Ir directamente al contenido
Logotipo de Wim Stuursma Makelaardij

Veenbesstraat 3

9521KH Nieuw-Buinen • Drenthe

Bajo precio

€ 549.500 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 12.840

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.990) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 562.340

Precio de compra /m²: € 3.290

Galería de fotos

Descripción

Nieuw-Buinen - Veenbesstraat 3 Vraagprijs: €549.500,- k.k. Wilt u heerlijk royaal vrijstaand wonen met modern wooncomfort en een tuin waar u naar hartenlust kunt tuinieren? Dan is deze zeer goed onderhouden woning met een royale garage en privacy biedende tuin de ideale woning voor u! Welkom bij deze sfeervolle woning die in 1998 gebouwd is. De woning is door de jaren heen uitstekend onderhouden en op diverse punten gemoderniseerd. Om het woongenot nog extra te vergroten is de woning vergroot door de aanbouw van een fijne serre. Bij binnenkomst ervaart u direct de lichte en huiselijke sfeer en voelt u de degelijke bouwkwaliteit. De woning is ruim opgezet, beschikt over veel leefruimte, 4 slaapkamers en 2 badkamers. Dankzij een slaap- en badkamer op de begane grond leent deze woning zich ook uitstekend voor levensloopbestendig wonen. De woning beschikt over een ruime garage van ca. 60m² die geschikt is voor ruimtevragende hobby's of het stallen van een auto, motor, caravan, camper, fietsen of tuingereedschap. Voor de benodigde bergruimte beschikt de garage over een ruime zolderverdieping. In de diepe achtertuin is zomers altijd zon en schaduw te vinden en is het onder de terrasoverkapping heerlijk genieten. Dankzij de aanwezigheid van 16 zonnepanelen en een hybride warmtepomp kunt u hier energiezuinig wonen (energielabel A). Indeling: entree/hal met meterkast en trapopgang, toilet v.v. wandcloset en fonteintje, royale lichte woonkamer met serre een open keuken (ca. 64,5m²) v.v. Smeg gasfornuis, afzuigkap, combi-oven, koelkast en vaatwasser, bergruimte, bijkeuken (ca. 8,8m²) met witgoedaansluiting en achterentree, toegang tot de garage, vanuit de hal is er toegang tot de slaapkamer (ca. 14,4m²) met aansluitende badkamer (ca. 6,9m²) v.v. inloopdouche, ligbad, wastafelmeubel en wandcloset. Verdieping: overloop, drie slaapkamers (resp. ca. 15,1m², 10m² en 9,5m²) waarvan twee met vaste kasten, badkamer (ca. 4,4m²) v.v. douchecabine, wastafelmeubel en wandcloset. Tweede verdieping: bergzolder (bereikbaar middels vlizotrap). Handig om te weten: - Bouwjaar 1998, in 2015 vergroot door de aanbouw van een serre. Voorts door de jaren heen uitstekend onderhouden en gemoderniseerd; - Voorzien van dak-, gevel- en vloerisolatie; - Verwarmd middels Cv-installatie (Nefit Trendline HRC 30/ CW5; 2014) en hybride warmtepomp (Bosch, Compress Split Hybride; 2024); - Energiezuinig dankzij de aanwezigheid van 16 zonnepanelen (opbrengst ca. 5488 kwh in 2025); - Energielabel A; - Onderhoudsarm dankzij grotendeels kunststof kozijnen (m.u.v. de serre) met HR en HR ++ glas; - Vloerverwarming over de gehele begane grond; - Royale garage (ca. 60m²); - In de tuin treft u nog een houten berging (ca. 13,6m²) en een terrasoverkapping (ca. 10m²); - Er staan vier regentonnen rondom de woning voorzien van een vulautomaat met een zomer- en winterstand; - Dankzij een slaap- en badkamer op de begane grond is levensloopbestendig wonen mogelijk. Omgevingsinformatie Nieuw-Buinen is een veenkoloniaal dorp met ca. 5.000 inwoners. Het dorp ligt in het noordelijke deel van de gemeente Borger-Odoorn, in de provincie Drenthe. Het dorp is ontstaan door de drukke verveningsactiviteiten en de gunstige omstandigheden voor industrie en landbouw. Het kanalenstelsel leende zich goed voor het afvoeren van producten, zoals turf. Duitse kooplieden trokken naar het gebied en verscheepten hun glaswaren over de waterwegen. Langs de Monden ontstond woningbouw. In 1838 werd de eerste glasfabriek gesticht: het begin van de glasindustrie in Nieuw-Buinen, die in de negentiende eeuw gold als de belangrijkste industrie in Drenthe. In 1967 ging de laatste glasfabriek dicht. Nog steeds is landbouw belangrijk voor het dorp. De grond was en is uitermate geschikt voor de aardappelteelt. Nieuw-Buinen is een dorp waar de laatste jaren flink geïnvesteerd is in zowel de fysieke als de sociale infrastructuur. Het dorp beschikt over prima voorzieningen, zoals scholen, sportaccommodaties, een openluchtzwembad en een ijsbaan. Voor de dagelijkse boodschappen kunt u terecht bij een supermarkt (Aldi). Voor nog meer voorzieningen gaat u bijvoorbeeld naar Stadskanaal, vanuit Nieuw-Buinen binnen enkele autominuten bereikbaar. Tevens zijn er goede busverbindingen van en naar Stadskanaal, Borger en Assen.