Ir directamente al contenido
Logotipo de Makelaar De Dames

Kerkstraat 9

3243AK Stad aan 't Haringvliet • Zuid-Holland

Vendido bajo reserva

€ 595.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 13.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 608.750

Precio de compra /m²: € 4.474

Galería de fotos

Descripción

Wonen in rust en ruimte – Kerkstraat 9, Stad aan ’t Haringvliet Stad aan ’t Haringvliet is een dorp waar het leven nog in een prettig tempo gaat. Hier ervaar je rust, ruimte en saamhorigheid, met de haven en het Haringvliet op loopafstand. Ideaal voor wie houdt van water, weidse uitzichten en een gemoedelijke dorpssfeer. De woning Kerkstraat 9 is een levensloopbestendige twee-onder-een-kapwoning met alles op de begane grond. Bij binnenkomst via de ruime hal vind je aan de rechterzijde het toilet en de badkamer. Verder beschikt de woning over twee slaapkamers: één aan de voorzijde en één aan de achterzijde met vaste kastruimte. De woonkamer vormt het hart van het huis: een royale, lichte ruimte die grenst aan de serre. Deze serre is een heerlijk verlengstuk van de leefruimte en nodigt uit om elk seizoen van dichtbij mee te maken – van de eerste zonnestralen in de lente tot knusse herfstavonden met een kop thee. Vanuit de woonkamer loop je door naar de keuken en praktische berging. En niet te vergeten: de inpandige garage, die niet alleen plek biedt voor de auto, maar ook volop ruimte geeft voor hobby’s of extra bergruimte. Duurzaam en klaar voor de toekomst De woning is volledig gasloos, voorzien van een energielabel A++ en uitgerust met maar liefst 32 zonnepanelen én een thuisbatterij. Dat maakt dit huis niet alleen comfortabel, maar ook bijzonder energiezuinig en toekomstgericht. Buitenleven Het perceel van ruim 500 m² biedt volop mogelijkheden. De achtertuin is royaal en biedt plek voor ontspanning, een moestuin of gezellig samen tafelen in de zomer. De pluspunten op een rij: • Levensloopbestendig: compleet woonprogramma op de begane grond; • Houtkachel in de woonkamer; • Ruime woonkamer met serre; • Twee slaapkamers en een praktische indeling; • Garage en berging aanwezig; • Gasloos, energielabel A++, 32 zonnepanelen en een thuisbatterij; • Grote tuin rondom; • Gelegen in een rustig en gemoedelijk dorp. Kom zelf de sfeer proeven Een woning als deze is zeldzaam: levensloopbestendig, duurzaam en ruim. Wij nodigen je van harte uit om zelf te komen kijken en de mogelijkheden van Kerkstraat 9 te ervaren. Bel of mail ons voor een bezichtiging – Wij, de Dames leiden je met plezier rond.

Hipoteca berekenen

€ 595.000

Coste del comprador (estimado): € 13.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 11.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 608.750

3,04%

Anualmente

%

€ 29.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 595.000 k.k.
Estado
Vendido bajo reserva
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
133 m²
Área del lote
528 m²
Contenido
606 m³
Otra zona interior
19 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
43 m²
Espacio de almacenamiento externo
28 m²
Área del jardín trasero
170 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1960
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Agua tibia
Elektrische boiler
Etiqueta energética
A++

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Inpandig
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
03-10-2025
Fecha de venta
09-04-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Airconditioning
  • rolluiken
  • rookkanaal
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3243

Mapas de Google

Ver Stad aan 't Haringvliet en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Stad aan 't Haringvliet

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Stad aan 't Haringvliet. En 2025 había 1.600 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 348.000.

Inhabitantes

1.600

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 348.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.700

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

35

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Stad aan 't Haringvliet
Año Inhabitantes
2021 1.475
2022 1.515
2023 1.525
2024 1.540
2025 1.600

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Stad aan 't Haringvliet
Año Promedio WOZ
2021 EUR 235.000
2022 EUR 265.000
2023 EUR 319.000
2024 EUR 334.000
2025 EUR 348.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 290 0-15: 265 15-25: 150 25-45: 395 45-65: 495

Nivel académico

Hoger

290

Praktisch

320

Middelbaar

600

Origen de los residentes (2025)

Europa

80

Nederland

1.425

Buiten Europa

100

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 113
Appartementen 62
Tussenwoningen 139
Vrijstaande woningen 206
Twee-onder-één-kap woningen 199

Período de construcción del edificio

Voor 1700 7
1700 tot 1900 74
1900 tot 1925 98
1925 tot 1950 76
1950 tot 1970 196
1970 tot 1980 61
1980 tot 1990 58
1990 tot 2000 38
2000 tot 2010 20
2010 tot 2020 102
2020 en later 26

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

159

Etiqueta A

134

Etiqueta G

113

Etiqueta F

79

Etiqueta D

76

Etiqueta B

70

Etiqueta E

37

Etiqueta A+++

37

Etiqueta A+

8

Etiqueta A++

8

Etiqueta A+++++

1

Etiqueta A++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Stad aan 't Haringvliet
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.340 2.890
2021 1.450 3.080
2022 1.100 2.880
2023 920 2.800
2024 920 2.910

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 770 • Electricidad: 2.390

Huurwoning

Gas: 750 • Electricidad: 1.890

Koopwoning

Gas: 990 • Electricidad: 3.160

Appartement

Gas: 680 • Electricidad: 1.710

Tussenwoning

Gas: 650 • Electricidad: 2.280

Vrijstaande woning

Gas: 1.250 • Electricidad: 3.600

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 920 • Electricidad: 2.820

Actividad empresarial en Stad aan 't Haringvliet (2025)

Handel en HORECA 25
Nijverheid en energie 45
Zakelijke dienstverlening 50
Overheid, onderwijs en zorg 35
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 15

Número total de establecimientos empresariales: 205

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Stad aan 't Haringvliet
Periodo Delitos
jan 2025 6
jan 2026 2
jul 2025 5
jun 2025 1
mei 2025 0
mrt 2025 1
nov 2024 1
nov 2025 2
okt 2024 2
okt 2025 6
sep 2024 1
sep 2025 5

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Stad aan 't Haringvliet.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Stad aan 't Haringvliet

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Stad aan 't Haringvliet?

Stad aan 't Haringvliet telt in 2025 ongeveer 1.600 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Stad aan 't Haringvliet?

De gemiddelde WOZ-waarde in Stad aan 't Haringvliet is in 2025 circa € 348.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Stad aan 't Haringvliet?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Stad aan 't Haringvliet ligt rond € 33.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Stad aan 't Haringvliet?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 35 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Stad aan 't Haringvliet?

In Stad aan 't Haringvliet komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 206 woningen.

Meer viviendas in Stad aan 't Haringvliet

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.