Ir directamente al contenido
Logotipo de HS Makelaars

Vrijheer van Eslaan 473

3353TM Papendrecht • Zuid-Holland

Vendido

€ 225.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 6.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 231.350

Precio de compra /m²: € 3.125

Galería de fotos

Descripción

Genieten op het balkon van het panoramisch uitzicht over de regio op de 10e verdieping tijdens je ontbijt of lunch, klinkt dat niet heerlijk? Dat kan bij deze 3-kamer woning aan de Vrijheer van Eslaan 473! Met een woonoppervlakte van 72 m² behoort dit appartement tot de ruimste typen binnen het complex. Het beschikt over twee royale (slaap)kamers en is uitstekend afgewerkt. Rondom het complex is er volop openbare parkeergelegenheid, en in de onderbouw heb je toegang tot een eigen berging. Het appartement heeft daarnaast ook een erg centrale ligging. Zo vind je winkelcentrum 'De Meent' op slechts paar minuten loopafstand. Dit is een gezellig winkelcentrum met een grote diversiteit aan winkels en eetgelegenheden. Aan de overzijde van de weg ligt de kinderboerderij met speeltuin, heel leuk voor de kleintjes! Ook diverse (basis)scholen, verenigingen en sportvelden zijn in de buurt gelegen. Tot slot, maar zeker niet onbelangrijk: binnen enkele minuten bevind je je op de uitvalswegen richting Rotterdam, Dordrecht en Gorinchem Enthousiast geworden over dit leuke appartement met waanzinnig uitzicht? Maak snel een afspraak! Indeling: Begane grond Centrale ontvangsthal met brievenbussen en modern intercomsysteem. Het complex beschikt over een huismeester die dagelijks aanwezig is en toeziet op schoonmaak en onderhoud. Via de afgesloten entree bereikt u het trappenhuis, de liften en de bergingen. Bij het appartement hoort een berging van ca. 4 m². 10e verdieping. Het appartement heeft een praktische indeling die ideaal is voor dagelijks comfort. Je komt binnen in de hal met meterkast, die toegang geeft tot de keuken, de ruime woonkamer, de badkamer. Vanuit de hal kun je ook de twee slaapkamers bereiken. Via een open doorgang vanuit de hal kom je in de woonkamer, deze lichte en royale leefruimte biedt een prachtig uitzicht dankzij de grote raampartij en de zonnige ligging op het zuiden. Ook de L-vormige keuken heeft een open doorgang en is voorzien van een koelkast, vriezer, combimagnetron, 4-pits gaskookplaat, afzuigkap en vaatwasser. De 1e royale slaapkamer aan de achterzijde van het appartement is uitgerust met een royale vaste kast met de aansluiting voor een wasmachine, droger en opstelplaats van de boiler ook is er direct toegang tot het ruime balkon welke op het zuiden is gelegen met een schitterend vrij uitzicht over de omgeving. De 2e ruime slaapkamer is gelegen aan de voorzijde. De nette, geheel betegelde badkamer is voorzien van een inloopdouche, zwevend toilet en wastafel. Overige bijzonderheden: - Perfect onderhouden complex met lift en veel gratis parkeermogelijkheden voor de deur - Bouwjaar 1965 - Woonoppervlakte circa 72 m2 - Goed functionerende en actieve Vereniging van Eigenaren, bijdrage €389,- per maand inclusief €44,- stookkosten - Verwarming middels blokverwarming - Gehele woning voorzien van dubbele beglazing - Balkon gelegen op het zuiden - Warm water door middel van een 120 ltr. Boiler (eigendom) - Inpandige berging op de begane grond - Oplevering in overleg, maar kan snel! Vele vinden dat een huis verkocht is wanneer je er samen mondeling uit bent gekomen wat betreft de prijs en de voorwaarden. En dat is begrijpelijk, want zo was het tot enkele jaren geleden ook gewoon. Het antwoord is 'nee'. Dit alles heeft te maken met het schriftelijkheidsvereiste wat is geregeld in artikel 7:2 lid 1 van het Burgerlijk Wetboek. Hierin staat geschreven dat een overeenkomst voor woningen alleen kan worden aangegaan met een, door beide partijen, ondertekende overeenkomst. Zolang er dus geen handtekening staat onder koopovereenkomst tussen partijen zijn beide partijen niet verplicht om tot definitieve koop over te gaan. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. De informatieverstrekking mag niet als aanbieding of offerte worden beschouwd. Het dient slechts als uitnodiging tot het doen van een bod. Aan deze gegevens kunnen geen rechten worden ontleend. De makelaar kan op generlei wijze aansprakelijk worden gesteld voor de over het object verstrekte informatie.

Hipoteca berekenen

€ 225.000

Coste del comprador (estimado): € 6.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 231.350

2,78%

Anualmente

%

€ 11.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 225.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
10e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
72 m²
Contenido
236 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
7 m²
Espacio de almacenamiento externo
4 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1965
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
HR-glas
Calefacción
Blokverwarming
Etiqueta energética
E

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Zie akte
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering
No

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Rescate
Inpandig
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
26-09-2025
Fecha de venta
14-10-2025

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3353

Mapas de Google

Papendrecht en el mapa

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Papendrecht

Estadísticas de vivienda y vecindario en Papendrecht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Papendrecht. En 2026 había 32.258 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 368.000.

Inhabitantes

32.258

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 368.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.800

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.010

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Papendrecht
Año Inhabitantes
2022 32.208
2023 32.277
2024 32.178
2025 32.299
2026 32.258

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Papendrecht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 258.000
2022 EUR 277.000
2023 EUR 330.000
2024 EUR 345.000
2025 EUR 368.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 7.496 0-15: 4.988 15-25: 3.732 25-45: 7.528 45-65: 8.555

Nivel académico

Hoger

24

Praktisch

26

Middelbaar

50

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.123

Nederland

25.092

Buiten Europa

5.084

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.315
Appartementen 5.095
Tussenwoningen 6.264
Vrijstaande woningen 542
Twee-onder-één-kap woningen 597

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 33
1900 tot 1925 296
1925 tot 1950 240
1950 tot 1970 2.987
1970 tot 1980 2.770
1980 tot 1990 1.780
1990 tot 2000 1.648
2000 tot 2010 788
2010 tot 2020 315
2020 en later 269

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

5.024

Etiqueta A

3.348

Etiqueta B

2.753

Etiqueta D

1.384

Etiqueta E

1.260

Etiqueta F

461

Etiqueta A+

346

Etiqueta G

283

Etiqueta A++

175

Etiqueta A+++

107

Etiqueta A++++

14

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Papendrecht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 950 2.800
2021 1.090 2.840
2022 830 2.670
2023 720 2.500
2024 700 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.820

Huurwoning

Gas: 640 • Electricidad: 1.950

Koopwoning

Gas: 760 • Electricidad: 2.780

Appartement

Gas: 580 • Electricidad: 1.900

Tussenwoning

Gas: 750 • Electricidad: 2.620

Vrijstaande woning

Gas: 1.040 • Electricidad: 4.110

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 750 • Electricidad: 3.470

Actividad empresarial en Papendrecht (2025)

Handel en HORECA 615
Nijverheid en energie 565
Zakelijke dienstverlening 895
Overheid, onderwijs en zorg 610
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 325
Financiele diensten en onroerendgoed 200
Cultuur, recreatie en overige diensten 390

Número total de establecimientos empresariales: 3.615

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Papendrecht
Periodo Delitos
jan 2025 83
jan 2026 98
jul 2025 87
jun 2025 69
mei 2025 78
mrt 2025 72
nov 2024 79
nov 2025 146
okt 2024 103
okt 2025 87
sep 2024 62
sep 2025 80

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Papendrecht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Papendrecht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Papendrecht?

Papendrecht telt in 2026 ongeveer 32.258 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Papendrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Papendrecht is in 2025 circa € 368.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Papendrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Papendrecht ligt rond € 34.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Papendrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.010 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Papendrecht?

In Papendrecht komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.264 woningen.

Meer viviendas in Papendrecht

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.