Ir directamente al contenido
Logotipo de Ovida makelaars Heerlen

Beijlkensweg 118

6438KB Oirsbeek • Limburg

Vendido

€ 559.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 13.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 572.030

Precio de compra /m²: € 3.231

Galería de fotos

Descripción

Aan de rand van Oirsbeek is in 1989 deze vrijstaande woning gebouwd. De ligging is zeer geliefd vanwege het vrije uitzicht aan de voorzijde. Gedurende de afgelopen tien jaar is het huis verschillende keren aangepast aan de wensen en eisen van nu. Op de begane grond van het woonhuis zijn een slaap- en badkamer, waardoor gelijkvloers wonen tot de mogelijkheden behoort. Er zijn twee garages, waarvan een inpandig (4,50m x 2,67m) bereikbaar is en de ander vrijstaand (5,17m x 4,07m (gemiddeld)) in de tuin is gebouwd. Tijdens de bouw van de woning is volop aandacht besteed aan de isolatie ervan. Zo zijn het dak en de gevels geïsoleerd en zit in de kunststof kozijnen op de begane grond HR++ glas. Op de eerste verdieping zijn houten kozijnen met dubbel glas. De cv-ketel is in 2024 vervangen. Ook liggen er 12 zonnepanelen (eigendom) uit 2017. Al deze maatregelen samen zorgen voor energielabel B. Nagenoeg alle ramen hebben rolluiken. In Oirsbeek zijn alle winkels voor de dagelijkse boodschappen, diverse sportgelegenheden, basisonderwijs en een heerlijk wandelgebied. Indien uw bestemming buiten Oirsbeek ligt, dan zijn de ring- en snelweg binnen enkele autominuten bereikbaar. Via de ontvangsthal, met aangrenzend de meterkast en het gastentoilet, gaat u naar de L-vormige woonkamer, die ongeveer 36m² groot is. Aan de voorzijde geniet u van het groene uitzicht. Aan de achterzijde is de tweede woonkamer ofwel de tuinkamer. Deze is ongeveer 4,53m x 4,53m groot. De woonkamers worden met elkaar verbonden door de keuken (circa 3,23m x 2,76m), die is ingericht met een moderne U-vormige keuken, voorzien van de gewenste apparatuur. Eveneens zijn een grote slaapkamer en badkamer op de begane grond. De slaapkamer met kastenwand en zicht op de tuin is ongeveer 5,04m x 3,85m groot. De badkamer (circa 2,34m x 1,80m) is ingericht met douche, wastafelmeubel en toilet. Tenslotte is er de inpandig bereikbare garage (circa 4,50m x 2,67m), die momenteel dienst doet als wasruimte. Erboven is nog een bergzolder. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers en de tweede badkamer. De slaapkamers zijn circa 6,56m x 4,00m (aan de voorzijde met vrij uitzicht), 4,62m x 2,78m en 3,24m x 2,41m. De tweede badkamer (circa 2,78m x 2,15m) is ingericht met een douche, wastafel en toilet. De tweede verdieping is bereikbaar via een vlizotrap en in gebruik als berging en stookruimte. De cv-ketel (Remeha Calenta uit 2024) is eigendom. In de onderhoudsarm aangelegde achtertuin staat de tweede garage/ een ruime stenen berging van ongeveer 4,07m (diep) x 5,17m (breed) met daarvoor de tweede lange oprit. U kunt kiezen tussen een plekje in de zon of onder het overdekt terras.

Hipoteca berekenen

€ 559.000

Coste del comprador (estimado): € 13.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 572.030

3,04%

Anualmente

%

€ 27.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 559.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
173 m²
Área del lote
399 m²
Contenido
756 m³
Otra zona interior
31 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
4 m²
Espacio de almacenamiento externo
20 m²
Área del jardín trasero
130 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1989
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha Calenta ACE 40c (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordoosten
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Inpandig en vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
2 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
26-06-2025
Fecha de venta
11-10-2025

Instalaciones del baño

2 douches, 2 toiletten, wastafelmeubel, en wastafel

Características adicionales

  • TV kabel en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6438

Mapas de Google

Ubicación de Oirsbeek

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Oirsbeek

Estadísticas de vivienda y vecindario en Oirsbeek

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Oirsbeek. En 2026 había 3.569 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 335.000.

Inhabitantes

3.569

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 335.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 35.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

101

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Oirsbeek
Año Inhabitantes
2021 3.580
2022 3.595
2023 3.565
2024 3.590
2025 3.530
2026 3.569

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Oirsbeek
Año Promedio WOZ
2021 EUR 245.000
2022 EUR 264.000
2023 EUR 305.000
2024 EUR 308.000
2025 EUR 335.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.010 0-15: 550 15-25: 295 25-45: 765 45-65: 950

Nivel académico

Hoger

1.070

Praktisch

470

Middelbaar

980

Origen de los residentes (2025)

Europa

345

Nederland

2.980

Buiten Europa

200

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 266
Appartementen 132
Tussenwoningen 465
Vrijstaande woningen 371
Twee-onder-één-kap woningen 460

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 22
1900 tot 1925 35
1925 tot 1950 121
1950 tot 1970 564
1970 tot 1980 456
1980 tot 1990 287
1990 tot 2000 61
2000 tot 2010 41
2010 tot 2020 33
2020 en later 8

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

464

Etiqueta D

352

Etiqueta B

267

Etiqueta A

210

Etiqueta F

199

Etiqueta G

123

Etiqueta E

91

Etiqueta A+

13

Etiqueta A+++

4

Etiqueta A++

3

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Oirsbeek
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.450 3.120
2021 1.650 3.190
2022 1.290 3.010
2023 1.060 2.910
2024 1.030 2.960

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.000 • Electricidad: 2.790

Huurwoning

Gas: 810 • Electricidad: 2.130

Koopwoning

Gas: 1.130 • Electricidad: 3.110

Appartement

Gas: 780 • Electricidad: 2.100

Tussenwoning

Gas: 960 • Electricidad: 2.680

Vrijstaande woning

Gas: 1.340 • Electricidad: 3.650

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.090 • Electricidad: 2.950

Actividad empresarial en Oirsbeek (2025)

Handel en HORECA 50
Nijverheid en energie 40
Zakelijke dienstverlening 85
Overheid, onderwijs en zorg 80
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 20
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Número total de establecimientos empresariales: 355

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Oirsbeek
Periodo Delitos
jan 2026 10
jul 2025 7
jun 2025 4
mei 2025 5
mrt 2025 8
mrt 2026 7
nov 2024 5
nov 2025 4
okt 2024 10
okt 2025 15
sep 2024 6
sep 2025 8

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Oirsbeek.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Oirsbeek

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Oirsbeek?

Oirsbeek telt in 2026 ongeveer 3.569 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Oirsbeek?

De gemiddelde WOZ-waarde in Oirsbeek is in 2025 circa € 335.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Oirsbeek?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Oirsbeek ligt rond € 35.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Oirsbeek?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 101 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Oirsbeek?

In Oirsbeek komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 465 woningen.

Meer viviendas in Oirsbeek

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.