Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Een appartement waarvan u zonder moeite uw thuis maakt! Dit appartement aan de Oudeveen laat zien hoe prettig wonen kan zijn wanneer ruimte, afwerking en indeling goed op elkaar zijn afgestemd. Met 74 m² woonoppervlakte en een praktische indeling voelt de woning ruim en overzichtelijk aan, zonder dat het karakter verliest. Vanaf het moment dat u binnenkomt, valt de rustige uitstraling op, versterkt door de moderne afwerking en het fijne daglicht dat door het appartement stroomt. De leefruimte vormt een logisch geheel met de keuken en het balkon, waardoor het appartement een open en toegankelijke sfeer krijgt. Ook de slaapkamers en de badkamer sluiten hier naadloos op aan en zijn met zorg ingericht. Dit is een woning waar u niet hoeft te puzzelen met indeling of aanpassingen, maar waar alles al klopt en direct prettig aanvoelt. Een comfortabele plek voor wie op zoek is naar een instapklaar appartement met een verzorgde uitstraling en een fijne balans tussen praktisch wonen en wooncomfort. De buurt Oudeveen is gelegen in een rustige woonwijk van Veenendaal, met een prettige combinatie van groen en voorzieningen in de directe omgeving. Winkels voor de dagelijkse boodschappen, openbaar vervoer en diverse voorzieningen bevinden zich op korte afstand. Ook de bereikbaarheid is goed, met uitvalswegen richting de A12 en A30 nabij. De wijk is ruim opgezet en biedt voldoende parkeergelegenheid rondom het complex. Een fijne omgeving voor wie comfortabel wil wonen, met alles wat nodig is binnen handbereik. Appartement Via de gezamenlijke entree met brievenbussen betreedt u het complex. Het trappenhuis is verzorgd en geeft toegang tot de verdiepingen. In de onderbouw beschikt u over een eigen berging, een praktische ruimte voor fietsen, seizoensspullen of extra opslag. De algemene ruimtes zijn functioneel ingericht en netjes onderhouden. Eenmaal in het appartement komt u binnen in een ruime entreehal, voorzien van het moderne toilet, garderobe, een bergkast en toegang tot vrijwel alle vertrekken. De woonkamer vormt het hart van de woning en biedt voldoende ruimte voor een comfortabele zithoek en een royale eethoek. Grote raampartijen zorgen voor een prettige lichtinval, en geven de ruimte een open en rustige uitstraling. De afwerking is modern en neutraal, waardoor u hier eenvoudig uw eigen woonstijl kunt realiseren. Aansluitend bevindt zich de keuken, praktisch ingericht met een meubel in een rechte opstelling. De lichte fronten worden gecombineerd met een contrasterend werkblad en diverse inbouwapparatuur, waaronder een gaskookplaat, afzuigkap, combi-oven, koelkast en vaatwasser. Het geheel oogt overzichtelijk en biedt voldoende werk- en kastruimte voor dagelijks gebruik. Vanuit hier én vanuit de hoofdslaapkamer heeft u directe toegang tot het balkon. Het appartement beschikt over twee slaapkamers, beide van een prettig formaat. De ruime hoofdslaapkamer biedt plaats aan een tweepersoonsbed en aanvullend meubilair, terwijl de tweede slaapkamer zich eventueel uitstekend leent voor gebruik als werk-, logeer- of hobbykamer. De badkamer (2023) is modern uitgevoerd met betonlook tegels, en voorzien van een ruime inloop-regendouche en een stijlvol dubbel wastafelmeubel. Ook de witgoedaansluitingen bevinden zich in de badkamer. Alles sluit qua afwerking mooi op elkaar aan, wat zorgt voor een rustig en samenhangend geheel. Buitenruimte Het overdekte balkon is bereikbaar vanuit de keuken en biedt ruimte voor een zitje. Een fijne plek om even buiten te zitten, met voldoende privacy en zonder onderhoud. Een praktisch extraatje dat het wooncomfort compleet maakt. Bijzonderheden • Instapklaar driekamerappartement • Moderne afwerking • Woonoppervlakte: 74 m² • Lichte woonkamer • Compleet uitgeruste keuken (2021) • Moderne badkamer (december 2023) • Twee volwaardige slaapkamers • Elektrische vloerverwarming aanwezig in de badkamer • Overdekt balkon • Eigen berging in de onderbouw De Oudeveen 27 is een appartement waar comfort en verzorgde afwerking op een prettige manier samenkomen. Een woning die logisch is ingedeeld, prettig aanvoelt en direct klaar is voor gebruik. Wij nodigen u graag uit om tijdens een bezichtiging zelf te ervaren hoe aangenaam het wonen hier is. Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens, tekeningen en schaal kunnen geen aanspraken worden ontleend. De vermelde informatie is van algemene aard en is niet meer dan een vrijblijvende uitnodiging om in onderhandeling te treden. Lees de volledige omschrijving
€ 350.000
Coste del comprador (estimado): € 8.850
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 358.850
2,78%
Anualmente
€ 17.500
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).
Dubbele wastafel, inloopdouche, en wastafelmeubel
Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.
Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Promedio WOZ
EUR 394.000
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 32.400
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
2.223
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Etiqueta A
8.354
Etiqueta C
8.320
Etiqueta B
5.401
Etiqueta D
2.259
Etiqueta E
1.833
Etiqueta G
1.497
Etiqueta F
1.367
Etiqueta A+
999
Etiqueta A+++
962
Etiqueta A++
716
Etiqueta A++++
77
Etiqueta A+++++
15
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Electricidad: 2.770
Huurwoning
Gas: 620 • Electricidad: 2.010
Koopwoning
Gas: 830 • Electricidad: 2.840
Appartement
Gas: 570 • Electricidad: 1.970
Tussenwoning
Gas: 740 • Electricidad: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 980 • Electricidad: 3.160
Número total de establecimientos empresariales: 9.020
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
3905EN Veenendaal
€ 1.200.000 k.k.
€ 2.727/m²
3903GB Veenendaal
€ 699.000 k.k.
€ 5.683/m²
3903GS Veenendaal
€ 669.000 k.k.
€ 4.883/m²
3901PB Veenendaal
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
3904MB Veenendaal
€ 1.350.000 k.k.
€ 7.337/m²
3905LB Veenendaal
€ 800.000 k.k.
€ 3.030/m²
3905LH Veenendaal
€ 599.000 k.k.
€ 6.051/m²
3901CP Veenendaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.213/m²