Ir directamente al contenido
Logotipo de Beltman Makelaars Berkelland B.V.

Van Tuyll van Serooskerkenweg 24

7261CX Ruurlo • Gelderland

Vendido

€ 695.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 15.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 710.750

Precio de compra /m²: € 0

Galería de fotos

Descripción

TOEKOMSTIG BESTENDIG WONEN BEGINT HIER! Aan de karakteristieke Van Tuyll van Serooskerkenweg, aan de rand van het gezellige dorp Ruurlo, staat deze vrijstaande, keurig onderhouden woning op een royaal perceel. Hier woont u in alle rust, met volop privacy én ruimte – zowel binnen als buiten. De woning biedt levensloopbestendig wonen dankzij de prettige indeling, met alle voorzieningen op de begane grond. Ruurlo is een actief dorp in de Achterhoek, omringd door natuur en bekend om het statige Kasteel Ruurlo. U vindt er alle dagelijkse voorzieningen, scholen, winkels en gezellige horeca. Dankzij het eigen trein- en busstation is het dorp goed bereikbaar, ook zonder auto. Hier woont u rustig en groen, met alle comfort binnen handbereik. PERCEEL De woning ligt op een groot, zonnig perceel met een fraai aangelegde tuin vol groen, terrassen en beschutte plekjes. Een echt paradijs voor tuinliefhebbers! Op het perceel bevindt zich een waterpuls, ideaal voor het besproeien van de tuin en het duurzaam gebruiken van grondwater op eigen terrein. De tuin is verder voorzien van een ruim houten tuinhuis, een houtopslag, een vrijstaande stenen schuur en een aangebouwde stenen garage – ideaal voor opslag, hobby of werk aan huis. INDELING Begane grond: In de ontvangsthal vindt u een meterkast, toiletruimte met zwevend closet en fontein. De ruime woonkamer met een PVC vloer, stookkanaal, schouw en een open haard als sfeervol middelpunt. De gezellige zitkuil geeft de ruimte extra diepte en charme. Via de tuindeuren staat u zo in de tuin – perfect voor zomerse dagen. De open keuken is praktisch en compleet, voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven en koelkast – ideaal voor dagelijks gebruik of uitgebreid koken. Op de begane grond bevinden zich maar liefst vier slaapkamers, waarvan twee met vaste kasten en één met rolluik, ideaal voor comfort en verduistering. De badkamer is fris en verzorgd met een douche, wastafel met meubel en een zwevend toilet. Bouwjaar:1974. Perceel: 1.641 m². Inhoud: ca. 750 m³. Woonoppervlakte: ca. 171 m². Overige inpandige ruimte: ca. 32 m². Gebouw gebonden buitenruimte: ca. 7 m². Externe bergruimte: ca. 38 m². Verwarming: hybride warmtepomp (bouwjaar: 2023) Warm water cv-ketel Atag (bouwjaar:2017). Isolatie: vloer-/ grotendeels muur-/ glasisolatie. Energielabel: C. Bijzonderheden: levensloopbestendig, ruime aangebouwde stenen garage en vrijstaande stenen schuur achter de woning.

Hipoteca berekenen

€ 695.000

Coste del comprador (estimado): € 15.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 13.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 710.750

3,04%

Anualmente

%

€ 34.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 695.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
171 m²
Área del lote
1641 m²
Contenido
750 m³
Otra zona interior
32 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
7 m²
Espacio de almacenamiento externo
38 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1974
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Open haard, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Agua tibia
Cv-ketel
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan bosrand, aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk
Jardín
Tuin rondom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
18-08-2025
Fecha de venta
20-02-2026

Instalaciones del baño

2 inloopdouches, toilet, 2 wastafels, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektrische deur en elektra

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en rookkanaal

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7261

Mapas de Google

Vista geográfica Ruurlo

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Ruurlo

Estadísticas de vivienda y vecindario en Ruurlo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Ruurlo. En 2026 había 7.780 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 441.000.

Inhabitantes

7.780

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 441.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.100

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

175

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Ruurlo
Año Inhabitantes
2021 7.730
2022 7.755
2023 7.775
2024 7.760
2025 7.760
2026 7.780

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Ruurlo
Año Promedio WOZ
2021 EUR 308.000
2022 EUR 341.000
2023 EUR 417.000
2024 EUR 426.000
2025 EUR 441.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.465 0-15: 895 15-25: 815 25-45: 1.315 45-65: 2.300

Nivel académico

Hoger

1.590

Praktisch

1.290

Middelbaar

2.760

Origen de los residentes (2025)

Europa

265

Nederland

7.210

Buiten Europa

280

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 425
Appartementen 597
Tussenwoningen 600
Vrijstaande woningen 1.153
Twee-onder-één-kap woningen 791

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 121
1900 tot 1925 254
1925 tot 1950 285
1950 tot 1970 615
1970 tot 1980 481
1980 tot 1990 444
1990 tot 2000 561
2000 tot 2010 517
2010 tot 2020 137
2020 en later 162

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta B

874

Etiqueta A

845

Etiqueta C

663

Etiqueta G

396

Etiqueta D

336

Etiqueta F

135

Etiqueta E

94

Etiqueta A+++

72

Etiqueta A+

65

Etiqueta A++

40

Etiqueta A++++

4

Etiqueta A+++++

2

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Ruurlo
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.460 3.160
2021 1.640 3.220
2022 1.280 3.060
2023 1.040 2.940
2024 1.010 2.990

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.360

Huurwoning

Gas: 800 • Electricidad: 2.120

Koopwoning

Gas: 1.120 • Electricidad: 3.220

Appartement

Gas: 880 • Electricidad: 2.440

Tussenwoning

Gas: 840 • Electricidad: 2.350

Vrijstaande woning

Gas: 1.300 • Electricidad: 3.710

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.030 • Electricidad: 2.980

Actividad empresarial en Ruurlo (2025)

Handel en HORECA 185
Nijverheid en energie 110
Zakelijke dienstverlening 245
Overheid, onderwijs en zorg 165
Landbouw, bosbouw en visserij 155
Vervoer, informatie en communicatie 45
Financiele diensten en onroerendgoed 45
Cultuur, recreatie en overige diensten 100

Número total de establecimientos empresariales: 1.040

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Ruurlo
Periodo Delitos
jan 2026 4
jul 2025 17
jun 2025 24
mei 2025 18
mrt 2025 15
mrt 2026 10
nov 2024 12
nov 2025 5
okt 2024 7
okt 2025 10
sep 2024 10
sep 2025 12

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Ruurlo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Ruurlo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Ruurlo?

Ruurlo telt in 2026 ongeveer 7.780 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Ruurlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Ruurlo is in 2025 circa € 441.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Ruurlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Ruurlo ligt rond € 34.100 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Ruurlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 175 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Ruurlo?

In Ruurlo komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 1.153 woningen.

Meer viviendas in Ruurlo

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.