Ir directamente al contenido
Logotipo de Laan20 Makelaars

Burgemeester Rhoenstraat 12

6291KN Vaals • Limburg

Vendido

€ 549.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 12.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 561.830

Precio de compra /m²: € 4.190

Galería de fotos

Descripción

Wonen in een jonge, gewilde woonwijk in Vaals? Deze instapklare en uitstekend onderhouden gezinswoning met vier slaapkamers, garage en energielabel A++ heeft alles wat je zoekt. Dankzij de royale uitbouw in 2023 is een prachtige, lichte leefruimte ontstaan waar ruimte en comfort samenkomen. De afwerking is modern en verzorgd, de sfeer is warm en uitnodigend, en de duurzaamheid zorgt voor lage energielasten. Hier geniet je van volop leefruimte, hedendaags wooncomfort en een zorgeloze start in je nieuwe thuis. Interesse? Stuur een mail naar en wij nemen contact met je op voor het plannen van een bezichtiging. Globale indeling Begane grond Entree/hal met meterkast en doorgang naar de woonkamer en het toilet. Nette toiletruimte voorzien van hangend toilet en fonteintje. De royale woon- en eetkamer heeft een oppervlakte van maar liefst 52 m² en is voorzien van een houtlook tegelvloer. Vanuit de woonkamer leidt een vaste trap naar de eerste verdieping. De begane grond is uitgerust met vloerverwarming en een airco-unit, waarmee zowel gekoeld als verwarmd kan worden. De halfopen, moderne keuken (2023) is compleet uitgevoerd met diverse inbouwapparatuur, waaronder een combi-oven, koelkast met vriesvak, vaatwasser, afzuigkap en een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging. Via een schuifpui is de tuin bereikbaar. Daarnaast is er toegang tot de inpandige garage (19 m²). De garage is deels ingericht als wasruimte/bijkeuken en voorzien van een elektrische sectionaalpoort. Eerste etage Overloop met toegang tot drie slaapkamers van respectievelijk circa 16 m², 7,5 m² en 5,5 m². De moderne badkamer (2010) is ingericht met een inloopdouche, hangend toilet en een wastafelmeubel. Tweede etage De zolderverdieping van circa 19 m² is een veelzijdige ruimte die momenteel is ingericht als comfortabele werkkamer, maar zich eenvoudig laat transformeren tot een volwaardige slaapkamer. Dankzij de aanwezigheid van een dakkapel en meerdere dakramen geniet deze verdieping van prettig veel daglicht en extra stahoogte, wat zorgt voor een ruimtelijk gevoel. Daarnaast is de zolder voorzien van airconditioning voor optimaal comfort. Hier bevinden zich tevens de opstelplaatsen voor de WTW-installatie en de cv-ketel (beide uit 2010 en in eigendom). Extern Inpandige garage van circa 19 m², voorzien van een elektrische sectionaalpoort. Op de oprit vóór de garage is parkeergelegenheid voor drie personenauto’s. De voortuin is verzorgd aangelegd. De zonnige achtertuin, gelegen op het noordoosten, beschikt over een terras, een overkapping en een berging. De omgeving De woning is gelegen in een jonge, kindvriendelijke buurt in Vaals. Basisschool, supermarkten en winkels bevinden zich op loopafstand. Openbaar vervoer en de Duitse en Belgische bus zijn tevens op loopafstand bereikbaar. Vanaf de Burgemeester Rhoenstraat bent u in een mum van tijd op een rondweg, doorgaande weg of snelweg. Die brengt u direct waar u zijn moet, of dat nu Heerlen, Maastricht, Aken of Luik is. De woning ligt dicht bij het groen met vele mooie fiets en wandelroutes. Relevante cijfers en informatie - Bouwjaar 2010 - Perceeloppervlakte 470 m² - Woonoppervlakte 131 m² - Overige inpandige ruimte 19 m² - Externe bergruimte 8,7 ² - Energielabel A++ - Volledig geïsoleerd - Begane grond voorzien van vloerververwarming - HR combiketel, Intergas 2010 (eigendom) - WTW installatie, 2010 (eigendom) - 2 airco-units (woonkamer en zolder) - 12 zonnepanelen, 2024 (eigendom) - Aanvaarding in overleg, bij voorkeur juli 2026 Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woning informatie. Alle maten zijn circa maten. Ter bescherming van de belangen van zowel kopers als ook verkopers wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat kopers en verkopers de koopovereenkomst hebben getekend (schriftelijkheidsvereiste). Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 549.000

Coste del comprador (estimado): € 12.830

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.980) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 561.830

3,04%

Anualmente

%

€ 27.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 549.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, geschakelde 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
131 m²
Área del lote
470 m²
Contenido
555 m³
Otra zona interior
19 m²
Espacio de almacenamiento externo
9 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2010
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel en warmte terugwininstallatie
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Etiqueta energética
A++

Espacio exterior y aparcamiento

Jardín
Tuin rondom
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Inpandig
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
18-02-2026
Fecha de venta
28-03-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektrische deur, elektra en stromend water

Características adicionales

  • Airconditioning
  • alarminstallatie
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6291

Mapas de Google

Vista geográfica Vaals

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Vaals

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Vaals. En 2026 había 7.699 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 216.636.

Inhabitantes

7.699

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 216.636

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 27.772

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

294

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Vaals
Año Inhabitantes
2021 7.785
2022 7.820
2023 7.890
2024 7.815
2025 7.720
2026 7.699

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Vaals
Año Promedio WOZ
2021 EUR 159.405
2022 EUR 171.950
2023 EUR 200.733
2024 EUR 199.930
2025 EUR 216.636

Composición de los residentes

Edad

65+: 2.320 0-15: 765 15-25: 955 25-45: 1.500 45-65: 2.145

Nivel académico

Hoger

1.660

Praktisch

1.830

Middelbaar

2.130

Origen de los residentes (2025)

Europa

4.120

Nederland

2.870

Buiten Europa

740

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 477
Appartementen 2.708
Tussenwoningen 882
Vrijstaande woningen 459
Twee-onder-één-kap woningen 317

Período de construcción del edificio

Voor 1700 10
1700 tot 1900 151
1900 tot 1925 114
1925 tot 1950 333
1950 tot 1970 800
1970 tot 1980 498
1980 tot 1990 689
1990 tot 2000 184
2000 tot 2010 184
2010 tot 2020 103
2020 en later 58

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

1.390

Etiqueta A

750

Etiqueta B

564

Etiqueta D

397

Etiqueta G

366

Etiqueta F

346

Etiqueta E

265

Etiqueta A+

96

Etiqueta A++

34

Etiqueta A+++

15

Etiqueta A++++

0

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Vaals
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.213 2.412
2021 1.338 2.447
2022 1.099 2.280
2023 950 2.158
2024 950 2.201

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.088 • Electricidad: 2.488

Huurwoning

Gas: 765 • Electricidad: 1.851

Koopwoning

Gas: 1.222 • Electricidad: 2.589

Appartement

Gas: 706 • Electricidad: 1.702

Tussenwoning

Gas: 1.007 • Electricidad: 2.319

Vrijstaande woning

Gas: 1.664 • Electricidad: 3.464

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.283 • Electricidad: 2.471

Actividad empresarial en Vaals (2025)

Handel en HORECA 135
Nijverheid en energie 85
Zakelijke dienstverlening 115
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 35
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 80

Número total de establecimientos empresariales: 595

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Vaals
Periodo Delitos
jan 2026 16
jul 2025 24
jun 2025 28
mei 2025 37
mrt 2025 41
mrt 2026 22
nov 2024 29
nov 2025 30
okt 2024 23
okt 2025 21
sep 2024 23
sep 2025 32

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Vaals.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Vaals

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Vaals?

Vaals telt in 2026 ongeveer 7.699 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vaals?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vaals is in 2025 circa € 216.636.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vaals?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vaals ligt rond € 27.772 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vaals?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 294 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vaals?

In Vaals komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 2.708 woningen.

Meer viviendas in Vaals

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.