

Gas: 1.363 • Electricidad: 3.644

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.124 • Electricidad: 3.422

Actividad empresarial en Montfoort (2025)

Handel en HORECA 270
Nijverheid en energie 310
Zakelijke dienstverlening 370
Overheid, onderwijs en zorg 165
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 95
Financiele diensten en onroerendgoed 105
Cultuur, recreatie en overige diensten 125

Número total de establecimientos empresariales: 1.510

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Montfoort
Periodo Delitos
jan 2025 16
jan 2026 17
jul 2025 21
jun 2025 20
mei 2025 17
mrt 2025 23
nov 2024 18
nov 2025 14
okt 2024 11
okt 2025 19
sep 2024 19
sep 2025 7

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Montfoort.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Montfoort

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Montfoort?

Montfoort telt in 2025 ongeveer 9.840 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Montfoort?

De gemiddelde WOZ-waarde in Montfoort is in 2025 circa € 483.554.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Montfoort?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Montfoort ligt rond € 28.786 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Montfoort?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 201 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Montfoort?

In Montfoort komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.786 woningen.

Meer viviendas in Montfoort

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.