Ir directamente al contenido
Logotipo de Van den Belt Makelaars

Vermeersweg 17

7391JK Twello • Gelderland

Vendido

€ 435.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 445.550

Precio de compra /m²: € 0

Galería de fotos

Descripción

Welkom aan de Vermeersweg 17 in Twello! Een twee-onder-één kapwoning op een prachtige landelijke locatie. Deze woning is oorspronkelijk gebouwd in 1938 en later op de begane grond uitgebouwd. Hierdoor zijn er een extra kamer en badkamer op de begane grond gerealiseerd, perfect voor wie gelijkvloers wil wonen. De woning biedt een goede basis en leent zich uitstekend voor een eigentijdse update naar je eigen woonwensen. De woning is gelegen op een perceel van 437 m² en biedt een fijne buitenruimte. Naast de woning ligt een groot gazon, waar je met een paar slimme aanpassingen eenvoudig meer privacy kunt creëren. In de achtertuin is een fijn terras om van de zon te genieten. De ruime, stenen garage is ideaal als berging, hobbyruimte of voor het veilig stallen van een auto, multifunctioneel en praktisch! De woning ligt op een fraaie locatie aan de rand van Twello, zowel Deventer als het centrum van Twello zijn prima per fiets te bereiken. Het perceel is gelegen op loopafstand van de uiterwaarden van de IJssel. De omgeving kenmerkt zich door de schitterende natuur met prachtige fiets- en wandelroutes. Voorzieningen als scholen, supermarkt, horeca, station zijn op korte afstand bereikbaar. Ook de uitvalswegen en snelweg A1 zijn binnen een paar minuten te bereiken. Door de woning heen: Via de voordeur kom je in een kleine hal met trapopgang, meterkast, toilet en toegang tot de woonkamer. De woonkamer is aan de voorzijde gelegen en heeft een vrij uitzicht. De keuken heeft een rechte opstelling en is voorzien van een gezellig bargedeelte, ideaal voor een snelle maaltijd of gezellig zitten. In de keuken is de toegang tot de kelder. Aan de achterzijde is de woning uitgebouwd met een hal met toegang tot een extra kamer en de badkamer. Ook loop je via deze hal via de achterdeur naar de tuin. In de slaapkamer zijn vaste kasten en tref je de opstelplaats voor de c.v.-ketel. De badkamer is voorzien van een douche, wastafel en wasmachineaansluiting. Op de eerste verdieping zijn vier slaapkamers. In een slaapkamer is een vaste trap naar de zolder gerealiseerd. De zolder is een open ruimte en geeft de mogelijkheid tot het creëren van een extra slaapkamer. Enkele kenmerken Energielabel E Gebruiksoppervlakte 101 m², externe bergruimte 51 m² en inhoud 358 m³.

Hipoteca berekenen

€ 435.000

Coste del comprador (estimado): € 10.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 445.550

2,78%

Anualmente

%

€ 21.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 435.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
101 m²
Área del lote
437 m²
Contenido
358 m³
Espacio de almacenamiento externo
51 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1938
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Bosch (gas gestookt combiketel, eigendom)
Etiqueta energética
E

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, landelijk gelegen en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
2 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
27-08-2025
Fecha de venta
22-02-2026

Instalaciones del baño

Douche en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Dakraam
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 7391

Mapas de Google

Ver Twello en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Twello

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Twello. En 2026 había 13.569 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 440.000.

Inhabitantes

13.569

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 440.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.500

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

308

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Twello
Año Inhabitantes
2021 13.358
2022 13.466
2023 13.559
2024 13.611
2025 13.600
2026 13.569

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Twello
Año Promedio WOZ
2021 EUR 329.000
2022 EUR 353.000
2023 EUR 422.000
2024 EUR 444.000
2025 EUR 440.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 4.070 0-15: 2.040 15-25: 1.370 25-45: 2.600 45-65: 3.460

Nivel académico

Hoger

3.085

Praktisch

2.258

Middelbaar

4.387

Origen de los residentes (2025)

Europa

485

Nederland

11.920

Buiten Europa

1.190

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.072
Appartementen 1.235
Tussenwoningen 1.700
Vrijstaande woningen 1.272
Twee-onder-één-kap woningen 921

Período de construcción del edificio

Voor 1700 6
1700 tot 1900 94
1900 tot 1925 319
1925 tot 1950 434
1950 tot 1970 1.095
1970 tot 1980 1.287
1980 tot 1990 895
1990 tot 2000 442
2000 tot 2010 409
2010 tot 2020 436
2020 en later 253

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.769

Etiqueta A

1.736

Etiqueta B

938

Etiqueta G

553

Etiqueta D

497

Etiqueta F

256

Etiqueta E

216

Etiqueta A+++

161

Etiqueta A+

104

Etiqueta A++++

68

Etiqueta A++

32

Etiqueta A+++++

4

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Twello
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.370 3.020
2021 1.540 3.110
2022 1.200 2.930
2023 1.000 2.790
2024 950 2.860

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 920 • Electricidad: 2.550

Huurwoning

Gas: 780 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 1.090 • Electricidad: 3.150

Appartement

Gas: 670 • Electricidad: 1.910

Tussenwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.300

Vrijstaande woning

Gas: 1.350 • Electricidad: 3.800

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.050 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Twello (2025)

Handel en HORECA 295
Nijverheid en energie 200
Zakelijke dienstverlening 425
Overheid, onderwijs en zorg 285
Landbouw, bosbouw en visserij 25
Vervoer, informatie en communicatie 100
Financiele diensten en onroerendgoed 115
Cultuur, recreatie en overige diensten 145

Número total de establecimientos empresariales: 1.590

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Twello
Periodo Delitos
jan 2026 17
jul 2025 21
jun 2025 19
mei 2025 32
mrt 2025 22
mrt 2026 22
nov 2024 30
nov 2025 20
okt 2024 21
okt 2025 29
sep 2024 38
sep 2025 38

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Twello.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Twello

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Twello?

Twello telt in 2026 ongeveer 13.569 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Twello?

De gemiddelde WOZ-waarde in Twello is in 2025 circa € 440.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Twello?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Twello ligt rond € 34.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Twello?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 308 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Twello?

In Twello komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.700 woningen.

Meer viviendas in Twello

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.