Ir directamente al contenido
Logotipo de Spitman Makelaars | Qualis

De Vrijburg 12

6861HB Oosterbeek • Gelderland

Vendido

€ 495.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 506.750

Precio de compra /m²: € 5.210

Galería de fotos

Descripción

"Wonen in het groen, met alle voorzieningen binnen handbereik" Op een unieke locatie in Oosterbeek bieden wij aan een 3-kamer appartement, gelegen op de 1e verdieping, met inpandige parkeerplaats, berging en terras op het zuiden. Dit lichte en sfeervolle appartement bevindt zich in een parkachtige omgeving grenzend aan het natuurgebied “De Bilderberg”. Hier geniet u elke dag van rust, ruimte en groen, terwijl alle voorzieningen binnen handbereik zijn. Het appartement beschikt over een ruime en lichte woonkamer met toegang tot een balkon, waar u kunt genieten van het vrije uitzicht. De halfopen keuken is voorzien van inbouwapparatuur en grenst aan een praktische bijkeuken met aansluitingen voor was- en droogapparatuur. Het appartement beschikt over 2 slaapkamers, waarvan de hoofdslaapkamer direct toegang heeft tot de badkamer met onder andere ligbad, 2e toilet en douche. Een ideale ligging, op loopafstand vindt u een bushalte en het gezellige centrum van Oosterbeek. Ook het NS-station is dichtbij en via de nabijgelegen uitvalswegen bent u snel op de A12, A50 en A15. Bijzonderheden: Bouwjaar 1996; gebruiksoppervlak wonen 95 m2; eigen inpandige parkeerplaats; eigen berging; appartementencomplex heeft een leeftijdsgrens 55+; actieve en gezonde VvE, bijdrage € 257 ,- per maand; huisdieren niet toegestaan; aanvaarding in overleg.

Hipoteca berekenen

€ 495.000

Coste del comprador (estimado): € 11.750

Total de compra (incl. gastos de envío): € 506.750

3,04%

Anualmente

%

€ 24.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (10-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 495.000 k.k.

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
95 m²
Contenido
314 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
8 m²
Espacio de almacenamiento externo
19 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1996
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV