Ir directamente al contenido
Logotipo de Mijn Makelaar Steenwijk

Hendrik de Vroomestraat 1

8331CD Steenwijk • Overijssel

Vendido

€ 310.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.050

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.200) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 318.050

Precio de compra /m²: € 2.897

Galería de fotos

Hendrik de Vroomestraat 1 Steenwijk
Foto 49

Descripción

Nette hoekwoning met aanbouw en vrijstaande garage! In de rustige en groene woonwijk 'De Gagels' staat deze goed onderhouden hoekwoning met vrijstaande garage en dubbele aangebouwde stenen berging. De woning ligt in een kindvriendelijke omgeving, op korte afstand van het stadscentrum. Dankzij de aanbouw, waarin de keuken is gerealiseerd, is er extra leefruimte ontstaan. Achter de woning bevindt zich de stenen garage, die in 2020 is voorzien van nieuwe dakbedekking. Bovendien heeft de woning een 1/6e aandeel in het gezamenlijke terrein achter de woningen. Indeling Begane grond: Entree, hal met toilet, meterkast en trapopgang naar de eerste verdieping, inclusief trapkast. De lichte woonkamer heeft grote raampartijen en een tuindeur naar het terras. Door de aanbouw is er een ruime leefruimte ontstaan. De keuken (2004) verkeert in nette staat en is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een 4-pits gaskookplaat, koelkast, vaatwasser, combimagnetron en afzuigkap. Vanuit de keuken is er toegang tot de aangebouwde berging met achterdeur, witgoedaansluiting en opstelplaats voor de cv-ketel. Aansluitend bevindt zich een tweede berging/hobbyruimte met achterdeur en internetaansluiting. Eerste verdieping: Overloop, drie slaapkamers en een badkamer met inloopdouche, tweede toilet en wastafel. Tweede verdieping: Voorzolder en een ruime slaapkamer met dakkapel en bergruimte. Tuin: De fraai aangelegde tuin met borders ligt op het zuidwesten en biedt veel privacy. Vanuit de tuin is er directe toegang tot de garage, die beschikt over een loopdeur en elektrische garagedeur. Daarnaast behoort er één parkeerplaats op het plein bij de woning. Goede bereikbaarheid middels het NS-intercity station met busstation, via diverse uitvalswegen en de A32 naar de omliggende regio met steden zoals Meppel, Zwolle, Heerenveen en Leeuwarden, maar ook naar prachtige natuurgebieden zoals het waterrijke Nationaal Park ‘Weerribben en Wieden’, de bossen van 'de Woldberg' en het 'Landgoed De Eese' en de heide, vennen en stuifzand in Havelte. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 310.000

Coste del comprador (estimado): € 8.050

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.200) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 318.050

2,78%

Anualmente

%

€ 15.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 310.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, hoekwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
107 m²
Área del lote
222 m²
Contenido
417 m³
Otra zona interior
24 m²
Área del jardín trasero
68 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1969
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie en grotendeels dubbelglas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Bosch Compact 3 (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Etiqueta energética
E

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
31-10-2025
Fecha de venta
08-12-2025

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektrische deur

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 8331

Mapas de Google

Steenwijk en el mapa

Explora Steenwijk y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Steenwijk

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Steenwijk. En 2025 había 17.620 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 286.000.

Inhabitantes

17.620

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 286.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 30.300

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

752

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Steenwijk
Año Inhabitantes
2021 17.110
2022 17.200
2023 17.495
2024 17.515
2025 17.620

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Steenwijk
Año Promedio WOZ
2021 EUR 201.000
2022 EUR 223.000
2023 EUR 259.000
2024 EUR 273.000
2025 EUR 286.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 4.410 0-15: 2.545 15-25: 1.945 25-45: 4.020 45-65: 4.705

Nivel académico

Hoger

3.430

Praktisch

3.610

Middelbaar

5.860

Origen de los residentes (2025)

Europa

895

Nederland

14.700

Buiten Europa

2.015

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.533
Appartementen 2.308
Tussenwoningen 2.702
Vrijstaande woningen 994
Twee-onder-één-kap woningen 1.292

Período de construcción del edificio

Voor 1700 6
1700 tot 1900 228
1900 tot 1925 477
1925 tot 1950 604
1950 tot 1970 1.136
1970 tot 1980 1.623
1980 tot 1990 605
1990 tot 2000 975
2000 tot 2010 999
2010 tot 2020 449
2020 en later 525

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

2.392

Etiqueta C

2.334

Etiqueta B

1.559

Etiqueta D

683

Etiqueta G

582

Etiqueta F

405

Etiqueta E

336

Etiqueta A+++

214

Etiqueta A+

188

Etiqueta A++++

181

Etiqueta A++

131

Etiqueta A+++++

3

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Steenwijk
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.180 2.470
2021 1.340 2.530
2022 1.050 2.410
2023 870 2.310
2024 840 2.380

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 960 • Electricidad: 2.390

Huurwoning

Gas: 750 • Electricidad: 1.840

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.720

Appartement

Gas: 650 • Electricidad: 1.670

Tussenwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.220

Vrijstaande woning

Gas: 1.180 • Electricidad: 3.540

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 960 • Electricidad: 2.610

Actividad empresarial en Steenwijk (2025)

Handel en HORECA 465
Nijverheid en energie 330
Zakelijke dienstverlening 395
Overheid, onderwijs en zorg 320
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 115
Financiele diensten en onroerendgoed 90
Cultuur, recreatie en overige diensten 210

Número total de establecimientos empresariales: 1.950

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Steenwijk
Periodo Delitos
jan 2025 58
jan 2026 49
jul 2025 62
jun 2025 66
mei 2025 71
mrt 2025 57
nov 2024 56
nov 2025 54
okt 2024 45
okt 2025 78
sep 2024 57
sep 2025 76

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Steenwijk.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Steenwijk

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Steenwijk?

Steenwijk telt in 2025 ongeveer 17.620 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Steenwijk?

De gemiddelde WOZ-waarde in Steenwijk is in 2025 circa € 286.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Steenwijk?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Steenwijk ligt rond € 30.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Steenwijk?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 752 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Steenwijk?

In Steenwijk komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 2.702 woningen.

Meer viviendas in Steenwijk

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.