Ir directamente al contenido
Logotipo de Next Move Makelaars

Pastoor van Thiellaan 63

5246BP Rosmalen • Noord-Brabant

Disponible

€ 325.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 333.350

Precio de compra /m²: € 4.577

Galería de fotos

Descripción

GRAAG UW BEZICHTIGING AANVRAGEN VIA FUNDA.NL 3-KAMER APPARTEMENT! In de gewilde wijk Hintham in Rosmalen vinden we dit mooi afgewerkte en instapklare 3-kamer appartement met 3 balkons op de tweede woonlaag met uitzicht aan de voorzijde! Op de begane grond bevindt zich een separate berging. Het appartement is gelegen aan de rand van de woonwijk met aan de achterzijde een groenrijke omgeving. Het appartement is volledig voorzien van nieuw dubbel glas (2025) met houten kozijnen. . Aan de voorzijde van het complex is voldoende openbaar parkeergelegenheid. In de directe omgeving bevindt zich een park met een speeltuin, waar u heerlijk kunt wandelen. De wijk Hintham is zeer centraal gelegen. Zo is het centrum van Rosmalen evenals de bourgondische binnenstad van 's-Hertogenbosch makkelijk bereikbaar. Met enkele minuten rijden bent u bij de belangrijke uitvalswegen A2 en A59. Aan de overzijde vinden we een winkelcentrum waar u terecht kunt voor uw dagelijkse boodschappen. Er valt nog veel te vertellen over het woonplezier en de fijne woonomgeving, maar het lijkt ons beter als u ter plekke kennis maakt. U bent bij deze van harte uitgenodigd. Indeling Indeling Begane grond: Via de centrale entree met brievenbussen en bellentableau is het appartement met de trap op de tweede woonlaag bereikbaar. Daarnaast geeft de centrale hal toegang tot de eigen berging. Appartement op de tweede woonlaag: Bij binnenkomst betreden we de ruime hal met vernieuwde meterkast, toegang tot de keuken en het toilet. Het appartement overalafgewerkt met een mooie laminaatvloer. De ruime en lichte doorzon woonkamer is voorzien van grote raampartijen aan de voor- en achterzijde die zorgen voor veel lichtinval. Een fijne ruimte! Aan de achterzijde van de woonkamer bevindt zich de vernieuwde badkamer. De aparte lichte keuken is geplaatst in een rechte opstelling en is voorzien van de volgende inbouwapparatuur: 4-pits inductiekookplaat, afzuigkap, spoelbak, combimagnetron, koelkast en opbergruimte in de kastjes en lades. Teven het aansluitpunt voor de wasmachine en opstelling van de CV (2022). De keuken geeft toegang tot het balkon aan de achterzijde van het appartement. Dit balkon is gelegen op het westen, hier kunt u genieten van de avond zon. Vanuit de woonkamer, met airconditioning, lopen we naar de slaapkamers en de badkamer. Aan de voorzijde van het appartement zijn de twee slaapkamers gesitueerd. Beide kamers zijn mooi van formaat en voorzien van een groot raam. Van zowel de woonkamer als een slaapkamer kun je naar een balkon. De vernieuwde badkamer (2024), welke is betegeld met een moderne witte tegel. De badkamer is voorzien van een ruime inloopdouche, wastafel met meubel. Bijzonderheden Maandelijkse bijdrage VvE: ca € 159,53 12 Separate ruime eigen berging op de begane grond Energielabel B CV van 2022 Niet zelf bewoning clausule is van toepassing online brochure: pastoorvanthiellaan63.nl/ ALGEMEEN: De presentatie en promotiemiddelen met indelingstekeningen is uitsluitend bedoeld als hulpmiddel, om u zo goed mogelijk te oriënteren omtrent de indeling, maar niet over afwerking etc. De gegevens zijn in de meeste gevallen afkomstig van een aan ons kantoor ter hand gestelde tekening en zijn puur ter indicatie. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. De op deze website getoonde vrijblijvende informatie is door ons met zorg samengesteld op basis van gegevens van de verkoper (en/of derden). Wij staan niet in voor de juistheid of volledigheid daarvan, tevens zijn wij niet verantwoordelijk voor de inhoud van de websites waarnaar verwezen wordt. Bij de bezichtiging ziet u de werkelijkheid waarvan u bij uw eventuele koop uitgaat. Daar is uiteindelijk de bezichtiging voor, die wij graag voor u regelen. Wij adviseren u en/of uw makelaar om contact met ons op te nemen bij interesse in deze woning. Deze wooninformatie wordt naar meer geïnteresseerden gezonden en is slechts een uitnodiging om in onderhandeling te treden.

Hipoteca berekenen

€ 325.000

Coste del comprador (estimado): € 8.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 333.350

2,78%

Anualmente

%

€ 16.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 325.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
71 m²
Contenido
234 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
7 m²
Espacio de almacenamiento externo
5 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1963
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
11-05-2026

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5246

Mapas de Google

Mapa de Rosmalen

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Rosmalen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Rosmalen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Rosmalen. En 2025 había 39.915 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 489.295.

Inhabitantes

39.915

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 489.295

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 20.422

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.342

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Rosmalen
Año Inhabitantes
2021 37.184
2022 37.569
2023 38.375
2024 39.237
2025 39.915

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Rosmalen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 368.816
2022 EUR 392.907
2023 EUR 461.553
2024 EUR 473.295
2025 EUR 489.295

Composición de los residentes

Edad

65+: 7.725 0-15: 7.300 15-25: 4.180 25-45: 9.995 45-65: 10.705

Nivel académico

Hoger

11.790

Praktisch

5.950

Middelbaar

10.210

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.395

Nederland

33.185

Buiten Europa

4.345

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.915
Appartementen 4.306
Tussenwoningen 6.654
Vrijstaande woningen 2.300
Twee-onder-één-kap woningen 1.650

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 52
1900 tot 1925 116
1925 tot 1950 520
1950 tot 1970 2.668
1970 tot 1980 2.857
1980 tot 1990 2.395
1990 tot 2000 1.429
2000 tot 2010 2.146
2010 tot 2020 1.496
2020 en later 1.146

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

5.212

Etiqueta C

4.654

Etiqueta B

2.540

Etiqueta D

1.375

Etiqueta A+++

1.024

Etiqueta F

702

Etiqueta A+

592

Etiqueta E

461

Etiqueta G

416

Etiqueta A++++

385

Etiqueta A++

272

Etiqueta A+++++

4

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Rosmalen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.208 3.275
2021 1.370 3.329
2022 1.065 3.118
2023 887 2.950
2024 842 3.015

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 917 • Electricidad: 2.982

Huurwoning

Gas: 659 • Electricidad: 2.156

Koopwoning

Gas: 972 • Electricidad: 3.253

Appartement

Gas: 506 • Electricidad: 1.807

Tussenwoning

Gas: 833 • Electricidad: 2.770

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Electricidad: 4.302

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.031 • Electricidad: 3.312

Actividad empresarial en Rosmalen (2025)

Handel en HORECA 755
Nijverheid en energie 830
Zakelijke dienstverlening 1.770
Overheid, onderwijs en zorg 1.040
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 365
Financiele diensten en onroerendgoed 345
Cultuur, recreatie en overige diensten 545

Número total de establecimientos empresariales: 5.720

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Rosmalen
Periodo Delitos
jan 2025 100
jan 2026 83
jul 2025 113
jun 2025 104
mei 2025 121
mrt 2025 103
nov 2024 114
nov 2025 81
okt 2024 123
okt 2025 141
sep 2024 97
sep 2025 122

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Rosmalen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Rosmalen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Rosmalen?

Rosmalen telt in 2025 ongeveer 39.915 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Rosmalen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Rosmalen is in 2025 circa € 489.295.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Rosmalen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Rosmalen ligt rond € 20.422 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Rosmalen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.342 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Rosmalen?

In Rosmalen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 6.654 woningen.

Meer viviendas in Rosmalen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.