Ir directamente al contenido
Logotipo de Raadhuys Makelaars

Pastoor van Thiellaan 45

5246BN Rosmalen • Noord-Brabant

Vendido

€ 325.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 333.350

Precio de compra /m²: € 4.710

Galería de fotos

Descripción

Modern en instapklaar 3-kamer appartement met 2 balkons gelegen in Hintham te Rosmalen! Op een aantrekkelijke en strategische locatie in Rosmalen bevindt zich dit sfeervolle appartement op de tweede verdieping, met een eigen inpandige berging op de begane grond. Het appartement combineert comfortabel wonen met een gunstige ligging nabij alle dagelijkse voorzieningen. De woning beschikt over een lichte doorzonwoonkamer met grote raampartijen, waardoor er gedurende de dag een prettige lichtinval is. Vanuit de woonkamer is er een open doorgang naar de keuken. Het appartement telt twee slaapkamers en een moderne badkamer, waardoor het geschikt is voor diverse doelgroepen. Een bijzonder pluspunt zijn de twee balkons: één gelegen op het oosten en één op het westen. Hierdoor kunt u op elk moment van de dag genieten van de zon, of juist een plekje in de schaduw opzoeken. Het appartement is grotendeels voorzien van HR++ beglazing (met uitzondering van één kamer), wat bijdraagt aan een goede isolatie en wooncomfort. De ligging is zeer praktisch: aan de voorzijde bevindt zich een winkelcentrum met diverse supermarkten en andere voorzieningen, terwijl het appartement aan de achterzijde vrij ligt en veel privacy aanwezig is. Kortom: een licht en comfortabel appartement met twee slaapkamers, moderne voorzieningen en een uitstekende ligging in Rosmalen. Omgeving Het appartementencomplex is gelegen in de populaire woonwijk Hintham te Rosmalen. De wijk is zeer centraal gelegen. Zo zijn het centrum van Rosmalen en de bourgondische binnenstad van ’s-Hertogenbosch gemakkelijk met de fiets of auto bereikbaar. Met enkele minuten rijden bent u bij de belangrijke uitvalswegen A2 en A59. De woonomgeving wordt gekenmerkt door privacy, rust en vele recreatieve en maatschappelijke voorzieningen. Een basisschool en kinderdagverblijf zijn in de directe omgeving te vinden. Het Annapark, het IJzeren Kind en de Oosterplas zijn op loopafstand gelegen, hier kunt u heerlijk wandelen en genieten van de rust. Daarnaast vindt u op steenworp afstand een winkelcentrum waar u terecht kunt voor uw dagelijkse boodschappen. Bijzonderheden: - 3-kamer appartement in Hintham; - Woonoppervlak: 69 m²; - Inpandige berging; - 2 ruime slaapkamers; - 2 balkons; - Grotendeels HR++ beglazing; - Centrale ligging; - Er is een actieve Vereniging van Eigenaren aanwezig met een maandelijkse eigen bijdrage van € 159,-. (Deze brochure is met zorg samengesteld. Aan enige onjuist- en/of onvolkomenheden/maatvoeringen in de vermelde gegevens kunnen echter geen rechten ontleend worden).

Hipoteca berekenen

€ 325.000

Coste del comprador (estimado): € 8.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 333.350

2,78%

Anualmente

%

€ 16.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 325.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
69 m²
Contenido
221 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
5 m²
Espacio de almacenamiento externo
12 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1963
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Aislamiento
Grotendeels dubbelglas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Centrale voorziening
Caldera CV
AWB (gas gestookt uit 2011, eigendom)
Etiqueta energética
E

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk en vrij uitzicht
Rescate
Inpandig
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
20-03-2026
Fecha de venta
12-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Natuurlijke ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5246

Mapas de Google

Mapa de Rosmalen

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Rosmalen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Rosmalen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Rosmalen. En 2025 había 39.915 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 489.295.

Inhabitantes

39.915

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 489.295

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 20.422

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.342

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Rosmalen
Año Inhabitantes
2021 37.184
2022 37.569
2023 38.375
2024 39.237
2025 39.915

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Rosmalen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 368.816
2022 EUR 392.907
2023 EUR 461.553
2024 EUR 473.295
2025 EUR 489.295

Composición de los residentes

Edad

65+: 7.725 0-15: 7.300 15-25: 4.180 25-45: 9.995 45-65: 10.705

Nivel académico

Hoger

11.790

Praktisch

5.950

Middelbaar

10.210

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.395

Nederland

33.185

Buiten Europa

4.345

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.915
Appartementen 4.306
Tussenwoningen 6.654
Vrijstaande woningen 2.300
Twee-onder-één-kap woningen 1.650

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 52
1900 tot 1925 116
1925 tot 1950 520
1950 tot 1970 2.668
1970 tot 1980 2.857
1980 tot 1990 2.395
1990 tot 2000 1.429
2000 tot 2010 2.146
2010 tot 2020 1.496
2020 en later 1.146

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

5.212

Etiqueta C

4.654

Etiqueta B

2.540

Etiqueta D

1.375

Etiqueta A+++

1.024

Etiqueta F

702

Etiqueta A+

592

Etiqueta E

461

Etiqueta G

416

Etiqueta A++++

385

Etiqueta A++

272

Etiqueta A+++++

4

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Rosmalen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.208 3.275
2021 1.370 3.329
2022 1.065 3.118
2023 887 2.950
2024 842 3.015

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 917 • Electricidad: 2.982

Huurwoning

Gas: 659 • Electricidad: 2.156

Koopwoning

Gas: 972 • Electricidad: 3.253

Appartement

Gas: 506 • Electricidad: 1.807

Tussenwoning

Gas: 833 • Electricidad: 2.770

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Electricidad: 4.302

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.031 • Electricidad: 3.312

Actividad empresarial en Rosmalen (2025)

Handel en HORECA 755
Nijverheid en energie 830
Zakelijke dienstverlening 1.770
Overheid, onderwijs en zorg 1.040
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 365
Financiele diensten en onroerendgoed 345
Cultuur, recreatie en overige diensten 545

Número total de establecimientos empresariales: 5.720

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Rosmalen
Periodo Delitos
jan 2025 100
jan 2026 83
jul 2025 113
jun 2025 104
mei 2025 121
mrt 2025 103
nov 2024 114
nov 2025 81
okt 2024 123
okt 2025 141
sep 2024 97
sep 2025 122

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Rosmalen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Rosmalen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Rosmalen?

Rosmalen telt in 2025 ongeveer 39.915 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rosmalen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Rosmalen is in 2025 circa € 489.295.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Rosmalen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Rosmalen ligt rond € 20.422 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Rosmalen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.342 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Rosmalen?

In Rosmalen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.654 woningen.

Meer viviendas in Rosmalen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.