Ir directamente al contenido
Logotipo de Arvalis

Willem de Zwijgerstraat 5

5923EA Venlo • Limburg

Disponible

€ 369.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 378.230

Precio de compra /m²: € 2.693

Galería de fotos

Descripción

Aan een rustig pleintje, in een kindvriendelijke woonwijk en op korte afstand van diverse voorzieningen, het centrum van Blerick én de uitvalswegen, ligt deze royale en volledig gemoderniseerde woning. Het huis is uitstekend onderhouden, luxe afgewerkt en beschikt onder andere over een royale woonkamer met moderne keuken, vier slaapkamers, een eigentijdse badkamer met inloopdouche, een ruime zolder met volop bergruimte en de mogelijkheid voor een extra (slaap)kamer. De onderhoudsvriendelijke tuin met grote overkapping, berging en vrije achterom maakt het geheel compleet. Bovendien grenst de achterzijde direct aan een fraai aangelegd park met speeltoestellen – een ideale plek voor kinderen om veilig te spelen. Bijzonderheden: - Ruime parkeergelegenheid - Kindvriendelijke ruim opgezette wijk - Maar liefst vier slaapkamers - Zeer goed onderhouden en instapklaar - Op fietsafstand van het centrum van Venlo Verbouwingen en vernieuwingen: De woning is van 2012 tot op heden gemoderniseerd, luxe afgewerkt en goed onderhouden. - In 2012 geheel voorzien van kunststof kozijnen met HR++ beglazing en rolluiken (met afstandsbediening). - Volledig gestuct (2012 wanden en plafonds). - Keuken verplaatst en voorzien van een nieuwe inbouwkeuken (2012) - Woonkamer vergroot (door het verplaatsen voormalige keukenruimte). - Nieuwe badkamer geïnstalleerd. - Overkapping met glazen schuifwand geplaatst en de tuin opnieuw ingericht en bestraat. - Nieuwe berging met achterom en fietsenberging gerealiseerd. - Nieuwe dakpannen, twee Velux-dakvensters en nieuwe goten aangebracht, van binnenuit geïsoleerd. - In 2022 is de cv-ketel vervangen (Atag HR-combi). Kortom: Een modern afgewerkte, ruime tussenwoning in een kindvriendelijke woonomgeving en voorzien van alle actuele wooncomfort. Omschrijving woning: Je komt binnen in de ruime hal met tegelvloer, toiletruimte met vrijhangend closet en fonteintje, praktische trapkast en trapopgang naar de verdieping. De meterkast bevindt zich direct naast de voordeur en is tevens van buitenaf bereikbaar. De sfeervolle woonkamer is ruim en aangenaam licht. De houten vloer geeft een warme uitstraling, terwijl de strak gestucte wanden en het nette plafond zorgen voor een moderne en verzorgde afwerking. Dankzij de openslaande deuren naar het terras geniet u van een optimale verbinding met de tuin, waardoor binnen en buiten moeiteloos in elkaar overlopen. De halfopen keuken vormt het hart van het leefgedeelte en is uitgevoerd in een luxe opstelling (2012). Koken wordt hier een plezier met de complete uitrusting aan inbouwapparatuur, waaronder een 4-pits inductiekookplaat, rvs afzuigkap, combi-oven met magnetronfunctie, koelkast en vaatwasser. Het stijlvolle composieten werkblad biedt niet alleen werkruimte, maar geeft de keuken ook een moderne, luxe uitstraling. Vanuit de keuken is bovendien direct toegang tot de tuin. De ruime overloop met drempelloos doorgelegde laminaatvloer biedt toegang tot vier strak gestucte slaapkamers, de badkamer en een vaste trap naar de zolderverdieping. Alle slaapkamers zijn voorzien van kunststof kozijnen met rolluiken (met afstandsbediening). De master bedroom beschikt bovendien over een airco-installatie. Eén kamer beschikt over een kastenwand, en is per heden in gebruik als garderobekamer. Via een vaste trap is de royale zolder bereikbaar. Het gehele dak is recent voorzien van nieuwe dakpannen en goten, van binnenuit geïsoleerd met PIR-platen en afgewerkt met gipsplaten. Daarnaast zijn er twee Velux-dakramen geplaatst, wat de ruimte extra licht maakt. De zolder is afgewerkt met een laminaatvloer en beschikt over aansluitingen voor wasmachine en droger. Ook is hier de cv-ketel (Atag HR-combi, 2022) opgesteld. Achter de knieschotten is praktische bergruimte gecreëerd. Aan de achterzijde bevindt zich een ruime berging (ca. 19 m²), die tevens fungeert als achterom. Deze is praktisch en veilig afgesloten met een rolluik en sierhekwerk. De achtertuin, gelegen op het zonnige zuidwesten, is grotendeels bestraat en voorzien van een royale, sfeervolle overkapping (ca. 21 m²). Deze is afsluitbaar met glazen schuifdeuren, waardoor je het hele jaar door van de ruimte kunt genieten. De voortuin is eveneens grotendeels bestraat en omheind met een stijlvol hekwerk. Omgeving: Venlo ligt in het noorden van Limburg aan de rivier de Maas, direct aan de grens met Duitsland. De stad telt anno 2025 ruim 104.000 inwoners en staat bekend om haar strategische ligging, goede bereikbaarheid en groene omgeving. Dankzij de vele voorzieningen zoals scholen, winkels, sportfaciliteiten en een cultureel aanbod is Venlo geliefd bij jong en oud. Binnen 10 minuten fietsen bereik je het bruisend centrum van Venlo. Direct buiten Venlo liggen uitgestrekte bossen, het Maasdal en Nationaal Park De Maasduinen. Voor liefhebbers van wandelen, fietsen of watersport biedt de regio volop mogelijkheden.

Hipoteca berekenen

€ 369.000

Coste del comprador (estimado): € 9.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 378.230

2,78%

Anualmente

%

€ 18.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 369.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, tussenwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
137 m²
Área del lote
145 m²
Contenido
487 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
23 m²
Espacio de almacenamiento externo
19 m²
Área del jardín trasero
18 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1972
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie en HR-glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Atag (gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
19-08-2025
Fecha de venta
10-04-2026

Instalaciones del baño

Douche, toilet, en wastafel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5923

Mapas de Google

Mapa de Venlo

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Venlo

Estadísticas de vivienda y vecindario en Venlo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Venlo. En 2025 había 70.045 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 308.186.

Inhabitantes

70.045

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 308.186

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.855

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

4.868

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Venlo
Año Inhabitantes
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Venlo
Año Promedio WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composición de los residentes

Edad

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Nivel académico

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origen de los residentes (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Período de construcción del edificio

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

9.166

Etiqueta A

7.392

Etiqueta B

6.085

Etiqueta D

3.311

Etiqueta E

2.910

Etiqueta F

2.302

Etiqueta G

2.015

Etiqueta A+

654

Etiqueta A++

427

Etiqueta A+++

418

Etiqueta A++++

239

Etiqueta A+++++

25

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Venlo
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Electricidad: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Electricidad: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Electricidad: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Electricidad: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Electricidad: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Electricidad: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 3.229

Actividad empresarial en Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Número total de establecimientos empresariales: 8.690

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Venlo
Periodo Delitos
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Venlo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Venlo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer viviendas in Venlo

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.