Ir directamente al contenido
Logotipo de HuisPortaal

Monseigneur Nolensplein 13

5911GE Venlo • Limburg

Disponible

€ 329.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 337.430

Precio de compra /m²: € 3.739

Galería de fotos

Descripción

RUIM, ZEER LICHT 3-KAMER HOEKAPPARTEMENT IN HARTJE VENLO. MET COMPLETE INBOEDEL, INDIEN GEWENST. Uniek wonen in het centrum, op loopafstand van stadsparken en de Maas met haar prachtige uiterwaarden Dit ruime 3 kamer hoekappartement ligt op toplocatie in het centrum van Venlo, op de 3e etage van het karakteristieke appartementencomplex 'De Commissaris'. Het appartement bereik je via de liftinstallatie. Dankzij de hoekligging geniet je van veel lichtinval en een fraai uitzicht op de historische binnenstad. Het appartement beschikt onder andere over een royale woonkamer, een nette semi-open L-vormige keuken, twee slaapkamers, een badkamer met ligbad, een praktische bijkeuken, een (fietsen)berging en een eigen privé parkeerplaats in het souterrain. SOUTERRAIN • Eigen, gereserveerde parkeerplaats in het afgesloten parkeersouterrain. • Gezamenlijke fietsenstalling. • Afgesloten en veilig toegankelijk. BEGANE GROND De centrale entree van het statige appartementencomplex De Commissaris is voorzien van een bellentableau inclusief video-intercominstallatie en postkasten. Voor mindervaliden en vracht is er bij de entree een plateaulift aanwezig. Het trappenhuis bestaat uit een vrij geplaatste glazen omhulling. Daarbinnen wentelen de stalen trappen zich rond de centraal opgestelde lift. • Overdekte entree met postkasten. • Videofooninstallatie. • Bijzonder trappenhuis en lift naar zowel souterrain als verdiepingen. • Toegang tot de eigen (fietsen)berging op de begane grond. 3E VERDIEPING – INDELING VAN HET APPARTEMENT Entree & hal • Hal met laminaatvloer en vaste kast. • Betegelde badkamer met ligbad (met douchefunctie), dubbele wastafel met spiegelkast en designradiator. • Meterkast/schoenenkast. • Gedeeltelijk betegeld toilet met fonteintje. Twee slaapkamers: o Slaapkamer 1 (ca. 11 m²) met laminaat. o Slaapkamer 2 (ca. 16 m²) eveneens met laminaat en vaste kasten. Woonkamer • Ruime lichte woonkamer (ca. 28 m²) met laminaatvloer. • Grote raampartijen met uitzicht op de binnenstad. Keuken & bijkeuken • Keuken (ca. 11 m²) met tegelvloer en nette L-vormige opstelling, voorzien van: o gaskookplaat o afzuigkap o combi oven/magnetron o vaatwasser o koelkast o spoelbak • Toegang tot de bijkeuken met tegelvloer, wasmachine aansluiting, HR combi cv installatie (uit 2021) en WTW installatie (eveneens uit 2021). ALGEMEEN Bouwjaar: 2003, gebruiksoppervlakte wonen: ca. 88 m2, berging 4 m2, parkeerplek ca. 12 m2, servicekosten: € 269,18 per maand. Het ruime appartement is goed onderhouden en heeft in 2024 een volledig make-over gehad. Het is volledig geïsoleerd (A-label) en voorzien van hardhouten kozijnen met isolerende beglazing. Alle slaapkamers beschikken over een internet en TV-aansluiting. Op de galerij heb je de mogelijkheid om heerlijk buiten te zitten op de op maat vervaardigde zitbank. De gezamenlijke buitenruimte en het bijzondere trappenhuis kunnen volledig gebruikt worden om buiten te zitten. Het stadscentrum van Venlo en de Maas met haar prachtige uiterwaarden bieden legio mogelijkheden en zijn op loopafstand te bereiken. Het appartement ligt in het midden van het centrum van Venlo, gelegen aan het sfeervolle Nolensplein, vlakbij de Maasboulevard, de Maas en scholen. De diverse uitvalswegen A67/A73 en de Duitse grens zijn met 5 autominuten te bereiken. IDEAAL VOOR STARTERS OF EXPATS: OVERNAME MET VRIJWEL NIEUWE INVENTARIS MOGELIJK Ben je op zoek naar een nieuwe inventaris? Als je dat wenst is het mogelijk de huidige, vrijwel nieuwe inventaris over te nemen. Ideaal voor o.a. starters, terugkerende expats of buitenlandse medewerkers. Dit omdat het appartement in de afgelopen 2 jaar gemeubileerd werd verhuurd.

Hipoteca berekenen

€ 329.000

Coste del comprador (estimado): € 8.430

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.580) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 337.430

2,78%

Anualmente

%

€ 16.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 329.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
3e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
88 m²
Contenido
287 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
11 m²
Espacio de almacenamiento externo
15 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2003
Método de construcción
Bestaande bouw
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit ( combiketel uit 2021)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum
Tipo de garaje
Parkeerkelder

Planificación

Ofrecido desde
20-03-2026

Instalaciones del baño

Douche, dubbele wastafel, en ligbad

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5911

Mapas de Google

Mapa de Venlo

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Venlo

Estadísticas de vivienda y vecindario en Venlo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Venlo. En 2025 había 70.045 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 308.186.

Inhabitantes

70.045

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 308.186

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.855

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

4.868

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Venlo
Año Inhabitantes
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Venlo
Año Promedio WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composición de los residentes

Edad

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Nivel académico

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origen de los residentes (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Período de construcción del edificio

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

9.166

Etiqueta A

7.392

Etiqueta B

6.085

Etiqueta D

3.311

Etiqueta E

2.910

Etiqueta F

2.302

Etiqueta G

2.015

Etiqueta A+

654

Etiqueta A++

427

Etiqueta A+++

418

Etiqueta A++++

239

Etiqueta A+++++

25

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Venlo
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Electricidad: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Electricidad: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Electricidad: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Electricidad: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Electricidad: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Electricidad: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 3.229

Actividad empresarial en Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Número total de establecimientos empresariales: 8.690

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Venlo
Periodo Delitos
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Venlo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Venlo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer viviendas in Venlo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.