Ir directamente al contenido
Logotipo de G&O Makelaars

Hagelingerweg 20 C

2071CJ Santpoort-Noord • Noord-Holland

€ 375.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 384.350

Precio de compra /m²: € 5.434

Galería de fotos

Descripción

Modern hoekappartement (maisonnette) met lift in het hart van Santpoort-Noord! Wonen in de geliefde dorpskern van Santpoort-Noord? Dat kan in deze moderne 2-kamer hoekmaisonnette, gelegen op de 2e etage van een kleinschalig en verzorgd appartementencomplex mét lift. Dankzij de hoekligging geniet je van een vrij en leuk uitzicht over de omgeving. De royale woonkamer, de nette afwerking en de praktische indeling maken dit appartement instapklaar. Daarnaast beschik je over een eigen berging en woon je op een toplocatie: op steenworp afstand van winkels, gezellige horeca en het openbaar vervoer. Het NS-station en de Kennemerduinen zijn eenvoudig te voet bereikbaar. Pluspunten op een rij: - Modern 2-kamer hoekappartement (maisonnette) - Lift aanwezig - Vrij uitzicht en veel lichtinval - 2 woonlagen - Eigen berging - Midden in de dorpskern van Santpoort-Noord - Nabij station, winkels en natuur Meer weten of direct een kijkje nemen? Bekijk de volledige presentatie op hagelingerweg20c.nl Begane grond Centrale entree met brievenbussen en bellentableau met intercom, privé berging, hal met trapopgang en lift. 2e verdieping Entree, hal met meterkast en modern toilet met fonteintje, gang met praktische vaste kast met c.v.-opstelling en wasmachine/drogeraansluiting, ruime slaapkamer met schuifkastenwand, nette badkamer met inloopdouche en dubbel wastafelmeubel, trap naar beneden naar de 1e verdieping. 1e verdieping Royale woonkamer met moderne open keuken (2021) v.v. diverse inbouwapparatuur waaronder inductie kookplaat, afzuigkap, oven, koelkast en vaatwasser, toegang tot het zonnige balkon op het zuidwesten met leuk vrij uitzicht over de omgeving. Goed om te weten - keuken vernieuwd in 2021 - speelse indeling - zonnig balkon met leuk vrij uitzicht over de omgeving - geheel v.v. parketvloer - balkon in 2023 v.v. houten vloer - zó te betrekken - c.v.-combiketel Remeha Tzerra cw5 2021 - buiten schilderwerk 2024 - geheel v.v. dubbel glas; 1e verdieping v.v. HR++ glas in 2024 - servicekosten per maand ca. € 250,- inclusief opstalverzekering, voorschot water, onderhoud lift en reservering groot onderhoud - oplevering in overleg - tip-> bekijk de uitgebreide presentatie via de brochure

Hipoteca berekenen

€ 375.000

Coste del comprador (estimado): € 9.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 384.350

2,78%

Anualmente

%

€ 18.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 375.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, maisonnette (appartement)

Índice

Habitaciones
2 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
69 m²
Contenido
227 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
5 m²
Espacio de almacenamiento externo
4 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1983
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Aislamiento
Dubbel glas en HR-glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha Tzerra cw5 (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht
Rescate
Box
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
24-06-2025
Fecha de venta
02-08-2025

Instalaciones del baño

Douche en wastafel

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2071

Mapas de Google

Ubicación de Santpoort-Noord

Vista espacial del área de trabajo en Santpoort-Noord

Estadísticas de vivienda y vecindario en Santpoort-Noord

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Santpoort-Noord. En 2025 había 7.265 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 551.000.

Inhabitantes

7.265

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 551.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 40.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

261

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Santpoort-Noord
Año Inhabitantes
2021 7.245
2022 7.245
2023 7.270
2024 7.245
2025 7.265

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Santpoort-Noord
Año Promedio WOZ
2021 EUR 427.000
2022 EUR 473.000
2023 EUR 531.000
2024 EUR 537.000
2025 EUR 551.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.830 0-15: 1.160 15-25: 745 25-45: 1.435 45-65: 2.095

Nivel académico

Hoger

2.190

Praktisch

900

Middelbaar

2.150

Origen de los residentes (2025)

Europa

425

Nederland

6.255

Buiten Europa

575

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 637
Appartementen 850
Tussenwoningen 1.240
Vrijstaande woningen 180
Twee-onder-één-kap woningen 375

Período de construcción del edificio

Voor 1700 6
1700 tot 1900 102
1900 tot 1925 286
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 1.182
1970 tot 1980 135
1980 tot 1990 339
1990 tot 2000 160
2000 tot 2010 43
2010 tot 2020 29
2020 en later 14

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

711

Etiqueta F

631

Etiqueta G

559

Etiqueta E

422

Etiqueta D

359

Etiqueta A

335

Etiqueta B

325

Etiqueta A+

17

Etiqueta A++

11

Etiqueta A+++

7

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Santpoort-Noord
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.270 2.800
2021 1.470 2.870
2022 1.150 2.630
2023 980 2.430
2024 960 2.480

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.150 • Electricidad: 2.760

Huurwoning

Gas: 710 • Electricidad: 1.620

Koopwoning

Gas: 1.060 • Electricidad: 2.680

Appartement

Gas: 650 • Electricidad: 1.610

Tussenwoning

Gas: 960 • Electricidad: 2.490

Vrijstaande woning

Gas: 1.760 • Electricidad: 3.890

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Electricidad: 2.990

Actividad empresarial en Santpoort-Noord (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 355
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 60
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 130

Número total de establecimientos empresariales: 1.110

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Santpoort-Noord
Periodo Delitos
jan 2025 23
jan 2026 9
jul 2025 26
jun 2025 24
mei 2025 21
mrt 2025 15
nov 2024 24
nov 2025 18
okt 2024 19
okt 2025 27
sep 2024 24
sep 2025 31

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Santpoort-Noord.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Santpoort-Noord

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Santpoort-Noord?

Santpoort-Noord telt in 2025 ongeveer 7.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord is in 2025 circa € 551.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Santpoort-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 261 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Santpoort-Noord?

In Santpoort-Noord komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.240 woningen.

Meer viviendas in Santpoort-Noord

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.