Inhabitantes
68.299
Último año: 2026
Ontdek deze aantrekkelijke en uitstekend onderhouden gezinswoning met eigen parkeerplek v.v. laadpaal! In deze ruime 6-kamerwoning komen comfort, licht en leefruimte samen — aangevuld met een zonnige achtertuin op het westen waar je het hele jaar door kunt genieten. Woonoppervlakte: 130 m² Berging: 7 m² Terrasoverkapping: 8 m² Perceeloppervlakte: 150 m² Inhoud: 472 m³ Duurzaam en energiezuinig: Energielabel A 9 zonnepanelen Volledig voorzien van HR++ glas Grotendeels kunststof kozijnen Bodemisolatie met HR++ isolatieparels (2023) Pluspunten op een rij: - Maar liefst 5 slaapkamers en een praktische bergvliering - Ruime, lichte woonkamer met open keuken - Eigen oprit met parkeergelegenheid en eigen laadpaal - Diepe voortuin en zonnige achtertuin op het westen met terrasoverkapping en achterom Indeling Begane grond: Entree met hal, modern hangend toilet met fonteintje, meterkast (volledig vernieuwd in 2020 en in 2021 uitgebreid met 3-fase aansluiting t.b.v. de laadpaal). Royale, lichte woonkamer met trapkast en zicht op de achtertuin met terrasoverkapping. De nette open keuken aan de voorzijde is uitgerust met: koel-/vriescombinatie, 4-pits gaskookplaat, afzuigkap, inbouw oven/combimagnetron (2021), vaatwasser (2025) en de close-in boiler voor direct warm water. Eerste verdieping: Ruime overloop, twee ruime slaapkamers over de volle breedte van de woning en een luxe badkamer (2015) met hangend toilet, wastafel met meubel, handdoekradiator, spiegelkast en douchecabine. Tweede verdieping: Ruime overloop met toegang tot drie slaapkamers. Technische ruimte met aansluitingen voor de wasmachine en droger, omvormer zonnepanelen, HR combiketel (2015) en de mechanische ventilatie box (vernieuwd in 2018, voorzien van een vochtsensor en 2 standen). Bergvliering: Extra bergruimte voor koffers en vakantiespullen. Omgeving Gelegen in een groene en rustige woonwijk, met scholen, winkels, park, uitvalswegen en het Antonius Ziekenhuis op korte afstand. Een ideale plek voor gezinnen die comfort en rust zoeken. Oplevering: in overleg Tip: Neem je eigen NVM-makelaar mee tijdens de bezichtiging. Plan snel jouw bezichtiging en ervaar zelf de ruimte en het wooncomfort van deze fijne gezinswoning! Lees de volledige omschrijving
€ 469.000
Coste del comprador (estimado): € 11.230
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 480.230
2,78%
Anualmente
€ 23.450
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).
Douche, toilet, en wastafelmeubel
Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Nieuwegein
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Nieuwegein. En 2026 había 68.299 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 386.000.
Inhabitantes
68.299
Último año: 2026
Promedio WOZ
EUR 386.000
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 34.700
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
3.759
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2022 | 64.554 |
| 2023 | 65.426 |
| 2024 | 65.971 |
| 2025 | 66.788 |
| 2026 | 68.299 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 269.000 |
| 2022 | EUR 292.000 |
| 2023 | EUR 349.000 |
| 2024 | EUR 352.000 |
| 2025 | EUR 386.000 |
Hoger
32
Praktisch
26
Middelbaar
42
Europa
5.161
Nederland
44.049
Buiten Europa
17.578
Etiqueta C
12.189
Etiqueta A
7.575
Etiqueta B
5.217
Etiqueta D
2.936
Etiqueta A+++
1.724
Etiqueta A+
1.603
Etiqueta E
734
Etiqueta A++
678
Etiqueta G
403
Etiqueta F
357
Etiqueta A++++
186
Etiqueta A+++++
12
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 510 | 2.790 |
| 2021 | 580 | 2.830 |
| 2022 | 440 | 2.620 |
| 2023 | 380 | 2.420 |
| 2024 | 370 | 2.440 |
Hoekwoning
Gas: 610 • Electricidad: 2.810
Huurwoning
Gas: 280 • Electricidad: 2.050
Koopwoning
Gas: 450 • Electricidad: 2.690
Appartement
Gas: 170 • Electricidad: 1.930
Tussenwoning
Gas: 450 • Electricidad: 2.650
Vrijstaande woning
Gas: 920 • Electricidad: 4.060
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 950 • Electricidad: 3.300
Número total de establecimientos empresariales: 8.500
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2025 | 304 |
| jan 2026 | 290 |
| jul 2025 | 363 |
| jun 2025 | 303 |
| mei 2025 | 355 |
| mrt 2025 | 368 |
| nov 2024 | 339 |
| nov 2025 | 274 |
| okt 2024 | 336 |
| okt 2025 | 296 |
| sep 2024 | 290 |
| sep 2025 | 302 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Nieuwegein.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
3438PW Nieuwegein
€ 500.000 k.k.
€ 5.682/m²
3436XG Nieuwegein
€ 449.000 k.k.
€ 2.935/m²
3438XK Nieuwegein
€ 495.000 k.k.
€ 3.898/m²
3432NW Nieuwegein
€ 365.000 k.k.
€ 6.083/m²
3434XS Nieuwegein
€ 495.000 k.k.
€ 3.867/m²
3435EK Nieuwegein
€ 495.000 k.k.
€ 3.992/m²
3432ZV Nieuwegein
€ 375.000 k.k.
€ 5.859/m²
3435VN Nieuwegein
€ 599.000 k.k.
€ 3.791/m²