Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Comfortabel appartement met balkon in Veenendaal Aan het Schrijverspark in de Schrijverswijk ligt dit praktisch ingedeelde appartement met een prettige woonindeling. De woning beschikt over twee slaapkamers, een ruime woonkamer met eethoek en een balkon op het zuidoosten, wat zorgt voor een fijne woonbeleving. Daarnaast is er een separate berging aanwezig, ideaal voor extra opslagruimte. Ligging: Het appartement is gelegen aan het Schrijverspark in de populaire Schrijverswijk in Veenendaal. Op loopafstand bevindt zich het groene Stadspark, een fijne plek om te wandelen of te ontspannen. Voor de dagelijkse boodschappen is het winkelcentrum en diverse supermarkten in de nabije omgeving gelegen. Ook scholen, sportvoorzieningen en horecagelegenheden zijn goed bereikbaar. Indeling: Centrale entree: Via de centrale hal is de trap naar de derde verdieping bereikbaar, waar het appartement zich bevindt. Appartement: Bij binnenkomst wordt de entree bereikt, met toegang tot de eerste slaapkamer, de badkamer, het separate toilet en de woonkamer. Daarnaast is er een handige opbergkast aanwezig. De eerste slaapkamer is ruim opgezet en beschikt over een fijne raampartij, wat zorgt voor prettige lichtinval. De badkamer is uitgerust met een inloopdouche, wastafel en wastafelmeubel. Langs de badkamer wordt de woonkamer bereikt. Deze ruime woonkamer sluit naadloos aan op de eethoek en vormt samen een prettige leefruimte. De eethoek beschikt over een grote raampartij aan de zuidoostzijde, wat zorgt voor veel lichtinval. Vanuit hier is ook het balkon bereikbaar, eveneens gelegen op het zuidoosten, waar in de ochtend en middag volop van de zon kan worden genoten. Aansluitend aan het balkon bevindt zich de open keuken. De tweede slaapkamer is bereikbaar via de woonkamer. Deze kamer is voorzien van meerdere inbouwkasten en heeft een grote raampartij aan de noordwestzijde, waardoor ook hier aangenaam daglicht binnenvalt. Berging: Inpandig in het woongebouw is de berging te bereiken. Deze berging is voorzien van elektra en licht. Bijzonderheden: -Eigen grond; -Bouwjaar 1963; -Woonoppervlakte 63 m²; -Energielabel A; -Actieve VvE, bijdrage circa €160,00 per maand; -Warmwater via elektrische boiler (eigendom); -Verwarming d.m.v. airconditioning; -Berging in het complex; -Oplevering per eind maart. Lees de volledige omschrijving
€ 259.000
Coste del comprador (estimado): € 7.030
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 266.030
2,78%
Anualmente
€ 12.950
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).
Inloopdouche en wastafelmeubel
Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.
Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Promedio WOZ
EUR 394.000
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 32.400
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
2.223
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Etiqueta A
8.354
Etiqueta C
8.320
Etiqueta B
5.401
Etiqueta D
2.259
Etiqueta E
1.833
Etiqueta G
1.497
Etiqueta F
1.367
Etiqueta A+
999
Etiqueta A+++
962
Etiqueta A++
716
Etiqueta A++++
77
Etiqueta A+++++
15
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Electricidad: 2.770
Huurwoning
Gas: 620 • Electricidad: 2.010
Koopwoning
Gas: 830 • Electricidad: 2.840
Appartement
Gas: 570 • Electricidad: 1.970
Tussenwoning
Gas: 740 • Electricidad: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 980 • Electricidad: 3.160
Número total de establecimientos empresariales: 9.020
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
3902CW Veenendaal
€ 435.000 k.k.
€ 3.508/m²
3903BC Veenendaal
€ 1.229 p/m
€ 17/m²
3903BC Veenendaal
€ 1.200 p/m
€ 19/m²
3904HL Veenendaal
€ 965.000 k.k.
€ 5.994/m²
3904AC Veenendaal
€ 532.500 k.k.
€ 4.712/m²
3901DE Veenendaal
€ 499.000 k.k.
€ 5.253/m²
3905ZV Veenendaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.310/m²
3905BA Veenendaal
€ 297.500 k.k.
€ 5.950/m²