Ir directamente al contenido
Logotipo de Teer Makelaars Beverwijk

Wijkerstraatweg 180 B

1951EL Velsen-Noord • Noord-Holland

Vendido

€ 250.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 6.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 256.850

Precio de compra /m²: € 4.807

Galería de fotos

Descripción

Comfortabel, moderne bovenwoning uit 1927! Deze bovenwoning, in een voormalig bakkerspand uit 1927, is in 2017 volledig gerenoveerd. Je vind de woning op de eerste verdieping van het complex en beschikt daarnaast over een eigen berging, ideaal voor het opbergen van spullen. In de ruime, lichte woonkamer tref je een licht gekleurde laminaat aan, net als in de slaapkamer. Bijzonder aan de woonkamer is dat dankzij een nis het eetgedeelte iets is afgescheiden van het woongedeelte, wat zorgt voor een knusse sfeer. De open keuken (vernieuwd in 2017) is wit, strak en voorzien van alle benodigde inbouwapparatuur zoals een gaskookplaat, combi-oven, vaatwasser en afzuigkap. De slaapkamer is lekker ruim en heeft voldoende plaats voor een grote kledingkast. Ook de badkamer (vernieuwd in 2017) is netjes en uitgerust met een douche, groot wastafelmeubel, toilet en de aansluitingen voor de wasmachine en droger. Het allerfijnste is natuurlijk het dakterras op het oosten, waar jij vanuit de openslaande deuren zo toegang tot hebt. Ook maak je deel uit van de goed onderhouden binnenplaats. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je niet ver te lopen want deze vind je aan de overkant. Station Beverwijk is op loopafstand. Pas als je hier woont, ervaar je hoe dichtbij het strand en de duinen zijn. En voor de kleine rondjes ligt het Wijkeroogpark om de hoek. De hoofdwegen in de richting van Alkmaar, Haarlem en Amsterdam zijn ook in een mum van tijd te bereiken. De VvE is actief en goed onderhouden. De maandelijkse servicekosten bedragen € 108,00 voor het appartement en de berging. Bij de koop wordt een asbestclausule en een ouderdomsclausule opgenomen: dit betekent dat, zoals bij veel oudere woningen, asbest aanwezig kan zijn en dat bepaalde onderdelen door de leeftijd mogelijk niet aan de nieuwste bouwnormen voldoen. Eventuele aanpassingen of vervangingen komen na aankoop voor rekening van de koper. Verkoper vertelt: "Voor ons was dit de ideale plek om te starten: alle voorzieningen binnen handbereik en in no-time ben je in de omliggende steden. Kortom, een heerlijk appartement waar we met veel plezier hebben gewoond." Kortom: Een instapklare, lichte bovenwoning met eigen berging, dakterras en moderne afwerking, gelegen op loopafstand van station, winkels en het park. In 2017 volledig gerenoveerd, met een strakke keuken, nette badkamer en actieve VvE. Bijzonderheden: • Volledig gerenoveerd in 2017 • Voorzien van eigen berging • Asbest en ouderdomsclausule van toepassing • VvE servicekosten per maand: € 108,00 voor het appartement en berging • Notariskeuze aan koper, mits in omgeving Beverwijk • Oplevering in overleg. Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor úw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.

Hipoteca berekenen

€ 250.000

Coste del comprador (estimado): € 6.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 256.850

2,78%

Anualmente

%

€ 12.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 250.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, bovenwoning (appartement)

Índice

Habitaciones
2 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 badkamer
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
52 m²
Contenido
154 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
14 m²
Espacio de almacenamiento externo
4 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1927
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas HRE (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan drukke weg en in centrum
Rescate
Box
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
08-08-2025
Fecha de venta
16-10-2025

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 1951

Mapas de Google

Mapa de Velsen-Noord

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Velsen-Noord

Estadísticas de vivienda y vecindario en Velsen-Noord

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Velsen-Noord. En 2025 había 6.000 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 294.000.

Inhabitantes

6.000

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 294.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.200

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

370

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Velsen-Noord
Año Inhabitantes
2021 5.280
2022 5.315
2023 5.470
2024 5.710
2025 6.000

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Velsen-Noord
Año Promedio WOZ
2021 EUR 194.000
2022 EUR 236.000
2023 EUR 278.000
2024 EUR 276.000
2025 EUR 294.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 825 0-15: 1.035 15-25: 770 25-45: 1.955 45-65: 1.420

Nivel académico

Hoger

620

Praktisch

1.750

Middelbaar

2.230

Origen de los residentes (2025)

Europa

940

Nederland

3.130

Buiten Europa

1.930

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 379
Appartementen 1.100
Tussenwoningen 928
Vrijstaande woningen 27
Twee-onder-één-kap woningen 127

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 5
1900 tot 1925 163
1925 tot 1950 873
1950 tot 1970 665
1970 tot 1980 74
1980 tot 1990 56
1990 tot 2000 135
2000 tot 2010 364
2010 tot 2020 46
2020 en later 177

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

512

Etiqueta C

457

Etiqueta E

399

Etiqueta B

358

Etiqueta D

358

Etiqueta F

301

Etiqueta G

225

Etiqueta A+++

110

Etiqueta A+

84

Etiqueta A++

20

Etiqueta A++++

3

Etiqueta A+++++

2

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Velsen-Noord
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.100 2.490
2021 1.280 2.520
2022 970 2.370
2023 860 2.260
2024 850 2.360

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.080 • Electricidad: 2.740

Huurwoning

Gas: 780 • Electricidad: 1.970

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.670

Appartement

Gas: 700 • Electricidad: 1.890

Tussenwoning

Gas: 920 • Electricidad: 2.430

Vrijstaande woning

Gas: 1.280 • Electricidad: 2.520

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.080 • Electricidad: 2.780

Actividad empresarial en Velsen-Noord (2025)

Handel en HORECA 155
Nijverheid en energie 290
Zakelijke dienstverlening 170
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 90
Financiele diensten en onroerendgoed 30
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Número total de establecimientos empresariales: 880

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Velsen-Noord
Periodo Delitos
jan 2025 47
jan 2026 34
jul 2025 31
jun 2025 31
mei 2025 40
mrt 2025 29
nov 2024 40
nov 2025 16
okt 2024 27
okt 2025 30
sep 2024 45
sep 2025 29

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Velsen-Noord.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Velsen-Noord

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Velsen-Noord?

Velsen-Noord telt in 2025 ongeveer 6.000 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Velsen-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Velsen-Noord is in 2025 circa € 294.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Velsen-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Velsen-Noord ligt rond € 28.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Velsen-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 370 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Velsen-Noord?

In Velsen-Noord komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 1.100 woningen.

Meer viviendas in Velsen-Noord

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.