Ir directamente al contenido
Logotipo de Wagemans Wonen

Medealaan 6

6124AW Papenhoven • Limburg

Disponible

€ 359.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 368.030

Precio de compra /m²: € 2.546

Galería de fotos

Medealaan 6 Papenhoven

Día abierto

Vrijdag 29-05 van 16:00 tot 18:30

Foto 41

Descripción

Día abierto

Vrijdag 29-05 van 16:00 tot 18:30

Deze vrijstaande woning is gelegen op een rustige locatie in Schipperskerk! De combinatie van vrijstaand wonen, een aanbouw op de begane grond en een grote garage, zijn wellicht de kenmerken die moeten voldoen aan jouw nieuwe woning. Bedenk je niet en kom vrijblijvend kijken! INDELING Begane grond de hal met trappenkast en meterkast (slimme meter, 8 groepen en 1x aardlek) biedt toegang tot het toilet en het woongedeelte. In de basisbouw van de woning is de L-vormige woonkamer gelegen welke ruim (ca. 43m2) en daglicht-rijk te noemen is. De vloer is afgewerkt met vloerbedekking. Aan de achterzijde is de woning uitgebreid met een aanbouw waar o.a. de keuken is gesitueerd. De keuken met laminaatvloer en muurkast is ingericht met een keukeninstallatie welke is opgesteld in een hoek. De diverse aanwezige inbouwapparatuur zijn o.a. afzuiging, een gaskookplaat, een koelkast en een vaatwasser. Het achtergelegen portaal met buitendeur naar de oprit, biedt toegang tot het 2de toilet en de ruime garage welke is deels in gebruik is als wasruimte. De garage is ruim van opzet en aan de achterzijde uitgebreid met een extra bergruimte. Zowel de achtergelegen tuin is middels de garage bereikbaar als de voorgelegen oprit door de aanwezigheid van een buitendeur en een kantelpoort. Eerste verdieping de overloop biedt toegang tot 3 slaapkamers en een badkamer, respectievelijk groot: – slaapkamer 1: 2.81 x 4.89m, gelegen aan de voorzijde van de woning – slaapkamer 2: 4.12 x 2.81m, gelegen aan de achterzijde van de woning – slaapkamer 3: 3.09 x 4.49m, gelegen aan de achterzijde van de woning en met vaste kastenwand – 1/2 betegelde badkamer (2.70 x 1.29m) welke is ingedeeld met een douche, een dubbele wastafel verwerkt in een meubel en een toilet Zolder de bergzolder is bereikbaar middels een vlizotrap bereikbaar en middels 2 dakramen is er daglichttoetreding. Naast voldoende berging staat op deze verdieping tevens de Cv-installatie opgesteld. Tuin de woning is uitgerust met zowel een voor- en achtertuin. De achtertuin is volledig omsloten en ingedeeld met een terras, borders, een tuinkas en een houten tuinhuis. Vanuit het straatbeeld is de achtertuin rechtstreeks bereikbaar. BIJZONDERHEDEN – het pand beschikt over een woonoppervlakte van ca. 140m2 – het pand is gelegen op een perceeloppervlakte van 433m2 – het pand kent een rustige ligging nabij mooie wandelgebieden – het pand is uitgerust met houten kozijnen – het pand is uitgerust met HR++ en dubbele beglazing – het pand is v.v. betonnen- en houten verdiepingsvloeren – het pand is gelegen nabij diverse voorzieningen en belangrijke uitvalswegen – Cv-installatie, merk: Intergas, bj. 2012 (huur) INTERESSE? MAAK DAN EEN AFSPRAAK MET WAGEMANS WONEN VOOR EEN BEZICHTIGING OF VRIJBLIJVEND FINANCIEEL ADVIES. – Uitdrukkelijk wordt gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand is gekomen nadat alle partijen de koopovereenkomst hebben getekend, de zogenaamde “schriftelijkheidsvereiste” is in dezen van toepassing. – De waarborgsom/bankgarantie bedraagt 10% van de koopsom en is een uitdrukkelijk onderdeel van de koopovereenkomst. De koper dient deze binnen 3 dagen ná het vervallen van de eventuele ontbindende voorwaarden bij de transporterende notaris te deponeren. – Koper is gerechtigd voor zijn rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten, dan wel adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat en het gebruik van deze onroerende zaak. – Voor het optimaal behartigen van diens belangen adviseert Wagemans Wonen geïnteresseerden en kopers om een professionele aankoopmakelaar in te schakelen. – De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Hipoteca berekenen

€ 359.000

Coste del comprador (estimado): € 9.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 368.030

2,78%

Anualmente

%

€ 17.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 359.000 k.k.
Estado
Disponible
Día abierto
Vrijdag 29-05 van 16:00 tot 18:30
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
7 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
141 m²
Área del lote
433 m²
Contenido
759 m³
Otra zona interior
68 m²
Espacio de almacenamiento externo
8 m²
Área del jardín trasero
83 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1973
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie en dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2012, huur)
Etiqueta energética
D

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Inpandig
Capacidad del garaje
2 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
13-03-2026

Instalaciones del baño

Douche, dubbele wastafel, toilet, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra, verwarming en stromend water

Características adicionales

  • TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6124

Mapas de Google

Ubicación de Papenhoven

Explora Papenhoven y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Papenhoven

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Papenhoven. En 2026 había 718 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 355.000.

Inhabitantes

718

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 355.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 31.700

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

12

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Papenhoven
Año Inhabitantes
2021 740
2022 740
2023 740
2024 745
2025 725
2026 718

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Papenhoven
Año Promedio WOZ
2021 EUR 277.000
2022 EUR 284.000
2023 EUR 326.000
2024 EUR 329.000
2025 EUR 355.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 190 0-15: 95 15-25: 65 25-45: 120 45-65: 215

Nivel académico

Hoger

130

Praktisch

180

Middelbaar

250

Origen de los residentes (2025)

Europa

65

Nederland

635

Buiten Europa

30

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 36
Appartementen 12
Tussenwoningen 41
Vrijstaande woningen 111
Twee-onder-één-kap woningen 114

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 25
1900 tot 1925 3
1925 tot 1950 41
1950 tot 1970 106
1970 tot 1980 63
1980 tot 1990 59
1990 tot 2000 10
2000 tot 2010 3
2010 tot 2020 7
2020 en later 9

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

101

Etiqueta F

58

Etiqueta G

56

Etiqueta D

33

Etiqueta E

23

Etiqueta B

19

Etiqueta A

16

Etiqueta A++

2

Etiqueta A++++

2

Etiqueta A+++++

2

Etiqueta A+

0

Etiqueta A+++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Papenhoven
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.660 3.660
2021 1.900 3.660
2022 1.500 3.440
2023 1.220 3.420
2024 1.190 3.480

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.160 • Electricidad: 3.020

Huurwoning

Gas: 1.100 • Electricidad: 2.840

Koopwoning

Gas: 1.240 • Electricidad: 3.510

Appartement

Gas: 1.580 • Electricidad: 3.390

Tussenwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.850

Vrijstaande woning

Gas: 1.440 • Electricidad: 3.790

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.080 • Electricidad: 3.410

Actividad empresarial en Papenhoven (2025)

Handel en HORECA 15
Nijverheid en energie 10
Zakelijke dienstverlening 15
Overheid, onderwijs en zorg 10
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 5
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 10

Número total de establecimientos empresariales: 75

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Papenhoven
Periodo Delitos
jan 2026 0
jul 2025 1
jun 2025 1
mei 2025 2
mrt 2025 0
mrt 2026 4
nov 2024 1
nov 2025 2
okt 2024 1
okt 2025 0
sep 2024 0
sep 2025 1

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Papenhoven.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Papenhoven

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Papenhoven?

Papenhoven telt in 2026 ongeveer 718 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Papenhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Papenhoven is in 2025 circa € 355.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Papenhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Papenhoven ligt rond € 31.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Papenhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 12 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Papenhoven?

In Papenhoven komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 114 woningen.

Meer viviendas in Papenhoven

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.