Ir directamente al contenido
Logotipo de VC Makelaars

Populierenlaan 7

3901XB Veenendaal • Utrecht

Vendido

€ 825.000

Coste del comprador (estimado): € 18.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 16.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 843.350

Precio de compra /m²: € 4.824

Galería de fotos

Descripción

Populierenlaan 7-9 te Veenendaal! Met trots presenteren wij u deze nog te realiseren, stijlvolle twee-onder-een-kapwoning aan de geliefde Populierenlaan in Veenendaal. Een unieke kans om uw droomhuis volledig nieuw te betrekken, met de charme van de jaren ’30 architectuur! Hier komt het beste van twee werelden samen: modern wooncomfort en karaktervolle uitstraling. De woning wordt gebouwd in traditionele stijl op een riant perceel van 388 m². Binnen wacht u een zee aan ruimte, met onder meer een royale leefkeuken, een inpandige garage, vier riante (slaap)kamers en een luxe master bedroom met eigen inloopkast. De woning krijgt een woonoppervlakte van ca. 171 m². Voor de woning is een voorlopig energielabel A+++ vastgesteld, onder meer op basis van de geplande duurzame voorzieningen zoals zonnepanelen en een warmtepompinstallatie. Maar het is niet alleen de woning die indruk maakt ook de locatie is werkelijk ideaal. Op loopafstand vindt u het bruisende centrum van Veenendaal, met een uitgebreid winkelaanbod, gezellige horeca, supermarkten, sportscholen en andere voorzieningen. Op loopafstand vindt u station Veenendaal-Centrum, vanwaar u snel en comfortabel reist naar Utrecht of Rhenen. En heeft u behoefte aan rust en natuur? Ook dan zit u hier goed. De uitgestrekte bossen van de Utrechtse Heuvelrug liggen op fietsafstand. Stap op de fiets voor een ontspannen tocht door het groen! Of u nu houdt van levendigheid of juist de rust opzoekt, deze plek biedt het allebei. En dat in een duurzame, energiezuinige woning die helemaal klaar is voor de toekomst. Bent u klaar om uw woondromen waar te maken? Neem vandaag nog contact met ons op en ontdek wat deze bijzondere nieuwbouwwoning u te bieden heeft! Indeling Via de stijlvolle, overdekte entree stapt u straks binnen in een ruime hal, met garderoberuimte, meterkast en een separaat toilet. Vanuit hier betreedt u de lichte woonkamer, die dankzij grote raampartijen aan voor- en achterzijde een heerlijk ruimtelijk gevoel geeft. De woonkamer staat in open verbinding met de royale leefkeuken aan de tuinzijde, waar openslaande deuren zorgen voor een natuurlijke overgang tussen binnen en buiten. Kookliefhebbers kunnen hier hun hart ophalen: de ruimte leent zich perfect voor een kookeiland of grote eettafel. Aangrenzend bevindt zich de inpandige garage; een ideale plek voor het stallen van fietsen, opbergen van tuinmeubilair of in te richten als hobbyruimte. Tevens is het optioneel om hier een extra slaapkamer te realiseren. De achtertuin is gericht op het zuidoosten, waardoor u nagenoeg de hele dag van de zon kunt genieten. Een perfecte plek voor lange zomeravonden, een kop koffie in de ochtendzon of een barbecue met vrienden. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers, waarvan de master bedroom extra in het oog springt dankzij de directe toegang tot een eigen inloopkast. De badkamer is centraal gesitueerd en kan naar eigen smaak en inzicht worden uitgevoerd. Daarnaast is er op deze verdieping een separaat toilet aanwezig, wat zorgt voor extra comfort en gebruiksgemak. Tweede verdieping De tweede verdieping verrast met een royale open ruimte, die geheel naar eigen wens is in te delen. Daarnaast is hier een aparte techniekruimte aanwezig voor de diverse installaties. De dakkapel aan de voorzijde zorgt voor extra licht en comfort. Bijzonderheden • Nog te realiseren twee-onder-een-kapwoning in jaren ’30 stijl; • Garage welke inpandig te bereiken is; • Centrale ligging; op loopafstand van centrum Veenendaal en natuurgebied Utrechtse Heuvelrug. • Oprit aanwezig voor 2 auto’s; • De begane grond en de eerste verdieping beschikken over zowel vloerkoeling als -verwarming; • Duurzame bouw volgens de laatste normen; • De woning beschikt over zonnepanelen; • Warmtepomp aanwezig, betreft een Nefit EnviLine A/W Monoblock 9.0 T-S; • De achtertuin is gunstig gelegen op het zuidoosten: volop ochtend- en middagzon; • Dakkapel aanwezig aan de voorzijde; • Deze woning beschikt in basis over een drietal volwaardige slaapvertrekken, maar uitbreiding van dit aantal is realiseerbaar; • Deze presentatie is met zorg samengesteld op basis van de beschikbare gegevens en informatie. Desondanks kunnen aan de inhoud van deze verkoop tekst geen rechten worden ontleend. Afmetingen, oppervlakten, afwerking, toegepaste materialen en andere details zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid. VC Makelaars B.V. is niet aansprakelijk voor eventuele fouten of onvolkomenheden in deze informatie.

Hipoteca berekenen

€ 825.000

Coste del comprador (estimado): € 18.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 16.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 843.350

3,04%

Anualmente

%

€ 41.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 825.000
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 2 aparte toiletten
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
171 m²
Área del lote
388 m²
Contenido
599 m³
Otra zona interior
21 m²
Área del jardín trasero
19 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2025
Método de construcción
Nieuwbouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Warmtepomp
Agua tibia
Elektrische boiler
Etiqueta energética
A+++

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Zie akte

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Inpandig
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
20-06-2025
Fecha de venta
21-02-2026

Instalaciones del baño

Douche en dubbele wastafel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3901

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.