Ir directamente al contenido
Logotipo de Wim Stuursma Makelaardij

Zonnedauwlaan 13

9502AX Stadskanaal • Groningen

Vendido

€ 225.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 6.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 4.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 231.350

Precio de compra /m²: € 2.500

Galería de fotos

Descripción

Stadskanaal – Zonnedauwlaan 13 Vraagprijs: € 225.000,- k.k. Bent u op zoek naar een nette tussenwoning op korte afstand van alle voorzieningen die Stadskanaal te bieden heeft? Dan is de Zonnedauwlaan 13 zeker het bekijken waard! In de rustige en groene woonwijk Maarsveld staat deze ruime woning op een perceel van 208 m² eigen grond, met een lichte, sfeervolle woonkamer, open keuken en maar liefst vier slaapkamers. De woning is door de jaren heen netjes onderhouden en gemoderniseerd, waardoor u hier direct comfortabel kunt wonen. Wat deze woning uniek maakt, is dat u via de achterzijde toegang heeft tot de vrijstaande houten garage met eigen parkeerplek. Bent u benieuwd of deze woning uw nieuwe thuis kan worden? Meld u aan voor de start van de verkoop en overtuig uzelf! De verkoop begint op woensdag 19 november aanstaande. U kunt zich aanmelden via ons kantoor (telefonisch of via mail). U bent van harte welkom om het geheel te komen bezichtigen. We plannen de bezichtigingen op vaste tijdstippen om het u en uw medekijkers gemakkelijk te maken, zodat we u in alle rust kunnen rondleiden. We kijken ernaar uit om u te ontmoeten en u deze bijzondere woning te laten zien! Indeling: Begane grond: entree/hal met trapopgang en toilet, ruime woonkamer (ca. 26,8 m²) met uitzicht op de tuin, open keuken (ca. 7 m²) voorzien van inbouwapparatuur, en een praktische bijkeuken (ca. 2,4 m²) met witgoedaansluitingen en doorgang naar de tuin. De berging (ca. 6,6 m²) is bereikbaar vanuit de tuin. Eerste verdieping: overloop (ca. 4,7 m²) met bergruimte (ca. 2,4 m²), drie slaapkamers (ca. 12 m², 9,7 m² en 4,8 m²) en een badkamer (ca. 7,4 m²) met inloopdouche en wastafelmeubel. Tweede verdieping: middels vaste trap bereikbare zolder met vierde slaapkamer (ca. 7,4 m²). Handig om te weten: - Bouwjaar 1967, door de jaren heen gemoderniseerd; - Verwarming via CV-combiketel (Intergas, 2012); - Geheel voorzien van dubbel glas en energielabel C; - In 2017 is een vaste trap geplaatst en is de zolder omgebouwd tot vierde slaapkamer; - In 2024 is een nieuwe voordeur geplaatst en in 2025 is de vaatwasser vervangen; - De afgelopen twee jaar is de tuin op diverse punten aangepakt. Zo zijn zowel de voor- als achtertuin opnieuw aangelegd en zijn er nieuwe schuttingen (inclusief poortdeur) geplaatst. - Onderhoudsarme tuin met sfeervolle overkapping (ca. 12,5 m²); - Gelegen op korte afstand van winkels, scholen en sportvoorzieningen; - Aan de achterzijde staat een vrijstaande houten garage; - Wonen in een kindvriendelijke woonwijk, met de rust en ruimte van de Groningse natuur op korte afstand. Omgevingsinformatie: Maarsveld is een rustige en groene woonwijk met voornamelijk gezinswoningen. Vanuit deze locatie bereikt u binnen enkele minuten per fiets of te voet het centrum van Stadskanaal met een breed aanbod aan winkels, supermarkten en horecagelegenheden. Ook voorzieningen als basisscholen, een middelbare school, een mbo-instelling, sportaccommodaties en zorginstellingen liggen op korte afstand. Voor ontspanning en recreatie kunt u terecht bij het recreatie- en sportpark Pagedal, waar u kunt sporten, zwemmen en wandelen in een natuurlijke omgeving. Daarnaast biedt Stadskanaal culturele voorzieningen zoals Theater Geert Teis en een actief verenigingsleven. Dankzij de gunstige ligging nabij de N366 zijn omliggende plaatsen als Veendam, Gieten en Emmen uitstekend bereikbaar. Kortom: een fijne plek om te wonen, met alles wat u nodig heeft binnen handberei Lees de volledige omschrijving