Ir directamente al contenido
Logotipo de ML2 Vastgoed

Krijtwal 17 1

3432ZT Nieuwegein • Utrecht

Vendido

€ 325.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 333.350

Precio de compra /m²: € 5.701

Galería de fotos

Descripción

Omschrijving: Dit moderne, instapklare appartement op de begane grond aan de Krijtwal 17-1 te Nieuwegein wordt te koop aangeboden! Het appartement beschikt over een woonoppervlakte van circa 56,6 vierkante meter. De woning is ingedeeld met een lichte woonkamer met open keuken, een ruime slaapkamer met badkamer en suite en een los toilet. Vanwege de ligging op de begane grond beschikt het appartement over een riante eigen buitenruimte, gelegen op het zuidoosten! Bovendien beschikt het appartement over een eigen parkeerplaats, dicht bij de ingang; gegarandeerd plek voor de auto en geen parkeerkosten! Het appartement is opgeleverd in 2015, volledig geïsoleerd en voorzien van kunststof kozijnen. De woning beschikt dan ook niet voor niets over energielabel A! De woning is gelegen in de ‘Stadsveste’, een modern appartementencomplex in Nieuwegein. In het complex bevindt zich een gemeenschappelijke fietsenberging. Op loopafstand bevindt zich City Plaza; het stadscentrum van Nieuwegein met talloze voorzieningen, zoals winkels, horeca en recreatiemogelijkheden! Vanuit Nieuwegein reist men gemakkelijk en snel naar Utrecht, zowel met het openbaar vervoer als met de fiets en de auto! Bijzonderheden: - Modern en instapklaar tweekamerappartement; - Lichte woonkamer met open keuken; - Ruime slaapkamer; - Badkamer met douche en wastafel; - Riante buitenruimte op het zuidoosten; - Stadsverwarming aanwezig; - Gemeenschappelijke fietsenberging aanwezig; - Onderdeel van de Vereniging van Eigenaren (de maandelijkse bijdrage bedraagt €95,- voor het appartement en €5,- voor de parkeerplaats. Maandelijks wordt er €70,- betaald aan voorschot voor warmte); - Energielabel A; - Oplevering in overleg, kan snel; - Indicatie (gemeentelijke) lasten opvraagbaar. Indeling: Appartement: Het appartement is bereikbaar via de gemeenschappelijke entree. De voordeur leidt men naar de entree van het appartement. Hier bevinden zich de meterkast, het toilet met fonteintje en ruimte voor een kapstok en/of schoenenkast. Via de entree bereikt men de lichte woonkamer met open keuken, aan de achterzijde van het appartement. De woonkamer biedt ruimte voor een zit- en een eethoek. De keuken beschikt over een inductiekookplaat met een afzuigkap, een spoelbak, een vaatwasser, een magnetron en een koelkast. Vanuit de woonkamer bereikt men de ruime slaapkamer met een oppervlakte van circa 13,6 vierkante meter. Aangrenzend bevindt zich de badkamer en suite, welke is uitgerust met een douche en een wastafel. Hier is tevens de wasmachineaansluiting gesitueerd. De entree, de woonkamer en de slaapkamer zijn voorzien van een laminaatvloer. De badkamer en het toilet beschikken over een tegelvloer. Buitenruimte: Bij het appartement behoort een eigen buitenruimte, gelegen op het zuidoosten. De buitenruimte is van een riant formaat en biedt de mogelijkheid om verschillende zitgelegenheden te creëren. De buitenruimte is bereikbaar via de woonkamer en via achterom. Parkeerplaats: Het appartement beschikt over een eigen parkeerplaats bij de ingang van het appartementencomplex. Berging: In de algemene hal bevindt zich een schoenenkast, behorende bij het appartement. Tevens is er een gemeenschappelijke fietsenberging aanwezig. Bent u geïnteresseerd in de woning of heeft u vragen, neem dan contact met ons op! Wij nodigen u graag uit voor een bezichtiging! * De woning is ingemeten conform de branchebrede meetinstructies (BBMI), afgeleid van de NEN 2580 normering. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. * De verstrekte informatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 325.000

Coste del comprador (estimado): € 8.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 333.350

2,78%

Anualmente

%

€ 16.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 325.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, benedenwoning (appartement)

Índice

Habitaciones
2 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
Begane grond

Áreas y volúmenes

Superficie construida
57 m²
Contenido
184 m³
Área del jardín trasero
48 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1989
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Stadsverwarming
Agua tibia
Centrale voorziening
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Aparcar
Op eigen terrein

Planificación

Ofrecido desde
12-02-2026
Fecha de venta
08-04-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafelmeubel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3432

Mapas de Google

Mapa de Nieuwegein

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Nieuwegein

Estadísticas de vivienda y vecindario en Nieuwegein

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Nieuwegein. En 2026 había 68.299 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 386.000.

Inhabitantes

68.299

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 386.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.700

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.759

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Nieuwegein
Año Inhabitantes
2022 64.554
2023 65.426
2024 65.971
2025 66.788
2026 68.299

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Nieuwegein
Año Promedio WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 292.000
2023 EUR 349.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 386.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 14.448 0-15: 10.117 15-25: 6.999 25-45: 19.007 45-65: 16.217

Nivel académico

Hoger

32

Praktisch

26

Middelbaar

42

Origen de los residentes (2025)

Europa

5.161

Nederland

44.049

Buiten Europa

17.578

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.616
Appartementen 15.005
Tussenwoningen 12.371
Vrijstaande woningen 721
Twee-onder-één-kap woningen 802

Período de construcción del edificio

Voor 1700 5
1700 tot 1900 131
1900 tot 1925 334
1925 tot 1950 306
1950 tot 1970 2.346
1970 tot 1980 10.509
1980 tot 1990 3.214
1990 tot 2000 2.705
2000 tot 2010 745
2010 tot 2020 519
2020 en later 976

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

12.189

Etiqueta A

7.575

Etiqueta B

5.217

Etiqueta D

2.936

Etiqueta A+++

1.724

Etiqueta A+

1.603

Etiqueta E

734

Etiqueta A++

678

Etiqueta G

403

Etiqueta F

357

Etiqueta A++++

186

Etiqueta A+++++

12

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Nieuwegein
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 510 2.790
2021 580 2.830
2022 440 2.620
2023 380 2.420
2024 370 2.440

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 610 • Electricidad: 2.810

Huurwoning

Gas: 280 • Electricidad: 2.050

Koopwoning

Gas: 450 • Electricidad: 2.690

Appartement

Gas: 170 • Electricidad: 1.930

Tussenwoning

Gas: 450 • Electricidad: 2.650

Vrijstaande woning

Gas: 920 • Electricidad: 4.060

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 950 • Electricidad: 3.300

Actividad empresarial en Nieuwegein (2025)

Handel en HORECA 1.540
Nijverheid en energie 1.175
Zakelijke dienstverlening 2.090
Overheid, onderwijs en zorg 1.535
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 950
Financiele diensten en onroerendgoed 335
Cultuur, recreatie en overige diensten 860

Número total de establecimientos empresariales: 8.500

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Nieuwegein
Periodo Delitos
jan 2025 304
jan 2026 290
jul 2025 363
jun 2025 303
mei 2025 355
mrt 2025 368
nov 2024 339
nov 2025 274
okt 2024 336
okt 2025 296
sep 2024 290
sep 2025 302

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Nieuwegein.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Nieuwegein

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Nieuwegein?

Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nieuwegein?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nieuwegein?

In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.

Meer viviendas in Nieuwegein

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.