Ir directamente al contenido
Logotipo de HOME makelaars

Griekenlandlaan 133

7577TA Oldenzaal • Overijssel

€ 589.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 13.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 602.630

Precio de compra /m²: € 3.464

Galería de fotos

Descripción

Panoramisch uitzicht over water en natuur, met elk seizoen een ander decor – dat is hier de standaard in dit stijlvolle penthouse. Een modern complex gelegen in die verfrissende jonge woonwijk De Graven Es voorzien van een lift. Het penthouse beschikt over een eigen parkeerplek gelijk voor de hoofdentree (elektrisch laden mogelijk) en een inpandige berging op de begane grond. Laat ruimte, rust en luxe in een stijlvol geheel samenkomen. Ideaal voor wie die volgende stap wil zetten, zonder in te leveren op leefcomfort en allure. Wooncomfort op topniveau | En dat ervaar je gelijk zodra je het penthouse binnenstapt. De woonvleugel indrukwekkend ruim en biedt volop plek voor een riante zithoek én een grote eettafel. PVC-vloeren en strakke wanden. De woonkeuken is modern en voorzien van alle gemakken. Een leuk barretje verbindt het kookgedeelte met de woonkamer, perfect voor een snelle lunch of borrel met vrienden terwijl jij je staat uit te sloven in de keuken. Slaapvleugel | 3 slaapkamers, waarvan de grootste slaapkamer weer dat fantastische uitzicht over de vijver heeft. De andere 2 kamers zijn perfect als logeer- of werkkamer. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, dubbele wastafel met meubel. Slim detail: via de badkamer is er toegang tot het separate toilet, dat ook vanuit de hal bereikbaar is. Ideaal als je gasten ontvangt. Balkon | Zet de schuifpui open en stap het ruime balkon op. Hier kijk je uit over water, bomen en absolute rust. Geen verkeer, geen inkijk, alleen jij, het uitzicht en het seizoen. Dit is de plek voor je eerste kop koffie in de zon, of voor lange zomeravonden met een goed glas wijn. A+++ | Gasloos wonen, volledig voorzien van vloerverwarming, kunststof kozijnen met HR++ beglazing én airco voor die aangename bries op warme dagen. Bij binnenkomst bevindt zich direct links de praktische berging met technische ruimte. Perfect voor voorraad, het wassen en extra opslag. De maandelijkse VvE bijdrage betreft € 257,88 per maand.

Hipoteca berekenen

€ 589.000

Coste del comprador (estimado): € 13.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 602.630

3,04%

Anualmente

%

€ 29.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 589.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, penthouse (appartement)

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
170 m²
Contenido
570 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
10 m²
Espacio de almacenamiento externo
6 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2022
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Elektrische verwarming, gehele vloerverwarming en warmtepomp
Agua tibia
Elektrische boiler
Etiqueta energética
A+++

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
Rescate
Inpandig

Planificación

Ofrecido desde
10-06-2025
Fecha de venta
17-07-2025

Características adicionales

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7577

Mapas de Google

Oldenzaal en el mapa

Vista espacial del área de trabajo en Oldenzaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Oldenzaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Oldenzaal. En 2026 había 32.033 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 360.000.

Inhabitantes

32.033

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 360.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.200

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

936

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Oldenzaal
Año Inhabitantes
2022 31.741
2023 31.925
2024 31.794
2025 32.021
2026 32.033

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Oldenzaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 251.000
2022 EUR 280.000
2023 EUR 332.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 360.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 8.214 0-15: 4.447 15-25: 3.764 25-45: 6.911 45-65: 8.697

Nivel académico

Hoger

33

Praktisch

25

Middelbaar

42

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.328

Nederland

26.365

Buiten Europa

3.328

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.829
Appartementen 3.456
Tussenwoningen 5.126
Vrijstaande woningen 1.991
Twee-onder-één-kap woningen 1.628

Período de construcción del edificio

Voor 1700 5
1700 tot 1900 107
1900 tot 1925 614
1925 tot 1950 1.110
1950 tot 1970 3.561
1970 tot 1980 3.038
1980 tot 1990 1.679
1990 tot 2000 1.434
2000 tot 2010 857
2010 tot 2020 504
2020 en later 408

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

4.491

Etiqueta A

3.114

Etiqueta B

2.641

Etiqueta D

1.594

Etiqueta G

902

Etiqueta F

840

Etiqueta E

823

Etiqueta A+++

297

Etiqueta A+

248

Etiqueta A++

194

Etiqueta A++++

55

Etiqueta A+++++

8

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Oldenzaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.220 2.850
2021 1.480 2.890
2022 1.160 2.710
2023 950 2.610
2024 920 2.710

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.010 • Electricidad: 2.650

Huurwoning

Gas: 740 • Electricidad: 1.910

Koopwoning

Gas: 1.080 • Electricidad: 3.040

Appartement

Gas: 640 • Electricidad: 1.860

Tussenwoning

Gas: 880 • Electricidad: 2.440

Vrijstaande woning

Gas: 1.420 • Electricidad: 3.930

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.130 • Electricidad: 3.070

Actividad empresarial en Oldenzaal (2025)

Handel en HORECA 795
Nijverheid en energie 465
Zakelijke dienstverlening 950
Overheid, onderwijs en zorg 705
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 275
Financiele diensten en onroerendgoed 270
Cultuur, recreatie en overige diensten 400

Número total de establecimientos empresariales: 3.895

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Oldenzaal
Periodo Delitos
jan 2026 74
jul 2025 78
jun 2025 93
mei 2025 76
mrt 2025 104
mrt 2026 84
nov 2024 69
nov 2025 68
okt 2024 65
okt 2025 58
sep 2024 98
sep 2025 54

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Oldenzaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Oldenzaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Oldenzaal?

Oldenzaal telt in 2026 ongeveer 32.033 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Oldenzaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Oldenzaal is in 2025 circa € 360.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Oldenzaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Oldenzaal ligt rond € 33.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Oldenzaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 936 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Oldenzaal?

In Oldenzaal komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 5.126 woningen.

Meer viviendas in Oldenzaal

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.