Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Buitenkans! Deze zeer ruime en prachtige halfvrijstaande woning is gelegen op een mooie locatie in de nieuwe wijk "Groenpoort" en is door omstandigheden in de verkoop gekomen. De verwachtte oplevering van het pand zal zijn in januari 2026. De woning verkeert in afbouwfase en is (nog) niet te betreden. In deze nieuwbouwwijk komen alle wensen van prachtig wonen bij elkaar. Je leeft in een nieuw groen woongebied vlakbij natuurgebieden en dichtbij de gezellige stad en andere voorzieningen van Veenendaal. De wijk kenmerkt zich door parken, planten en bomen en het aangeboden object is direct aan een groenpark gelegen. De zeer royale 2-onder-1-kapwoning wordt opgeleverd met een uitbouw aan de achterzijde, een luxe keuken met kookeiland en moderne badkamer. De gemetselde berging bevindt zich naast de woning en op eigen terrein bevinden zich een 2-tal parkeerplaatsen. De begane grond en de eerste verdieping zijn voorzien van vloerverwarming en koeling. De globale indeling is als volgt: Via de zijingang kom je in de hal met meterkast, toilet en trapopgang. Zeer ruime L-vormige woonkamer met smaakvolle voorpuien, aansluitend grote en lichte eetkeuken met openslaande deuren naar de tuin. Deze luxe keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals inductie kookplaat met geïntegreerde afzuiging, vaatwasser, koelkast, vriezer, oven en Quooker. Op de 1e verdieping bevinden zich 3 ruime slaapkamers en een moderne badkamer met inloopdouche, tweede toilet, handdoekenradiator en wastafel. Via een vaste trap is de grote zolderverdieping met dakkapel bereikbaar. Op deze verdieping bevinden zich de witgoedaansluitingen. Deze verdieping is zeer geschikt om meerdere slaapkamers en een vliering te realiseren. Deze duurzame en energiezuinige woning heeft een prachtige ligging in deze groene wijk en heeft een voorlopig energielabel A+++. De woning is aangesloten op stadsverwarming, heeft 11 zonnepanelen en beschikt over een balansventilatiesysteem met warmteterugwinning. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Lees de volledige omschrijving
€ 769.000
Coste del comprador (estimado): € 17.230
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 786.230
3,04%
Anualmente
€ 38.450
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.
Inloopdouche, toilet, en wastafel
Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.
Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Promedio WOZ
EUR 394.000
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 32.400
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
2.223
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Etiqueta A
8.354
Etiqueta C
8.320
Etiqueta B
5.401
Etiqueta D
2.259
Etiqueta E
1.833
Etiqueta G
1.497
Etiqueta F
1.367
Etiqueta A+
999
Etiqueta A+++
962
Etiqueta A++
716
Etiqueta A++++
77
Etiqueta A+++++
15
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Electricidad: 2.770
Huurwoning
Gas: 620 • Electricidad: 2.010
Koopwoning
Gas: 830 • Electricidad: 2.840
Appartement
Gas: 570 • Electricidad: 1.970
Tussenwoning
Gas: 740 • Electricidad: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 980 • Electricidad: 3.160
Número total de establecimientos empresariales: 9.020
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
3903CT Veenendaal
€ 499.500 k.k.
€ 4.420/m²
3901GD Veenendaal
€ 485.000 k.k.
€ 3.975/m²
3905EN Veenendaal
€ 1.200.000 k.k.
€ 2.727/m²
3903GB Veenendaal
€ 699.000 k.k.
€ 5.683/m²
3903GS Veenendaal
€ 669.000 k.k.
€ 4.883/m²
3901PB Veenendaal
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
3904MB Veenendaal
€ 1.350.000 k.k.
€ 7.337/m²
3905LB Veenendaal
€ 800.000 k.k.
€ 3.030/m²