Ir directamente al contenido
Logotipo de Van den Belt Makelaars

Grotenhuisstraat 52

7391HA Twello • Gelderland

Vendido

€ 379.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 388.430

Precio de compra /m²: € 5.191

Galería de fotos

Descripción

Wonen nabij het centrum van Twello in een keurig onderhouden 3-kamer senioren appartement met een ruim balkon. Welkom aan de Grotenhuisstraat 52! Het appartement is gelegen op de tweede verdieping van het appartementencomplex "De Badijkhof". Vanuit het appartement heb je een prachtig uitzicht op de binnentuin. Op de begane grond is een eigen berging en op het buitenterrein is een eigen parkeerplaats aanwezig. Het complex is in 2002 gebouwd en bestaat uit 3 woonlagen, bergingen en parkeerplaatsen. Er is een afgesloten entree, lift en video/intercominstallatie. Ook is er een gemeenschappelijke activiteitenruimte waar bijeenkomsten/activiteiten worden georganiseerd. Het geheel is prachtig gelegen met aan de voorzijde een mooi aangelegde gemeenschappelijke binnentuin. Winkels, openbaar vervoer, station, medisch centrum en horecagelegenheden zijn op loopafstand gelegen. Indeling appartement: Via de voordeur komen we binnen in de gang met meterkast en toilet. Aan de voorzijde ligt de woonkamer, een heerlijke lichte ruimte door de vele ramen en het hellende dak zorgt voor een ruimtelijk gevoel. Vanuit de woonkamer is er toegang tot het balkon, deze ligt op het oosten en heeft een mooi uitzicht op de directe omgeving. Aansluitend de halfopen hoekopgestelde keuken, deze is voorzien van inbouwapparatuur. Vanuit de woonkamer is de slaapkamer aan de voorzijde bereikbaar met aansluitend toegang tot de badkamer. De badkamer is voorzien van een douchecabine en wastafel en is tevens vanuit de gang bereikbaar. Vanuit de gang en keuken is de tweede slaapkamer bereikbaar. Praktisch is de berging met C.V.-opstelling, wasmachine-aansluiting en WTW-installatie. Het gehele appartement is voorzien van een mooie laminaatvloer en brede (schuif)deuren. Algemene kenmerken: - Het appartement is geïsoleerd en voorzien van dubbel glas - Energielabel A - VvE bijdrage is € 223,38,- per maand - Gebruiksoppervlakte 73 m² en inhoud 263 m³ Wil je deze woning bezichtigen? Plan dan zelf online een afspraak in via onze website of vraag een bezichtiging aan via Funda! Is er geen passend moment meer beschikbaar? Dat is geen probleem, bel of e-mail ons gerust voor een afspraak op een ander moment. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 379.000

Coste del comprador (estimado): € 9.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 388.430

2,78%

Anualmente

%

€ 18.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 379.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
73 m²
Contenido
263 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
5 m²
Espacio de almacenamiento externo
3 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2002
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met metaal
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg
Rescate
Box
Aparcar
Openbaar parkeren
Tipo de garaje
Parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
27-01-2026
Fecha de venta
03-03-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafel

Características adicionales

  • Lift en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7391

Mapas de Google

Ver Twello en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Twello

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Twello. En 2026 había 13.569 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 440.000.

Inhabitantes

13.569

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 440.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.500

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

308

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Twello
Año Inhabitantes
2021 13.358
2022 13.466
2023 13.559
2024 13.611
2025 13.600
2026 13.569

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Twello
Año Promedio WOZ
2021 EUR 329.000
2022 EUR 353.000
2023 EUR 422.000
2024 EUR 444.000
2025 EUR 440.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 4.070 0-15: 2.040 15-25: 1.370 25-45: 2.600 45-65: 3.460

Nivel académico

Hoger

3.085

Praktisch

2.258

Middelbaar

4.387

Origen de los residentes (2025)

Europa

485

Nederland

11.920

Buiten Europa

1.190

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.072
Appartementen 1.235
Tussenwoningen 1.700
Vrijstaande woningen 1.272
Twee-onder-één-kap woningen 921

Período de construcción del edificio

Voor 1700 6
1700 tot 1900 94
1900 tot 1925 319
1925 tot 1950 434
1950 tot 1970 1.095
1970 tot 1980 1.287
1980 tot 1990 895
1990 tot 2000 442
2000 tot 2010 409
2010 tot 2020 436
2020 en later 253

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.769

Etiqueta A

1.736

Etiqueta B

938

Etiqueta G

553

Etiqueta D

497

Etiqueta F

256

Etiqueta E

216

Etiqueta A+++

161

Etiqueta A+

104

Etiqueta A++++

68

Etiqueta A++

32

Etiqueta A+++++

4

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Twello
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.370 3.020
2021 1.540 3.110
2022 1.200 2.930
2023 1.000 2.790
2024 950 2.860

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 920 • Electricidad: 2.550

Huurwoning

Gas: 780 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 1.090 • Electricidad: 3.150

Appartement

Gas: 670 • Electricidad: 1.910

Tussenwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.300

Vrijstaande woning

Gas: 1.350 • Electricidad: 3.800

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.050 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Twello (2025)

Handel en HORECA 295
Nijverheid en energie 200
Zakelijke dienstverlening 425
Overheid, onderwijs en zorg 285
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 100
Financiele diensten en onroerendgoed 115
Cultuur, recreatie en overige diensten 145

Número total de establecimientos empresariales: 1.590

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Twello
Periodo Delitos
jan 2026 17
jul 2025 21
jun 2025 19
mei 2025 32
mrt 2025 22
mrt 2026 22
nov 2024 30
nov 2025 20
okt 2024 21
okt 2025 29
sep 2024 38
sep 2025 38

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Twello.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Twello

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Twello?

Twello telt in 2026 ongeveer 13.569 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Twello?

De gemiddelde WOZ-waarde in Twello is in 2025 circa € 440.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Twello?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Twello ligt rond € 34.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Twello?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 308 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Twello?

In Twello komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.700 woningen.

Meer viviendas in Twello

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.