Ir directamente al contenido
Logotipo de VC Makelaars

Lucretia van Merkenlaan 37

3906WC Veenendaal • Utrecht

Vendido

€ 435.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 445.550

Precio de compra /m²: € 4.350

Galería de fotos

Lucretia van Merkenlaan 37 Veenendaal

Día abierto

Zondag 04-10 van 11:00 tot 15:00

Foto 43

Descripción

Día abierto

Zondag 04-10 van 11:00 tot 15:00

Er zijn van die plekken waar alles klopt. Waar u ’s ochtends gewekt wordt door het gezang van vogels, de geur van bos om de hoek ligt, en tegelijkertijd het gemak van winkels, scholen en het NS-station op fietsafstand aanwezig is. Aan de rand van de geliefde Dichtersbuurt staat zo’n woning. Lucretia van Merkenlaan 37. Een charmante en verrassend ruime eengezinswoning die u het beste van twee werelden biedt. De lichte woonkamer met warme parketvloer vormt het hart van de woning, terwijl de sfeervolle tuinkamer, omgeven door glas, een unieke extra leefruimte toevoegt. Vier volwaardige slaapkamers, een moderne keuken en een veelzijdige tuin maken het plaatje compleet. En dan de ligging: letterlijk aan de voet van de Utrechtse Heuvelrug. Een groene oase die uitnodigt tot joggen in de ochtend, mountainbiken in de middag of een avondwandeling onder de sterren. Hier woont u niet alleen comfortabel, u leeft in een omgeving die inspireert, ontspant en energie geeft. Het mag duidelijk zijn, deze woning en haar omgeving hebben u veel te bieden. Wij nodigen u van harte uit voor een vrijblijvende bezichtiging! Indeling Via de entree kom je in de hal, waar je direct een verzorgde eerste indruk krijgt. De hal is voorzien van een garderobe, meterkast, opbergkast en een toiletruimte met fontein. Hier bevindt zich ook de trapopgang naar de eerste verdieping. De woonkamer is een heerlijke plek om te ontspannen. Dankzij de grote raampartijen is de ruimte royaal en licht. De houten parketvloer geeft een warme en stijlvolle uitstraling. Aansluitend bevindt zich de tuinkamer, volledig omgeven door glas. Hierdoor blijft het daglicht rijkelijk aanwezig in de woonkamer, terwijl de tuinkamer een sfeervolle extra leefruimte toevoegt. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de ruime keuken in een L-vormige opstelling. Deze is uitgerust met onder andere een combi-oven, een gasfornuis, een koelkast (Siemens) en een vaatwasser (Miele). Aansluitend is er voldoende ruimte voor uw eethoekopstelling. Lekker samen ontbijten of een feestelijke borrel met vrienden. Eerste verdieping De eerste verdieping van deze woning beschikt over drie slaapkamers. Twee daarvan bevinden zich aan de achterzijde en één aan de voorzijde. De master bedroom biedt voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en kasten. Op deze verdieping bevindt zich tevens de badkamer, uitgerust met een regendouche, een wastafelmeubel en een zwevend toilet. Erg prettig hier is het te openen raam, zodat u goed kunt ventileren. De overloop biedt toegang tot alle ruimtes en een trap naar de tweede verdieping. Tweede verdieping De tweede verdieping beschikt over een vierde, ruime slaapkamer. Deze slaapkamer heeft aan beide zijden knieschotten onder het schuine dak, wat zorgt voor extra opbergruimte. Daarnaast is er op de overloop de CV-opstelling geplaatst (CR Remeha) en zijn witgoedaansluitingen te vinden. Deze verdieping biedt door de praktische indeling veel mogelijkheden voor bijvoorbeeld een thuiswerkplek. Tuin De tuin is veelzijdig ingedeeld. Direct aan de woning bevindt zich de tuinkamer, die het hele jaar door een heerlijke plek biedt om te genieten. Verder is er een carport, ideaal voor het stallen van bijvoorbeeld fietsen of kliko’s, en een berging voor extra opslag. De tuin is bovendien bereikbaar via een achterom, wat zorgt voor extra gemak. Bijzonderheden • Het bouwjaar van deze woning is ca. 1992. • De woonoppervlakte bedraagt 99 m². • Het definitieve energielabel volgt snel; de verwachting is dat dit een label B zal zijn. • De woning is voorzien van dubbele beglazing, met uitzondering van de voordeur. • Verwarming en warmwater middels CV-ketel: CR Remeha Tzerra ACE 39C (CW5) 2018. • Deze woning beschikt over een viertal volwaardige slaapvertrekken. • Een zeer fijne woonkamer, praktische keuken en een heerlijke tuinkamer. • Met goede uitvalswegen, een wijkwinkelcentrum en een NS-treinstation op korte afstand is deze plek toch ideaal? Bent u verzot op mountainbiken, wandelen of hardlopen? De bossen in deze omgeving zijn uitgestrekt. En erg fijn om bij in de buurt te wonen. Locatie: CHECK! Nog een extra reden om te komen kijken. • Deze presentatie is met zorg samengesteld op basis van de beschikbare gegevens en informatie. Desondanks kunnen aan de inhoud van deze verkooptekst geen rechten worden ontleend. Afmetingen, oppervlakten en andere details zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid. VC Makelaars B.V. is niet aansprakelijk voor eventuele fouten of onvolkomenheden in deze informatie. Interesse? Wil je deze woning met eigen ogen zien? Plan dan snel een bezichtiging. Neem contact op met ons makelaarskantoor en ontdek wat deze heerlijke gezinswoning te bieden heeft!

Hipoteca berekenen

€ 435.000

Coste del comprador (estimado): € 10.550

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.700) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 445.550

2,78%

Anualmente

%

€ 21.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 435.000 k.k.
Estado
Vendido
Día abierto
Zondag 04-10 van 11:00 tot 15:00
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
100 m²
Área del lote
135 m²
Contenido
242 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
17 m²
Espacio de almacenamiento externo
5 m²
Área del jardín trasero
64 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1992
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
CR Remeha Tzerra ACE 39C (CW5) (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Zie akte

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
26-09-2025
Fecha de venta
21-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Dakraam
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en natuurlijke ventilatie

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3906

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.