Ir directamente al contenido
Logotipo de Brantjes Makelaars Beverwijk

Wijkerstraatweg 243

1951EG Velsen-Noord • Noord-Holland

€ 775.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 17.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 792.350

Precio de compra /m²: € 5.535

Galería de fotos

Descripción

Unieke kans in Velsen-Noord! Vrijstaand wonen op een perceel van maar liefst 712m2 mét stenen garage én een grote aansluitende schuur welke perfect gebruikt kan worden voor een eigen bedrijf, prakrijkruimte of wellicht omgebouwd kan worden tot woonruimte voor thuiswonende kinderen of een mantelzorgwoning. De huidige eigenaren hebben hier ruim 30 jaar met enorm veel plezier gewoond maar zijn toe aan de volgende stap. De woning, met een woonoppervlakte van maar liefst 140 m2, is altijd keurig net onderhouden en het afwerkingsniveau is hoog; kan ook niet anders met een eigen aannemersbedrijf! En dan de tuin... wauw! De foto's spreken voor zich maar wat een kleurrijk plaatje is dit. Op zoek naar rust en ruimte? Beginnen de groene vingers al te kriebelen? Bel dan gauw ons kantoor voor het maken van een afspraak. De locatie is perfect. Het treinstation van Beverwijk richting de grote steden is op nog geen kilometer afstand. De uitvalswegen richting Amsterdam (20min), Haarlem (10min) en Alkmaar (15min) zijn ook snel te bereiken. Bouwjaar: 1936 Woonoppervlakte: ca. 140 m² Overige inpandige ruimte: 109 m² Perceel: 712 m2 Inhoud: ca. 1038 m³ Indeling: Wanneer je Velsen-Noord binnen komt rijden, verwacht je niet dat deze parel aan de rechterzijde van de Wijkerstraatweg verborgen zit. Parkeer de auto op eigen terrein en stap binnen in de hoge ruime hal met glas in lood ramen en toegang tot het seperate toilet onder de prestigieuze trap. Via de hal stap je direct in de open keuken (2018) met prachtig gasfornuis van Arleston, afzuigkap, vaatwasser en voldoende opbergruimte. Ook heb je toegang tot de bijkeuken met wasmachine aansluiting. Via de open keuken stap je 2 kleine treden omhoog naar het verhoogde eetgedeelte. Altijd fijn om tijdens het koken in contact te staan met de gasten aan de eettafel. Liever ontspannen met de warmte van de houtkachel? Een niveau lager heb je een heerlijke ruime living met veel lichtinval door de grote raampartijen. Via de openslaande deuren sta je direct onder de zelf gemaakte houten overkapping mét vaste pizza oven/BBQ. Huidig eigenaar heeft de houten overkapping zelf nagemaakt naar hun geliefde skihut waar zij graag kwamen. Leuk voor een feestje of om heerlijk in de schaduw te ontspannen en te genieten van de rustige privacy volle tuin. Want wat een prachtuitzicht heb je vanaf dit punt. De keurig verzorgde achtertuin van maar liefst 17 meter diep is een plaatje om te zien. Wat heeft deze tuin niet? Beschutting door middel van de groene wand aan bomen en struiken, een stuk gras om de kinderen te laten spelen of een potje te voetballen en een heerlijk terras voor de ouders om te genieten van een een heerlijke pizza uit de pizza oven. Naast de fantastische tuin zijn er nog meer bijzonderheden welke optimaal benut kunnen worden. Vanuit de tuin heb je toegang tot een praktische houten schuur voor het opbergen van tuinspullen. Maar het grootste pluspunt is de grote stenen schuur met verdieping welke diverse mogelijkheden heeft tot het ombouwen van een hobby- of praktijkruimte of wellicht wel een ruimte voor thuiswonende kinderen of een mantelzorgwoning. Via de prachtige trap lopen we naar de eerste verdieping met toegang tot een keurig kantoor en de hoofdslaapkamer. Deze kamer bestond oorspronkelijk uit 2 slaapkamers; deze zijn samengevoegd tot 1 grote ruimte. De slaapkamer is voorzien van airco en geeft door middel van de openslaande deur toegang tot het balkon. Ook heeft deze slaapkamer een badkamer ensuite (2022) voorzien van een toilet, wastafelmeubel en grote inloopdouche met sunshower. Op de tweede verdieping tref je op de overloop een wastafel en nog 2 slaapkamers met een praktische CV ruimte waar ook voldoende bergruimte aanwezig is. Bijzonderheden: - vrijstaand wonen; - zelfgemaakte houten overkapping in skihutstijl; - keurig verzorgde tuin op een perceel van maar liefst 712 m2; - eigen oprit voor meerdere auto's; - grote stenen garage met schuur (diverse mogelijkheden); - aansluitende houten tuinschuur; - badkamer ensuite (2022); - 12 zonnepanelen (mei 2023); - airco aanwezig op - houten kozijnen van Amerikaans grenen, schilderwerk 2023/2024; - dichtbij voorzieningen zoals winkels en station. Interesse in dit huis? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Een NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars zijn te vinden op Funda.

Hipoteca berekenen

€ 775.000

Coste del comprador (estimado): € 17.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 792.350

3,04%

Anualmente

%

€ 38.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 775.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, villa, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
140 m²
Área del lote
720 m²
Contenido
1038 m³
Otra zona interior
109 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
27 m²
Área del jardín trasero
565 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1936
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Tentdak bedekt met pannen
Aislamiento
Dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel, elektrische verwarming en houtkachel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha Quinta (gas gestookt combiketel uit 2006, eigendom)
Etiqueta energética
E

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan drukke weg, in centrum en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
22-05-2025
Fecha de venta
21-02-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Airconditioning
  • rolluiken
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 1951

Mapas de Google

Mapa de Velsen-Noord

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Velsen-Noord

Estadísticas de vivienda y vecindario en Velsen-Noord

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Velsen-Noord. En 2025 había 6.000 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 294.000.

Inhabitantes

6.000

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 294.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.200

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

370

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Velsen-Noord
Año Inhabitantes
2021 5.280
2022 5.315
2023 5.470
2024 5.710
2025 6.000

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Velsen-Noord
Año Promedio WOZ
2021 EUR 194.000
2022 EUR 236.000
2023 EUR 278.000
2024 EUR 276.000
2025 EUR 294.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 825 0-15: 1.035 15-25: 770 25-45: 1.955 45-65: 1.420

Nivel académico

Hoger

620

Praktisch

1.750

Middelbaar

2.230

Origen de los residentes (2025)

Europa

940

Nederland

3.130

Buiten Europa

1.930

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 379
Appartementen 1.100
Tussenwoningen 928
Vrijstaande woningen 27
Twee-onder-één-kap woningen 127

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 5
1900 tot 1925 163
1925 tot 1950 873
1950 tot 1970 665
1970 tot 1980 74
1980 tot 1990 56
1990 tot 2000 135
2000 tot 2010 364
2010 tot 2020 46
2020 en later 177

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

512

Etiqueta C

457

Etiqueta E

399

Etiqueta B

358

Etiqueta D

358

Etiqueta F

301

Etiqueta G

225

Etiqueta A+++

110

Etiqueta A+

84

Etiqueta A++

20

Etiqueta A++++

3

Etiqueta A+++++

2

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Velsen-Noord
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.100 2.490
2021 1.280 2.520
2022 970 2.370
2023 860 2.260
2024 850 2.360

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.080 • Electricidad: 2.740

Huurwoning

Gas: 780 • Electricidad: 1.970

Koopwoning

Gas: 980 • Electricidad: 2.670

Appartement

Gas: 700 • Electricidad: 1.890

Tussenwoning

Gas: 920 • Electricidad: 2.430

Vrijstaande woning

Gas: 1.280 • Electricidad: 2.520

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.080 • Electricidad: 2.780

Actividad empresarial en Velsen-Noord (2025)

Handel en HORECA 155
Nijverheid en energie 290
Zakelijke dienstverlening 170
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 0
Vervoer, informatie en communicatie 90
Financiele diensten en onroerendgoed 30
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Número total de establecimientos empresariales: 880

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Velsen-Noord
Periodo Delitos
jan 2025 47
jan 2026 34
jul 2025 31
jun 2025 31
mei 2025 40
mrt 2025 29
nov 2024 40
nov 2025 16
okt 2024 27
okt 2025 30
sep 2024 45
sep 2025 29

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Velsen-Noord.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Velsen-Noord

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Velsen-Noord?

Velsen-Noord telt in 2025 ongeveer 6.000 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Velsen-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Velsen-Noord is in 2025 circa € 294.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Velsen-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Velsen-Noord ligt rond € 28.200 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Velsen-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 370 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Velsen-Noord?

In Velsen-Noord komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 1.100 woningen.

Meer viviendas in Velsen-Noord

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.