Ir directamente al contenido
Logotipo de Meer Makelaar | Qualis

Utrechtsestraatweg 2 F

3911TT Rhenen • Utrecht

Vendido

€ 361.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.070

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.220) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 370.070

Precio de compra /m²: € 4.628

Galería de fotos

Descripción

Op een schitterende locatie met prachtig weids uitzicht over de uiterwaarden bevindt zich dit 3-kamerappartement met overdekt balkon en ruime berging in de onderbouw. Het kleinschalige appartementencomplex “De Rhijnborgh”, ligt aan de rand van het oude stadscentrum van Rhenen met een scala aan winkels, vele gezellige restaurantjes en terrassen in de directe nabijheid. Dit appartement op de 2e woonlaag beschikt over een lichte woonkamer, aangrenzend balkon, 2 ruime slaapkamers, een dichte keuken, verzorgde badkamer en separaat toilet. Het uitzicht is zowel in de woonkamer als op het balkon subliem te noemen. Binnen het verzorgde complex hebben de bewoners beschikking over een liftinstallatie, gezamenlijke fietsenberging en elk een royale privé berging in de onderbouw. Op het eigen terrein zijn parkeerplaatsen voor de bewoners aanwezig. Het NS-station van Rhenen bevindt zich daarbij op slechts enkele (fiets)minuten. De uitgestrekte bossen en natuurgebied “De Palmerswaard” nodigen u uit voor mooie wandelingen. Hoofdentree: Afgesloten entree met intercom en brievenbussen, trappenhuis en liftinstallatie. In de onderbouw bevindt zich de uiterst royale berging. Indeling appartement: Vestibule/ontvangsthal met meterkast, vaste kast en toiletruimte. De woonkamer heeft een praktische afmeting, prettige daglichtinval en beschikt over een fantastisch uitzicht over de omgeving en de zogenaamde ‘veerweide’. Zowel de woonkamer als het overdekte balkon hebben een elektrisch bedienbaar zonnescherm. De keuken is gesitueerd aan de galerijzijde en uitgevoerd met eenvoudige wandopstelling voorzien van kunststof werkblad, bovenkasten en vaste kast met CV-opstelling. De ruime ouderslaapkamer is gelegen aan de voorzijde van het appartement en beschikt over een vaste kast, elektrisch bedienbaar rolluik en zonnescherm. Een 2e slaapkamer is eveneens goed van afmeting en voorzien van een vaste kast. Vanuit de centrale hal is er toegang tot badkamer voorzien van een douchecabine, badkamer meubel en wasmachineaansluiting. Buiten: Overdekt balkon op het zuiden met magnifiek zicht op de uiterwaarden, natuurgebied De Palmerswaard en de Cuneratoren. MEER bijzonderheden: - Gebruikersoppervlak wonen 78 m², inhoud 228 m³; - Unieke locatie met fraai zicht over de uiterwaarden en alle dagelijkse voorzieningen direct om de hoek gelegen; - Verwarming en warm water middels CV-combiketel; - Grotendeels voorzien van isolatieglas, Energielabel C; - Gezonden Vereniging van Eigenaren, servicekosten € 194,20 per maand; - Oplevering in overleg, kan snel.

Hipoteca berekenen

€ 361.000

Coste del comprador (estimado): € 9.070

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.220) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 370.070

2,78%

Anualmente

%

€ 18.050

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 361.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
78 m²
Contenido
228 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
4 m²
Espacio de almacenamiento externo
24 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1967
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Vaillant (gas gestookt combiketel)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
No
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Open ligging en vrij uitzicht
Rescate
Inpandig
Aparcar
Op eigen terrein

Planificación

Ofrecido desde
07-10-2025
Fecha de venta
23-02-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • lift
  • natuurlijke ventilatie
  • en rolluiken

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3911

Mapas de Google

Mapa de Rhenen

Vista espacial del área de trabajo en Rhenen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Rhenen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Rhenen. En 2025 había 15.620 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 451.117.

Inhabitantes

15.620

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 451.117

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 21.728

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

461

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Rhenen
Año Inhabitantes
2021 15.550
2022 15.580
2023 15.620
2024 15.530
2025 15.620

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Rhenen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 326.200
2022 EUR 351.802
2023 EUR 404.937
2024 EUR 424.812
2025 EUR 451.117

Composición de los residentes

Edad

65+: 3.710 0-15: 2.550 15-25: 1.885 25-45: 3.390 45-65: 4.120

Nivel académico

Hoger

3.270

Praktisch

3.070

Middelbaar

4.560

Origen de los residentes (2025)

Europa

735

Nederland

13.260

Buiten Europa

1.615

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 914
Appartementen 1.722
Tussenwoningen 1.842
Vrijstaande woningen 1.206
Twee-onder-één-kap woningen 934

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 125
1900 tot 1925 137
1925 tot 1950 1.016
1950 tot 1970 1.514
1970 tot 1980 894
1980 tot 1990 422
1990 tot 2000 578
2000 tot 2010 410
2010 tot 2020 591
2020 en later 202

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

2.000

Etiqueta C

1.362

Etiqueta B

935

Etiqueta G

650

Etiqueta D

626

Etiqueta F

529

Etiqueta E

375

Etiqueta A+++

202

Etiqueta A+

119

Etiqueta A++

57

Etiqueta A++++

19

Etiqueta A+++++

6

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Rhenen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.282 3.017
2021 1.446 3.071
2022 1.116 2.884
2023 930 2.721
2024 918 2.788

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 867 • Electricidad: 2.388

Huurwoning

Gas: 771 • Electricidad: 2.235

Koopwoning

Gas: 1.060 • Electricidad: 3.046

Appartement

Gas: 575 • Electricidad: 1.985

Tussenwoning

Gas: 774 • Electricidad: 2.222

Vrijstaande woning

Gas: 1.448 • Electricidad: 4.012

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.115 • Electricidad: 2.938

Actividad empresarial en Rhenen (2025)

Handel en HORECA 385
Nijverheid en energie 375
Zakelijke dienstverlening 610
Overheid, onderwijs en zorg 335
Landbouw, bosbouw en visserij 110
Vervoer, informatie en communicatie 140
Financiele diensten en onroerendgoed 170
Cultuur, recreatie en overige diensten 175

Número total de establecimientos empresariales: 2.275

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Rhenen
Periodo Delitos
jan 2026 27
jul 2025 53
jun 2025 41
mei 2025 40
mrt 2025 33
mrt 2026 37
nov 2024 40
nov 2025 48
okt 2024 51
okt 2025 35
sep 2024 45
sep 2025 48

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Rhenen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Rhenen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Rhenen?

Rhenen telt in 2025 ongeveer 15.620 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rhenen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Rhenen is in 2025 circa € 451.117.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Rhenen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Rhenen ligt rond € 21.728 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Rhenen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 461 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Rhenen?

In Rhenen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.842 woningen.

Meer viviendas in Rhenen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.