Ir directamente al contenido
Logotipo de Velder Vastgoed

Bandijk 60 F 11

7396NC Terwolde • Gelderland

Disponible

€ 85.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 3.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 1.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 88.550

Precio de compra /m²: € 2.000

Galería de fotos

Descripción

Dit verzorgde en in 2019 volledig vernieuwde en uitgebouwde chalet is gelegen op een unieke plek aan de rand van Vakantiepark Scherpenhof Terwolde. De ligging aan het water, met vrij uitzicht en veel privacy, maakt dit object bijzonder aantrekkelijk voor recreatief gebruik én verhuur. Het chalet staat op een royaal perceel van circa 347 m² en verkeert in goede staat van onderhoud. Ligging en bereikbaarheid Het chalet bevindt zich op recreatiecentrum De Scherpenhof aan de Bandijk in Terwolde, direct aan de rivier de IJssel, nabij Deventer. De locatie is uitstekend bereikbaar met de auto via de A1 en A50, waardoor steden als Apeldoorn, Deventer en Zutphen snel te bereiken zijn. Met het openbaar vervoer is de omgeving bereikbaar via station Deventer, vanwaar bus- en taxiverbindingen richting het park beschikbaar zijn. De slagboom bij de entree van het park is uitsluitend toegankelijk met een pas, wat bijdraagt aan rust en veiligheid. Het park en recreatieve voorzieningen Vakantiepark Scherpenhof is een populair recreatiepark met een breed scala aan faciliteiten voor jong en oud. Het park beschikt over zowel een binnen- als buitenzwembad, een grote speeltuin, een indoor playcity met ballenbakken, een bowlingbaan, een visvijver, een jachthaven aan de IJssel en diverse horecavoorzieningen zoals een snackbar en een gezellige bar. Tijdens schoolvakanties is er animatie voor kinderen. De parkkosten bedragen circa € 3.950,- per jaar, waarvan voor 2026 reeds 50% is voldaan. Indeling en wooncomfort De chalet heeft een woonoppervlakte van circa 55 m² en is praktisch en comfortabel ingedeeld. De woonkamer en eetkamer vormen samen een lichte en sfeervolle leefruimte met uitzicht op het water en de groene omgeving. De keuken is functioneel ingericht en voorzien van de benodigde apparatuur. Er zijn drie slaapkamers aanwezig, geschikt voor in totaal zes personen, wat het chalet zeer geschikt maakt voor gezinsgebruik of verhuur. Badkamer en technische voorzieningen De badkamer is netjes uitgevoerd en voorzien van douche en toilet. Vrijwel alle voorzieningen in het chalet zijn elektrisch uitgevoerd; alleen het koken is hierop een uitzondering. De algehele staat van het chalet is goed, met als enige aandachtspunt dat de boeidelen op termijn een schilderbeurt kunnen gebruiken. Buitenruimte, berging en parkeren Rondom het chalet ligt een ruime, volledig omheinde tuin met veel privacy. De grote overkapping maakt het mogelijk om vrijwel het hele jaar door buiten te zitten. Er zijn twee separate schuurtjes aanwezig, uitgerust met een wasmachine en wasdroger, ideaal voor langere verblijven. Parkeren kan direct naast het chalet, wat extra comfort biedt. Eigendom en gebruik Het betreft een recreatiechalet op huurgrond; de grond is eigendom van het park en alleen het chalet is eigendom. Dit maakt het object laagdrempelig in aanschaf en onderhoud. Het chalet is geschikt voor eigen recreatief gebruik en kan tevens interessant zijn als investering voor recreatieve verhuur, binnen de regels van het park. Voor bezichtigingen of aanvullende informatie kunt u contact opnemen met Jeroen Menkveld via 0251 34 34 43

Hipoteca berekenen

€ 85.000

Coste del comprador (estimado): € 3.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 1.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 88.550

2,78%

Anualmente

%

€ 4.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 85.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
recreatiewoning
Tipo de vivienda
Bungalow, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Pisos
1 woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
55 m²
Área del lote
347 m²
Contenido
127 m³

Construcción y energía

Año de construcción
2019
Método de construcción
Bestaande bouw
Etiqueta energética
NIET BESCHIKBAAR

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Zie akte

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In recreatiepark

Planificación

Ofrecido desde
11-02-2026

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7396

Mapas de Google

Terwolde en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Terwolde

Estadísticas de vivienda y vecindario en Terwolde

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Terwolde. En 2026 había 2.480 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 463.142.

Inhabitantes

2.480

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 463.142

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 31.708

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

26

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Terwolde
Año Inhabitantes
2021 2.447
2022 2.459
2023 2.503
2024 2.489
2025 2.487
2026 2.480

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Terwolde
Año Promedio WOZ
2021 EUR 199.691
2022 EUR 216.526
2023 EUR 260.226
2024 EUR 451.378
2025 EUR 463.142

Composición de los residentes

Edad

65+: 537 0-15: 472 15-25: 244 25-45: 470 45-65: 765

Nivel académico

Hoger

449

Praktisch

374

Middelbaar

843

Origen de los residentes (2025)

Europa

73

Nederland

2.313

Buiten Europa

98

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 88
Appartementen 99
Tussenwoningen 99
Vrijstaande woningen 493
Twee-onder-één-kap woningen 262

Período de construcción del edificio

Voor 1700 10
1700 tot 1900 113
1900 tot 1925 141
1925 tot 1950 189
1950 tot 1970 141
1970 tot 1980 190
1980 tot 1990 90
1990 tot 2000 133
2000 tot 2010 247
2010 tot 2020 68
2020 en later 27

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta G

334

Etiqueta B

330

Etiqueta C

268

Etiqueta A

198

Etiqueta F

78

Etiqueta D

70

Etiqueta E

43

Etiqueta A+

14

Etiqueta A++

12

Etiqueta A+++

4

Etiqueta A++++

2

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Terwolde
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.646 3.619
2021 1.846 3.809
2022 1.429 3.536
2023 1.169 3.385
2024 1.116 3.371

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 675 • Electricidad: 2.539

Huurwoning

Gas: 1.024 • Electricidad: 2.538

Koopwoning

Gas: 1.214 • Electricidad: 3.608

Appartement

Gas: 1.051 • Electricidad: 2.772

Tussenwoning

Gas: 617 • Electricidad: 2.382

Vrijstaande woning

Gas: 1.354 • Electricidad: 3.773

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.099 • Electricidad: 3.201

Actividad empresarial en Terwolde (2025)

Handel en HORECA 69
Nijverheid en energie 64
Zakelijke dienstverlening 89
Overheid, onderwijs en zorg 60
Landbouw, bosbouw en visserij 55
Vervoer, informatie en communicatie 26
Financiele diensten en onroerendgoed 28
Cultuur, recreatie en overige diensten 37

Número total de establecimientos empresariales: 433

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Terwolde
Periodo Delitos
jan 2026 1
jul 2025 2
jun 2025 0
mei 2025 3
mrt 2025 3
mrt 2026 0
nov 2024 2
nov 2025 0
okt 2024 2
okt 2025 3
sep 2024 3
sep 2025 1

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Terwolde.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Terwolde

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Terwolde?

Terwolde telt in 2026 ongeveer 2.480 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Terwolde?

De gemiddelde WOZ-waarde in Terwolde is in 2025 circa € 463.142.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Terwolde?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Terwolde ligt rond € 31.708 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Terwolde?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 26 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Terwolde?

In Terwolde komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 493 woningen.

Meer viviendas in Terwolde

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.