Ir directamente al contenido
Logotipo de ZIJ Makelaardij

Visser-Roosendaalstraat 12

1606XE Venhuizen • Noord-Holland

Vendido

€ 395.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 404.750

Precio de compra /m²: € 3.319

Galería de fotos

Visser-Roosendaalstraat 12 Venhuizen
Foto 31

Descripción

ZIJ Makelaardij presenteert een fijne 2 onder 1 kapwoning aan de Visser Roosendaalstraat 12 in Venhuizen. Een huis waar rust, ruimte en vrij uitzicht samenkomen. Aan de achterzijde kijk je uit over het land met als achterbuur dit jaar een kleurrijk tulpenveld. De straat is rustig, het perceel is ruim en de verlengde garage maakt het plaatje compleet. Indeling van de woning Begane grond: Jouw auto('s) parkeer je lekker op jouw eigen pad. Via de entree kom je in de hal met meterkast, toilet en garderobe. De woonkamer ligt aan de voorzijde en wordt prettig verlicht door de grote raampartijen. Aan de achterzijde bevindt zich het eetgedeelte met schuifpui naar de tuin. De keuken is recent geplaatst en praktisch ingericht met een vaatwasser, inductiekookplaat, koelkast met vriezer en veel kastruimte. Aansluitend vind je de bijkeuken met aansluitingen voor wasmachine en droger. Fijn als extra werkruimte en ideaal in het dagelijks gebruik. Buiten: De tuin ligt op het noorden, maar door het ruime oppervlak is er altijd wel een plek te vinden in de zon of juist in de schaduw. De ligging aan het water en het vrije uitzicht maken dit een heerlijke buitenruimte om tot rust te komen. De verlengde garage biedt volop mogelijkheden voor opslag, hobby of het parkeren van de auto. Eerste verdieping: Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers aanwezig. De badkamer is verzorgd en uitgerust met een douche, wastafelmeubel en toilet. Tweede verdieping: De tweede verdieping biedt een vierde slaapkamer, extra opbergruimte en de plek waar de CV installatie zich bevindt. Een praktische verdieping die je flexibel kunt gebruiken. Omgeving van de woning: De Visser Roosendaalstraat ligt in een rustige woonomgeving in Venhuizen. Hier woon je met veel vrijheid en groen om je heen, terwijl voorzieningen, scholen en uitvalswegen goed bereikbaar zijn. Het vrije uitzicht aan de achterzijde geeft een landelijk gevoel, midden in het dorp. Enthousiast geworden? Zie jij jezelf hier al wonen met uitzicht op het land en de tulpen in het voorjaar? Plan dan een bezichtiging in of kom langs tijdens het open huis. Je bent van harte welkom om deze fijne woning zelf te ervaren. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 395.000

Coste del comprador (estimado): € 9.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 404.750

2,78%

Anualmente

%

€ 19.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 395.000 k.k.
Estado
Vendido
Día abierto
Donderdag 12-02 van 16:30 tot 18:00
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, geschakelde 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
119 m²
Área del lote
228 m²
Contenido
447 m³
Otra zona interior
23 m²
Área del jardín trasero
104 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1972
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noorden
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
10-02-2026
Fecha de venta
08-04-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 1606

Mapas de Google

Vista geográfica Venhuizen

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Venhuizen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Venhuizen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Venhuizen. En 2025 había 4.285 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 396.000.

Inhabitantes

4.285

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 396.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 33.500

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

68

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Venhuizen
Año Inhabitantes
2021 4.335
2022 4.325
2023 4.335
2024 4.300
2025 4.285

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Venhuizen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 290.000
2022 EUR 317.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 386.000
2025 EUR 396.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.005 0-15: 640 15-25: 525 25-45: 875 45-65: 1.240

Nivel académico

Hoger

740

Praktisch

850

Middelbaar

1.550

Origen de los residentes (2025)

Europa

320

Nederland

3.705

Buiten Europa

260

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 236
Appartementen 267
Tussenwoningen 479
Vrijstaande woningen 678
Twee-onder-één-kap woningen 224

Período de construcción del edificio

Voor 1700 2
1700 tot 1900 73
1900 tot 1925 127
1925 tot 1950 89
1950 tot 1970 342
1970 tot 1980 312
1980 tot 1990 236
1990 tot 2000 346
2000 tot 2010 251
2010 tot 2020 82
2020 en later 36

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

560

Etiqueta B

428

Etiqueta C

409

Etiqueta G

177

Etiqueta D

167

Etiqueta F

82

Etiqueta A++

37

Etiqueta A+++

33

Etiqueta A+

32

Etiqueta E

23

Etiqueta A++++

10

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Venhuizen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.390 3.100
2021 1.490 3.120
2022 1.150 2.900
2023 960 2.770
2024 930 2.860

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.620

Huurwoning

Gas: 760 • Electricidad: 1.980

Koopwoning

Gas: 1.040 • Electricidad: 3.090

Appartement

Gas: 650 • Electricidad: 1.540

Tussenwoning

Gas: 790 • Electricidad: 2.400

Vrijstaande woning

Gas: 1.210 • Electricidad: 3.500

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.030 • Electricidad: 2.890

Actividad empresarial en Venhuizen (2025)

Handel en HORECA 70
Nijverheid en energie 115
Zakelijke dienstverlening 130
Overheid, onderwijs en zorg 75
Landbouw, bosbouw en visserij 75
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 40
Cultuur, recreatie en overige diensten 60

Número total de establecimientos empresariales: 590

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Venhuizen
Periodo Delitos
jan 2025 3
jan 2026 6
jul 2025 3
jun 2025 12
mei 2025 7
mrt 2025 5
nov 2024 4
nov 2025 3
okt 2024 5
okt 2025 4
sep 2024 0
sep 2025 8

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Venhuizen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Venhuizen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Venhuizen?

Venhuizen telt in 2025 ongeveer 4.285 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venhuizen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venhuizen is in 2025 circa € 396.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venhuizen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venhuizen ligt rond € 33.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venhuizen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 68 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venhuizen?

In Venhuizen komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 678 woningen.

Meer viviendas in Venhuizen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.