Ir directamente al contenido
Logotipo de Zuidam Makelaardij

Voorplaats 12

2071NK Santpoort-Noord • Noord-Holland

€ 615.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 14.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 629.150

Precio de compra /m²: € 5.442

Galería de fotos

Descripción

In het geliefde Santpoort-Noord: sfeervolle jaren ’30 eindwoning, instapklaar en voorzien van een bijzonder diepe, uitgebouwde woonkamer met volop licht en leefruimte. Welkom bij Voorplaats 12 – een charmante en goed onderhouden eindwoning uit 1935, gelegen op een rustige en geliefde locatie in het hart van Santpoort-Noord. Deze woning combineert authentieke details met modern woongemak, en biedt dankzij de erker, aanbouw én dakkapel verrassend veel leefruimte. Indeling en sfeer Bij binnenkomst valt direct de sfeervolle woonkamer op, voorzien van een karakteristieke erker die zorgt voor veel lichtinval en een prettige zithoek. De aanbouw aan de achterzijde creëert extra ruimte voor een royale eethoek of werkplek met uitzicht op de tuin. De woning is met zorg onderhouden en dat is in elk detail terug te zien. Ruimte en comfort De eerste verdieping beschikt over twee ruime slaapkamers en een comfortabele badkamer met tweede toilet. De wasmachine en droger hebben een eigen, praktische plek op deze verdieping. Op de bovenste verdieping vind je onder andere een ruime slaapkamer met dakkapel, wat niet alleen extra leefruimte biedt, maar ook een gevoel van openheid en licht creëert. De woning biedt volop mogelijkheden voor verdere uitbreiding of aanpassing naar eigen wens. Buitenleven De royale zonnige achtertuin is verzorgd aangelegd en beschikt over een ruime berging, ideaal voor fietsen of hobbyruimte. De handige achterom maakt het geheel compleet. Ligging Voorplaats 12 ligt op steenworp afstand van het gezellige dorpscentrum van Santpoort-Noord, met diverse winkels, restaurants, cafés en voorzieningen binnen handbereik. Daarnaast is de woning gunstig gelegen ten opzichte van scholen, openbaar vervoer en uitvalswegen richting Haarlem en Amsterdam. Ook de duinen en het strand zijn op korte fietsafstand bereikbaar. Kortom: een karaktervolle woning op een toplocatie, perfect voor wie op zoek is naar sfeer, comfort én gemak! Goed om te weten: Woonoppervlak 113 m2 Riant perceel van maar liefst 153 m2 In 2014 geheel gemoderniseerd Voorzien van Tonzon vloerisolatie en spouwmuurisolatie Eindwoning Energielabel C Oplevering in overleg

Hipoteca berekenen

€ 615.000

Coste del comprador (estimado): € 14.150

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 12.300) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 629.150

3,04%

Anualmente

%

€ 30.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 615.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, eindwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
113 m²
Área del lote
153 m²
Contenido
362 m³
Espacio de almacenamiento externo
25 m²
Área del jardín trasero
62 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1935
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
28-08-2025
Fecha de venta
09-10-2025

Instalaciones del baño

Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Rolluiken

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2071

Mapas de Google

Ubicación de Santpoort-Noord

Vista espacial del área de trabajo en Santpoort-Noord

Estadísticas de vivienda y vecindario en Santpoort-Noord

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Santpoort-Noord. En 2025 había 7.265 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 551.000.

Inhabitantes

7.265

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 551.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 40.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

261

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Santpoort-Noord
Año Inhabitantes
2021 7.245
2022 7.245
2023 7.270
2024 7.245
2025 7.265

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Santpoort-Noord
Año Promedio WOZ
2021 EUR 427.000
2022 EUR 473.000
2023 EUR 531.000
2024 EUR 537.000
2025 EUR 551.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.830 0-15: 1.160 15-25: 745 25-45: 1.435 45-65: 2.095

Nivel académico

Hoger

2.190

Praktisch

900

Middelbaar

2.150

Origen de los residentes (2025)

Europa

425

Nederland

6.255

Buiten Europa

575

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 637
Appartementen 850
Tussenwoningen 1.240
Vrijstaande woningen 180
Twee-onder-één-kap woningen 375

Período de construcción del edificio

Voor 1700 6
1700 tot 1900 102
1900 tot 1925 286
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 1.182
1970 tot 1980 135
1980 tot 1990 339
1990 tot 2000 160
2000 tot 2010 43
2010 tot 2020 29
2020 en later 14

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

711

Etiqueta F

631

Etiqueta G

559

Etiqueta E

422

Etiqueta D

359

Etiqueta A

335

Etiqueta B

325

Etiqueta A+

17

Etiqueta A++

11

Etiqueta A+++

7

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Santpoort-Noord
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.270 2.800
2021 1.470 2.870
2022 1.150 2.630
2023 980 2.430
2024 960 2.480

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.150 • Electricidad: 2.760

Huurwoning

Gas: 710 • Electricidad: 1.620

Koopwoning

Gas: 1.060 • Electricidad: 2.680

Appartement

Gas: 650 • Electricidad: 1.610

Tussenwoning

Gas: 960 • Electricidad: 2.490

Vrijstaande woning

Gas: 1.760 • Electricidad: 3.890

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Electricidad: 2.990

Actividad empresarial en Santpoort-Noord (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 355
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 60
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 130

Número total de establecimientos empresariales: 1.110

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Santpoort-Noord
Periodo Delitos
jan 2025 23
jan 2026 9
jul 2025 26
jun 2025 24
mei 2025 21
mrt 2025 15
nov 2024 24
nov 2025 18
okt 2024 19
okt 2025 27
sep 2024 24
sep 2025 31

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Santpoort-Noord.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Santpoort-Noord

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Santpoort-Noord?

Santpoort-Noord telt in 2025 ongeveer 7.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord is in 2025 circa € 551.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Santpoort-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 261 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Santpoort-Noord?

In Santpoort-Noord komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.240 woningen.

Meer viviendas in Santpoort-Noord

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.