Ir directamente al contenido
Logotipo de Van Zon Makelaars

Burgemeester Verkadesingel 51

3135KX Vlaardingen • Zuid-Holland

Vendido

€ 775.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 17.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 792.350

Precio de compra /m²: € 3.894

Galería de fotos

Descripción

Ben je op zoek naar een karakteristiek en royaal herenhuis in Vlaardingen Ambacht? Dan nodigen wij je van harte uit om deze woning te komen bekijken, aangezien de foto's slechts een impressie zijn van het totaalplaatje. Gelegen op de hoek van de Burgemeester Luijerincksingel en de Burgemeester Verkadesingel ligt deze 2-onder-1-kap woning op 443 m² eigen grond, met mogelijkheid tot praktijkruimte. Er is een aangebouwde stenen berging, aangebouwde riante garage en mogelijkheid tot parkeren op eigen erf voor ca. 3 auto's. De woning heeft bijzondere authentieke kenmerken, is ruim van opzet en is ca. 10 jaar geleden gerenoveerd. De woning heeft een heerlijke woonkeuken en een 2e badkamer. De wijk is zeer geliefd en nabij alle voorzieningen; zo zijn scholen, winkels en uitvalswegen snel te bereiken. Maak een afspraak om zelf de woning te komen bewonderen en wij nemen uitgebreid de tijd voor je! INDELING: BEGANE GROND: Sfeervolle voor- en zij tuin met eigen parkeergelegenheid. Entree/tochtportaal met glas-in-lood en originele wandbetegeling. Toiletruimte in grijs/witte kleurstelling met wandclosetcombinatie en fonteintje. Vanuit de hal toegang tot zeer ruime kelder (stahoogte) met opstelling combiketel (Atag 2021) en vernieuwde meterkast. De bijkeuken heeft nog het authentieke keukenblok. De woonkeuken heeft veel lichtinval, een lichte frontinrichting, composiet aanrechtblad en de navolgende inbouwapparatuur: Siemens stoomoven, combimagnetron, Smeg 6-pits gasfornuis, afzuigkap, vaatwasser, Quooker, ruime koelkast. Via de openslaande deuren is de woonkamer bereikbaar. Deze is voorzien van een parketvloer, houtkachel en erker aan de voorzijde. De achterzijde heeft een aanbouw met een lichtstraat en openslaande deuren naar de zonnige achtertuin die op het zuiden is gelegen. Vanuit de achtertuin zijn de garage en de berging bereikbaar. Boven de gang, keuken en de berging is nog een vliering. 1e VERDIEPING Ruime, lichte overloop met aansluiting voor de wasmachine/droger. Moderne badkamer met ligbad, douchecabine, 2e toilet, wastafelmeubel. De badkamer heeft een deur naar het balkon en naar de ouderslaapkamer. De ouderslaapkamer heeft vaste kasten en openslaande deuren naar het balkon aan de voorzijde van de woning. Achterslaapkamer met openslaande deuren naar het achterbalkon;. Daarnaast is er nog een achterslaapkamer die eveneens toegang heeft tot het balkon. 2e VERDIEPING: Overloop met toegang tot de vliering. Sfeervolle slaapkamer aan de achterzijde met originele balken. Lichte badkamer met douche, toilet, wastafelmeubel en Velux dakraam. De 5e slaapkamer ligt aan de voorzijde. Deze kamer heeft knusse hoekjes en een schuine kap. Achter de knieschotten is nog veel bergruimte. BIJZONDERHEDEN: - bouwjaar: 1940 - perceeloppervlakte: 443 m³ - inhoud: ca. 893 m³ - woonoppervlakte: ca. 199 m² - in 2015 grotendeels verbouwd - kijk ook op: BURGEMEESTERVERKADESINGEL51.NL - parkeren op eigen terrein voor ca. 3 auto's - energielabel C - oplevering: in overleg Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. NEN2580 De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Indien de exacte maten voor een koper van cruciaal belang zijn, adviseren wij deze zelf na te meten. Ouderdomsclausule Bij woningen ouder dan 40 jaar zal standaard in de koopovereenkomst een ouderdomsclausule worden opgenomen. Notariskeuze De notariskeuze ligt in principe bij de koper. Het doorhalen van de hypothecaire inschrijving in het kadaster wordt door de verkoper betaald. Als de kosten voor deze doorhaling hoger zijn dan € 400 incl. BTW, dan wordt het meerdere bij de koper in rekening gebracht. Indien de koper een notaris kiest buiten een straal van 20 kilometer van de verkochte onroerende zaak dan zijn de eventuele kosten die de notaris berekent voor een verkoopvolmacht t.b.v. de verkoper voor rekening van de koper. Gunning De verkoper behoudt zich uitdrukkelijk het recht voor het object te gunnen aan de koper van zijn keuze. Aankoopmakelaar Interesse in dit huis? Neem uw eigen Vlaardingse aankoopmakelaar mee.

Hipoteca berekenen

€ 775.000

Coste del comprador (estimado): € 17.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 792.350

3,04%

Anualmente

%

€ 38.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 775.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, herenhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
6 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen, een zolder met een vliering, en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
199 m²
Área del lote
443 m²
Contenido
893 m³
Otra zona interior
58 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
7 m²
Área del jardín trasero
32 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1940
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Tentdak bedekt met pannen
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Atag (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan drukke weg, beschutte ligging en in woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuiden
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Aangebouwde stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
06-06-2025
Fecha de venta
19-08-2025

Instalaciones del baño

2 douches, ligbad, 2 toiletten, en 2 wastafelmeubels

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Mechanische ventilatie
  • rookkanaal
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3135

Mapas de Google

Ver Vlaardingen en el mapa

Vista espacial del área de trabajo en Vlaardingen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Vlaardingen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Vlaardingen. En 2026 había 77.462 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 303.000.

Inhabitantes

77.462

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 303.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 31.900

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

3.615

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Vlaardingen
Año Inhabitantes
2022 74.143
2023 75.079
2024 76.409
2025 77.260
2026 77.462

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Vlaardingen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 220.000
2022 EUR 245.000
2023 EUR 278.000
2024 EUR 290.000
2025 EUR 303.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 16.006 0-15: 12.553 15-25: 8.360 25-45: 21.136 45-65: 19.205

Nivel académico

Hoger

24

Praktisch

33

Middelbaar

43

Origen de los residentes (2025)

Europa

9.302

Nederland

47.215

Buiten Europa

20.743

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 3.497
Appartementen 23.640
Tussenwoningen 9.788
Vrijstaande woningen 389
Twee-onder-één-kap woningen 833

Período de construcción del edificio

Voor 1700 24
1700 tot 1900 1.118
1900 tot 1925 964
1925 tot 1950 3.139
1950 tot 1970 5.469
1970 tot 1980 2.424
1980 tot 1990 1.173
1990 tot 2000 1.542
2000 tot 2010 811
2010 tot 2020 1.306
2020 en later 968

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

9.031

Etiqueta C

8.293

Etiqueta B

5.395

Etiqueta E

5.012

Etiqueta D

3.409

Etiqueta F

2.672

Etiqueta G

2.256

Etiqueta A+++

485

Etiqueta A+

437

Etiqueta A++

322

Etiqueta A++++

282

Etiqueta A+++++

7

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Vlaardingen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 970 2.470
2021 1.080 2.510
2022 840 2.370
2023 750 2.220
2024 740 2.260

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 960 • Electricidad: 2.840

Huurwoning

Gas: 680 • Electricidad: 1.830

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.650

Appartement

Gas: 660 • Electricidad: 1.870

Tussenwoning

Gas: 820 • Electricidad: 2.660

Vrijstaande woning

Gas: 1.640 • Electricidad: 4.400

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Electricidad: 3.380

Actividad empresarial en Vlaardingen (2025)

Handel en HORECA 1.385
Nijverheid en energie 2.060
Zakelijke dienstverlening 1.915
Overheid, onderwijs en zorg 1.640
Landbouw, bosbouw en visserij 160
Vervoer, informatie en communicatie 680
Financiele diensten en onroerendgoed 285
Cultuur, recreatie en overige diensten 845

Número total de establecimientos empresariales: 8.965

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Vlaardingen
Periodo Delitos
jan 2025 334
jan 2026 336
jul 2025 349
jun 2025 268
mei 2025 371
mrt 2025 300
nov 2024 291
nov 2025 306
okt 2024 367
okt 2025 317
sep 2024 245
sep 2025 228

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Vlaardingen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Vlaardingen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Vlaardingen?

Vlaardingen telt in 2026 ongeveer 77.462 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vlaardingen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vlaardingen is in 2025 circa € 303.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vlaardingen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vlaardingen ligt rond € 31.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vlaardingen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.615 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vlaardingen?

In Vlaardingen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.640 woningen.

Meer viviendas in Vlaardingen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.