Ir directamente al contenido
Logotipo de Punt Makelaars Utrecht

Aartsbisschop Romerostraat 379

3573AP Utrecht • Utrecht

€ 375.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 384.350

Precio de compra /m²: € 5.597

Galería de fotos

Descripción

Een fris appartement met een ruime, lichte woonkamer met open keuken, twee comfortabele slaapkamers, modern sanitair en een zonnig balkon. Klinkt goed, toch? Kom snel kijken en laat je verrassen! De Vereniging van Eigenaren is actief bezig met het verder verduurzamen van het gebouw. Concreet betekent dit nieuwe beglazing en herstel van kozijnen, met als resultaat betere isolatie en lagere energiekosten. Hierdoor woon je hier niet alleen comfortabel, maar ook toekomstbestendig. Een fijne gedachte in een tijd van stijgende energielasten én een mooie stap richting een duurzamer leven. Wonen in Voordorp betekent genieten van rust en ruimte, gecombineerd met het gemak van een centrale ligging. Je fietst in slechts tien minuten naar het bruisende centrum van Utrecht of Utrecht Centraal. Met de auto zit je zo op de ring van Utrecht, en binnen een paar minuten rijd je de A27, A28 of A12 op; perfect voor wie regelmatig richting Amsterdam, Amersfoort, Hilversum of verder reist. De wijk zelf biedt alles wat je nodig hebt: winkelcentrum De Gaard voor de dagelijkse boodschappen, diverse basisscholen, kinderdagverblijven en volop sportmogelijkheden. Voeg daar de groene omgeving, het kindvriendelijke karakter en de nette straten aan toe, en je begrijpt waarom Voordorp zo geliefd is bij jong en oud. Indeling Begane grond: centrale entree met trapopgang en liftinstallatie naar de woonverdiepingen en de bergingen. Derde verdieping: ruime entree/hal met meterkast en een praktische inbouwkast, ideaal geschikt als garderobe. Aan de voorzijde van het gebouw bevindt zich de lichte en aangename woonkamer met open keuken. Deze fijne leefruimte biedt toegang tot het inpandige balkon. Dankzij de gunstige ligging op het westen geniet je hier van heerlijke middag- en avondzon, gecombineerd met een opvallend hoge mate van privacy. De moderne open keuken is voorzien van alle benodigde inbouwapparatuur, waaronder een inductie kookplaat en een nieuwe vaatwasmachine, en heeft een nette afwerking. De cv-opstelling is fraai weggewerkt in een kast achter de keuken. Verder beschikt de woning over twee slaapkamers van goed formaat en een verzorgde, eigentijdse badkamer met douche, dubbele wastafel, wasmachineaansluiting en vloerverwarming. Ook is er een separaat toilet met fonteintje aanwezig. In de onderbouw vind je een ruime privéberging, ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van spullen die je niet dagelijks gebruikt. Bijzonderheden - Verwarming en warm water middels een c.v.-combiketel (bouwjaar: 2019); - De badkamer is voorzien van vloerverwarming; - Voldoende parkeergelegenheid voor het gebouw; - Er is een actieve Vereniging van Eigenaren, de maandelijkse bijdrage is € 256 (inclusief kosten lening Warmtefonds); - De Vereniging van Eigenaren heeft ingestemd met een verduurzamingsplan, medio 2026 wordt al het glas vervangen voor HR++-glas; - Per appartement is er een lening afgesloten t.b.v. de verduurzaming, dit gaat om een bedrag van ca. € 11.000 (evt. direct af te lossen); - Erfpachtvoorwaarden 1983 waarbij de canon voor 50 jaar is afgekocht behoudens een jaarlijkse bijdrage van € 11,34; - Oplevering per eind februari mogelijk. Aankoopmakelaar inschakelen: Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Utrecht vindt u op nvmaankoopmakelaarinutrecht.nl. Website Meer zien? Via aartsbisschopromerostraat379.nl kom je op de website van deze woning. Bij het inplannen van de bezichtiging, krijg je toegang tot het Move account waar de documentatie in te zien is. Belangrijk om te weten: - Alle moeite is genomen om de informatie in de aanmelding zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij de aankoop van deze woning de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden; - Verkoper behoudt zich te allen tijde nadrukkelijk het recht van gunning voor; - We gebruiken voor de koopovereenkomst de NVM-koopakte. Daarin staan soms ook extra clausules zoals: meetinstructie, energielabel, nutsbedrijven, voorbehoud financiering en notariskosten. De tekst van de NVM-koopakte en het document met de extra clausules kun je opvragen bij ons. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 375.000

Coste del comprador (estimado): € 9.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 384.350

2,78%

Anualmente

%

€ 18.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 375.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
67 m²
Contenido
207 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
4 m²
Espacio de almacenamiento externo
5 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1991
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas Hreco CW4 (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Gemeentelijk eigendom belast met erfpacht
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk en vrij uitzicht
Rescate
Inpandig
Aparcar
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planificación

Ofrecido desde
08-01-2026
Fecha de venta
02-03-2026

Instalaciones del baño

Douche en dubbele wastafel

Características adicionales

  • Lift en mechanische ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3573

Mapas de Google

Ver Utrecht en el mapa

Explora Utrecht y las zonas circundantes

Estadísticas de vivienda y vecindario en Utrecht

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Utrecht. En 2025 había 325.510 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 474.416.

Inhabitantes

325.510

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 474.416

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 38.255

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

25.985

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Utrecht
Año Inhabitantes
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Utrecht
Año Promedio WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Composición de los residentes

Edad

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Nivel académico

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Origen de los residentes (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

47.799

Etiqueta C

25.699

Etiqueta B

17.523

Etiqueta D

13.066

Etiqueta F

12.655

Etiqueta G

11.728

Etiqueta E

11.306

Etiqueta A+

9.677

Etiqueta A++

5.013

Etiqueta A+++

4.232

Etiqueta A++++

725

Etiqueta A+++++

21

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Utrecht
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 791 • Electricidad: 2.601

Huurwoning

Gas: 421 • Electricidad: 1.821

Koopwoning

Gas: 587 • Electricidad: 2.316

Appartement

Gas: 368 • Electricidad: 1.760

Tussenwoning

Gas: 700 • Electricidad: 2.361

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Electricidad: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 898 • Electricidad: 3.142

Actividad empresarial en Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Número total de establecimientos empresariales: 55.750

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Utrecht
Periodo Delitos
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Utrecht.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Utrecht

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer viviendas in Utrecht

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.