Ir directamente al contenido
Logotipo de VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS

Roos en Beeklaan 18

2071TD Santpoort-Noord • Noord-Holland

€ 740.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 16.650

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 14.800) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 756.650

Precio de compra /m²: € 5.138

Galería de fotos

Descripción

AAN EEN VAN DE BREEDSTE LANEN VAN SANTPOORT-NOORD GELEGEN VERRASSEND RUIME EENGEZINSWONING MET EEN VERGROTE ERKER AAN DE VOORZIJDE, EEN UITBOUW OVER DE BREEDTE AAN DE ACHTERZIJDE, OPEN (WOON)KEUKEN, 5 PRIMA FORMAAT SLAAPKAMERS, 2 BADKAMERS, FLINKE VOOR- EN ACHTERTUIN, RUIME STENEN SCHUUR EN ACHTEROM. De ligging is zeer gunstig in een groene, rustige en ruim opgezette woonomgeving nabij wandelparken en duinen, op loopafstand van een bushalte en het het NS-station en dichtbij scholen (zowel basis- als voortgezet onderwijs), veel vers- en speciaalwinkels en verschillende sportaccomodaties en faciliteiten. Optimale verbinding met uitvalswegen naar Haarlem en Amsterdam/Schiphol. INDELING: Parterre: entree/royale hal; meterkast; toilet (wandcloset) met fonteintje; zeer ruime, aangenaam lichte en aan de achterzijde uitgebouwde woonkamer met een vergrote en vernieuwde erker aan de voorzijde (echt een ruimte aanwinst, zeer veel extra lichtval én mooi aangezicht van de voorzijde) en een open keuken in hoekopstelling aan de achterzijde, voorzien van een vijf pits gaskookplaat met wokbrander, hetelucht oven, RVS afzuigkap, koel/vries-combinatie, vaatwasser en veel kastruimte, waaronder een carrouselkast en een apothekerskast. Het aanrechtblad is van massief in het werk vervaardigd granito. De aanbouw heeft openslaande deuren naar de achtertuin en zeer veel binnenvallend licht, dankzijn de grote brede achterpui en de in het dak opgenomen lichtstraat. 1e verdieping: overloopruimte; slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast; tweede slaapkamer (of werk/studeerkamer) aan de achterzijde; grote slaapkamer aan de voorzijde met vaste kasten; ruime badkamer met ligbad, aparte douche, toilet (wandcloset), wastafelmeubel met dubbele spoelbak, mengkranen en een granito blad, een handdoeken radiator en een in het werk vervaardigde granitovloer. De indeling van de eerste verdieping is met een verbouwing aangepast waardoor de slaapkamers meer in evenwicht zijn qua onderlinge grootte en dat geldt ook voor de badkamer. 2e verdieping: overloopruimte; kast met opstelling voor de wasmachine/droger; ruime slaapkamer aan zowel de voor- als achterzijde, beiden voorzien van een kunststof dakkapel; 2e badkamer met douche, wastafel, toilet (wandcloset) en opstellingsplaats van de c.v.-ketel. BIJZONDERHEDEN: - Zie voor indeling, maatvoeringen en plattegronden de brochure op Funda. - Degelijke, goed verbouwde woning. - Alle kozijnen op de parterre en 1e verdieping zijn vervangen in hardhout en grotendeels voorzien van HR+ beglazing. Op de zolderverdieping zijn kunststof kozijnen met isolerende beglazing geplaatst. - Elektra: 8 groepen met 2x aardlekschakelaar. - De woonkamer is voorzien van een massief eiken parketvloer. - Verwarming en warmwater d.m.v. Nefit Proline CW 5 combiketel uit 2023. - Aanvaarding in overleg (indicatie medio juni 2026). Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 740.000

Coste del comprador (estimado): € 16.650

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 14.800) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 756.650

3,04%

Anualmente

%

€ 37.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 740.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
144 m²
Área del lote
184 m²
Contenido
478 m³
Espacio de almacenamiento externo
8 m²
Área del jardín trasero
57 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1967
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie en dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit Proline CW5 (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
11-02-2026
Fecha de venta
02-04-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, 2 toiletten, wastafelmeubel, inloopdouche, en wastafel

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2071

Mapas de Google

Ubicación de Santpoort-Noord

Vista espacial del área de trabajo en Santpoort-Noord

Estadísticas de vivienda y vecindario en Santpoort-Noord

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Santpoort-Noord. En 2025 había 7.265 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 551.000.

Inhabitantes

7.265

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 551.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 40.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

261

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Santpoort-Noord
Año Inhabitantes
2021 7.245
2022 7.245
2023 7.270
2024 7.245
2025 7.265

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Santpoort-Noord
Año Promedio WOZ
2021 EUR 427.000
2022 EUR 473.000
2023 EUR 531.000
2024 EUR 537.000
2025 EUR 551.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.830 0-15: 1.160 15-25: 745 25-45: 1.435 45-65: 2.095

Nivel académico

Hoger

2.190

Praktisch

900

Middelbaar

2.150

Origen de los residentes (2025)

Europa

425

Nederland

6.255

Buiten Europa

575

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 637
Appartementen 850
Tussenwoningen 1.240
Vrijstaande woningen 180
Twee-onder-één-kap woningen 375

Período de construcción del edificio

Voor 1700 6
1700 tot 1900 102
1900 tot 1925 286
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 1.182
1970 tot 1980 135
1980 tot 1990 339
1990 tot 2000 160
2000 tot 2010 43
2010 tot 2020 29
2020 en later 14

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

711

Etiqueta F

631

Etiqueta G

559

Etiqueta E

422

Etiqueta D

359

Etiqueta A

335

Etiqueta B

325

Etiqueta A+

17

Etiqueta A++

11

Etiqueta A+++

7

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Santpoort-Noord
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.270 2.800
2021 1.470 2.870
2022 1.150 2.630
2023 980 2.430
2024 960 2.480

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.150 • Electricidad: 2.760

Huurwoning

Gas: 710 • Electricidad: 1.620

Koopwoning

Gas: 1.060 • Electricidad: 2.680

Appartement

Gas: 650 • Electricidad: 1.610

Tussenwoning

Gas: 960 • Electricidad: 2.490

Vrijstaande woning

Gas: 1.760 • Electricidad: 3.890

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Electricidad: 2.990

Actividad empresarial en Santpoort-Noord (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 355
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 60
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 130

Número total de establecimientos empresariales: 1.110

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Santpoort-Noord
Periodo Delitos
jan 2025 23
jan 2026 9
jul 2025 26
jun 2025 24
mei 2025 21
mrt 2025 15
nov 2024 24
nov 2025 18
okt 2024 19
okt 2025 27
sep 2024 24
sep 2025 31

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Santpoort-Noord.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Santpoort-Noord

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Santpoort-Noord?

Santpoort-Noord telt in 2025 ongeveer 7.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord is in 2025 circa € 551.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Santpoort-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 261 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Santpoort-Noord?

In Santpoort-Noord komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.240 woningen.

Meer viviendas in Santpoort-Noord

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.