Ir directamente al contenido
Logotipo de Struijk & Struijk Makelaardij

Lieve Vrouwepoldersedijk 23

3243LA Stad aan 't Haringvliet • Zuid-Holland

Vendido

€ 450.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 460.850

Precio de compra /m²: € 3.061

Galería de fotos

Descripción

Welkom bij deze karakteristieke vrijstaande woning in Stad aan ’t Haringvliet! Deze sfeervolle woning combineert de charme van 1905 met het comfort van nu. Met een woonoppervlakte van 147 m², een extra ruimte van 44 m² en een perceel van maar liefst 835 m², is dit de ideale plek voor gezinnen of liefhebbers van ruimte en rust. Dankzij het vrije uitzicht aan de achterzijde geniet je hier van modern wooncomfort in een landelijke omgeving. De ligging is bijzonder: rustig en idyllisch, met een vrij uitzicht en tegelijkertijd nabij voorzieningen en uitvalswegen. Het dorp ademt een gemoedelijke sfeer en vormt een heerlijke plek om thuis te komen. Indeling begane grond Via de entree kom je in de lichte en ruime woonkamer, waar grote raampartijen zorgen voor veel natuurlijk licht en een aangename sfeer. Er is een doorloop naar de eetkamer en via de bijkeuken bereik je de complete keuken, toilet en kelder. De verdieping beschikt over twee ruime slaapvertrekken en een badkamer met ligbad. Buitenruimte De royale tuin rondom de woning is een absolute eyecatcher. Met een perceel van 835 m² heb je volop mogelijkheden voor tuinliefhebbers, kinderen en zomerse gezelligheid. Aan de achterzijde staat een vrijstaande houten garage met ruimte voor twee auto’s én voldoende opbergruimte. Onze digitale brochure is te vinden op lievevrouwepoldersedijk23.nl. Hierop vind je belangrijke documentatie, het volledige presentatiepakket én diverse handige tools. Bijzonderheden: - Bouwjaar: 1905 - Woonoppervlakte: 147 m² (conform meetrapport) - Overige inpandige ruimte 3 m² (conform meetrapport) - Externe bergruimte 44 m² (conform meetrapport) - Inhoud woning: 611 m³ (conform meetrapport) - Verwarming en warm water via cv-installatie (Vaillant, 2014) - Ruime en zonnige tuin - 21 zonnepanelen op het dak - In 2022 is het dak, waar nodig, gerenoveerd - Dakkapellen zijn uitgevoerd in Keralit; kozijnen ook (deels) vervangen naar Ketalit kozijnen - Parkeergelegenheid op eigen terrein - Vrijstaande garage voor 2 auto's (betonnen elementen met houten aftimmering) - Buitenruimte biedt mogelijkheid tot schuur of eventueel een mantelzorg woning - Oplevering: in overleg De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.

Hipoteca berekenen

€ 450.000

Coste del comprador (estimado): € 10.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 460.850

2,78%

Anualmente

%

€ 22.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 450.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
147 m²
Área del lote
835 m²
Contenido
611 m³
Otra zona interior
3 m²
Espacio de almacenamiento externo
44 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1905
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie en dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Etiqueta energética
NIET BESCHIKBAAR

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Vrij uitzicht
Jardín
Tuin rondom
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Vrijstaande houten garage
Capacidad del garaje
2 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
01-10-2025
Fecha de venta
25-02-2026

Instalaciones del baño

Ligbad

Características adicionales

  • Zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3243

Mapas de Google

Ver Stad aan 't Haringvliet en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Stad aan 't Haringvliet

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Stad aan 't Haringvliet. En 2025 había 1.600 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 348.000.

Inhabitantes

1.600

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 348.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.700

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

35

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Stad aan 't Haringvliet
Año Inhabitantes
2021 1.475
2022 1.515
2023 1.525
2024 1.540
2025 1.600

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Stad aan 't Haringvliet
Año Promedio WOZ
2021 EUR 235.000
2022 EUR 265.000
2023 EUR 319.000
2024 EUR 334.000
2025 EUR 348.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 290 0-15: 265 15-25: 150 25-45: 395 45-65: 495

Nivel académico

Hoger

290

Praktisch

320

Middelbaar

600

Origen de los residentes (2025)

Europa

80

Nederland

1.425

Buiten Europa

100

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 113
Appartementen 62
Tussenwoningen 139
Vrijstaande woningen 206
Twee-onder-één-kap woningen 199

Período de construcción del edificio

Voor 1700 7
1700 tot 1900 74
1900 tot 1925 98
1925 tot 1950 76
1950 tot 1970 196
1970 tot 1980 61
1980 tot 1990 58
1990 tot 2000 38
2000 tot 2010 20
2010 tot 2020 102
2020 en later 26

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

159

Etiqueta A

134

Etiqueta G

113

Etiqueta F

79

Etiqueta D

76

Etiqueta B

70

Etiqueta E

37

Etiqueta A+++

37

Etiqueta A+

8

Etiqueta A++

8

Etiqueta A+++++

1

Etiqueta A++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Stad aan 't Haringvliet
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.340 2.890
2021 1.450 3.080
2022 1.100 2.880
2023 920 2.800
2024 920 2.910

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 770 • Electricidad: 2.390

Huurwoning

Gas: 750 • Electricidad: 1.890

Koopwoning

Gas: 990 • Electricidad: 3.160

Appartement

Gas: 680 • Electricidad: 1.710

Tussenwoning

Gas: 650 • Electricidad: 2.280

Vrijstaande woning

Gas: 1.250 • Electricidad: 3.600

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 920 • Electricidad: 2.820

Actividad empresarial en Stad aan 't Haringvliet (2025)

Handel en HORECA 25
Nijverheid en energie 45
Zakelijke dienstverlening 50
Overheid, onderwijs en zorg 35
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 10
Financiele diensten en onroerendgoed 5
Cultuur, recreatie en overige diensten 15

Número total de establecimientos empresariales: 205

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Stad aan 't Haringvliet
Periodo Delitos
jan 2025 6
jan 2026 2
jul 2025 5
jun 2025 1
mei 2025 0
mrt 2025 1
nov 2024 1
nov 2025 2
okt 2024 2
okt 2025 6
sep 2024 1
sep 2025 5

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Stad aan 't Haringvliet.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Stad aan 't Haringvliet

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Stad aan 't Haringvliet?

Stad aan 't Haringvliet telt in 2025 ongeveer 1.600 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Stad aan 't Haringvliet?

De gemiddelde WOZ-waarde in Stad aan 't Haringvliet is in 2025 circa € 348.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Stad aan 't Haringvliet?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Stad aan 't Haringvliet ligt rond € 33.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Stad aan 't Haringvliet?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 35 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Stad aan 't Haringvliet?

In Stad aan 't Haringvliet komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 206 woningen.

Meer viviendas in Stad aan 't Haringvliet

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.